Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
W lotach wewnątrz UE-Schengen nie jest wymagane podanie numeru dowodu osobistego/paszportu, nie będzie on podany na karcie pokładowej.


Wykaz lotnisk, na których odprawa online jest niedostępna (odprawa na lotnisku jest bezpłatna):

Dubaj (tylko do Budapesztu)
Korfu
Moskwa
Marrakesz-Menara
Palma de Mallorca
Saragossa
Tirana (tylko do Budapesztu)
Bilbao

https://wizzair.com/pl-PL/useful_inform ... b_check-in

Tańsza infolinia: (22)1284905

Odprawa 48h przed odlotem.
https://www.fly4free.pl/wizz-air-zmieni ... d-wylotem/


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4351 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77 ... 218  Następna
Autor Wiadomość
#1461 PostWysłany: 28 Cze 2017 00:47 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11334
Loty: 481
Kilometry: 756 212
Wszystko działa. Logowanie również.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Tanie loty na Alaskę: Anchorage z Berlina od 2148 PLN. Także na wakacje Tanie loty na Alaskę: Anchorage z Berlina od 2148 PLN. Także na wakacje
Lato na Korfu za 950 PLN. Loty z Warszawy + 5 noclegów Lato na Korfu za 950 PLN. Loty z Warszawy + 5 noclegów
#1462 PostWysłany: 28 Cze 2017 00:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sie 2016
Posty: 684
Hmm...
Kurczę, a u mnie Wizzair nie działa. Ani na Firefoxie ani na Operze. Nawet Chroma uruchomiłem na tę okazje i też nic. Wszystko inne mi chodzi a Wizzair nie. No trudno zobaczę rano co będzie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1463 PostWysłany: 28 Cze 2017 01:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Kwi 2014
Posty: 1999
srebrny
Sprobuj Przez apke
_________________
https://kamo375.fly4free.pl/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1464 PostWysłany: 28 Cze 2017 01:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sie 2016
Posty: 684
No apka chodzi tylko tam opcji sprawdzenia stanu konta wizz nie widzę.
Sprawdziłem przez przeglądarkę na Androidzie i tu działa. Na komputerze nie, pomimo resetu. Dziwne.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1465 PostWysłany: 28 Cze 2017 01:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Kwi 2014
Posty: 1999
srebrny
W apce, w zakladce mywizz mozesz sprawdzic saldo.
_________________
https://kamo375.fly4free.pl/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1466 PostWysłany: 28 Cze 2017 10:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sie 2016
Posty: 684
Dzięki. Apka instalowana na gorąco to dokładnie nie obwąchałem. Saldo sprawdzone przez Androida.
Jeszcze tylko jedno pytanie pomocnicze: Czy ktoś kto używa Linuxa mógłby potwierdzić, ze strona Wizz chodzi mu normalnie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1467 PostWysłany: 28 Cze 2017 22:31 

Rejestracja: 15 Paź 2014
Posty: 309
Loty: 24
Kilometry: 30 624
Dziwny problem - nie problem... Zakupiłem właśnie bilety Wizzair, oczywiście już na nowej stronie. Oprócz samych biletów dla 3 osób w dwie strony zakupiłem 1 duży bagaż rejestrowany, wybór miejsc dla wszystkich 3 osób oraz usługę wizzflex. W podsumowaniu wyskoczyła kwota 2008zł. W całości opłaciłem to zgromadzonymi punktami wizz. Oczywiście wyskoczyło potwierdzenie, że zostanie na to zużyte 2008zł z mojego konta wizz. Transakcja potwierdzona - sprawdzam - pobrało 1844zł ! Tyle dokładnie punktów ubyło, taka też kwota jest w potwierdzeniu rezerwacji które otrzymałem na maila oraz w planie podróży na stronie wizzaira. Po przeanalizowaniu okazuje się, że nie została pobrana opłata za wybór miejsc. W mailu z potwierdzeniem rezerwacji nie ma podanych miejsc, które podałem (są tylko "kreseczki" - "-") Natomiast na stronie w planie podróży są elegancko przypisane wszystkie miejsca dla wszystkich osób te które wybierałem... No i co z tym fantem zrobić? Drążyć? Olać temat? Nie chciałbym, że by się okazało, że przy odprawie wyskoczą mi inne miejsca.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1468 PostWysłany: 28 Cze 2017 23:28 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7798
złoty
Darek_2003 napisał(a):
są elegancko przypisane wszystkie miejsca dla wszystkich osób te które wybierałem... No i co z tym fantem zrobić? Drążyć? Olać temat? Nie chciałbym, że by się okazało, że przy odprawie wyskoczą mi inne miejsca.

Nic nie robić,miejsca przydzieliło i tak zostanie,tylko się cieszyć,że tym razem w prezencie akurat te zgodnie z wyborem :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1469 PostWysłany: 01 Lip 2017 08:08 

Rejestracja: 24 Cze 2013
Posty: 33
Nie znalazłem na forum informacji a chciałbym ustalić pewną sprawę. Mam lot z żoną która jest w ciąży + z małym dzieckiem na kolanach samolotem a321. Chciałbym wykupić miejsce z dodatkową przestrzenią na nogi z uwagi na komfort żony. W regulaminie wizzair jest zawarta taka informacja: "Ze względów bezpieczeństwa na tych miejscach nie mogą siedzieć pasażerowie mający mniej niż 18 lat, pasażerowie z nadwagą lub wymagający specjalnego traktowania, pasażerowie w ciąży oraz podróżujący z niemowlętami (dziećmi poniżej 2 roku życia)."

Wszystko jest jasne tyko w a321 jest jeden rząd siedzeń znajdujący się przed wyjściem awaryjnym (rząd 10 lewa strona) czy nie będzie problemu jeśli zmienię na te miejsca?

Proszę o pewną informację, najlepiej pracownika wizzair.

Z góry dziękuję,
Pozdrawiam
Karol



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1470 PostWysłany: 01 Lip 2017 08:49 

1.Na stronie Wizzair masz info, ze na A321 zakaz ten dotyczy również rzędów przed i za środkowym rzędem bezpieczeństwa np. NIE DA się tam zainstalować fotelików samochodowych dla małych dzieci
https://wizzair.com/pl-pl/informacje-i- ... -dziecmi#/
2. Tu na forum masz temat jak tanio zadzwonić na infolinię Wizzair
3.System rezerwacji zapewne nie pozwoli na taki wybór miejsc
Góra
 PM off  
      
#1471 PostWysłany: 01 Lip 2017 10:53 
Król Ż
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Paź 2014
Posty: 6252
Loty: 477
Kilometry: 1 011 329
@gorny77 system rezerwacyjny w6 pozwala na wszystko. Mozesz zaznaczyc usluge Assistance, ze nie chidzisz i wykupic sobie ewakuacyjny. Wiadomo obsluga na lotnisku, Cie przesadzi ale system jest otearty na bledy
_________________
Tolerancja kończy się tam, gdzie zaczynają się prawa człowieka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1472 PostWysłany: 01 Lip 2017 11:02 

Rejestracja: 02 Kwi 2015
Posty: 1815
niebieski
Cytuj:
Proszę o pewną informację, najlepiej pracownika Wizzair

No to zadzwoń na infolinię, to tylko proste forum dla spragnionych podróży. :lol:

Dodatkowa przestrzeń w tych rzędach ma służyć za korytarz do wyjścia, a rząd "za" wyjściem awaryjnym (12.) też jest do tego przeznaczony, gdyż w rzędzie wcześniejszym (11.) brakuje fotela przy oknie, by ludzie z tyłu mogli dojść do wyjścia.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1473 PostWysłany: 05 Lip 2017 11:29 

Rejestracja: 20 Kwi 2012
Posty: 26
Hmm, czy Priority Boarding w Wizzair podrożał? Na stronie piszą, że kosztuje 22 zł/osobę, a przy rezerwacji nalicza mi 36 zł.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1474 PostWysłany: 05 Lip 2017 11:31 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7798
złoty
3 dni temu dokupowałam do rezerwacji po 22 zł OW.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1475 PostWysłany: 05 Lip 2017 12:37 

Jak już się człowiek przyzwyczaił i zmieniają, zmiany w Wizzair na wzór Easyjet

http://www.fly4free.pl/rewolucja-w-wizz ... ych-zmian/
Góra
 PM off  
      
#1476 PostWysłany: 05 Lip 2017 14:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Gru 2013
Posty: 657
niebieski
To teraz pytanie czy będą zabierali plecaki, które mieszczą się pod siedzeniem... Jak nie, to właściwie zmiany na plus - będzie większy bagaż dla tych co chcą brać walizki i więcej miejsca na półkach dla wszystkich. Ale jak się czepią też plecaków to trochę lipa. Do tej pory mogłem spokojnie lecieć z plecakiem i na tydzień, ale mam tam zawsze aparat, obiektyw, gopro itd...
_________________
Flightoholic.com
Góra
 Profil Relacje PM off
Djorkaeff lubi ten post.
 
      
#1477 PostWysłany: 05 Lip 2017 14:05 
Król Ż
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Paź 2014
Posty: 6252
Loty: 477
Kilometry: 1 011 329
@mzukowski generalnie Ryan nigdy nie zabieral plecakow, wiec tu bedzie podobnie bo da sie je jakos upchnac
_________________
Tolerancja kończy się tam, gdzie zaczynają się prawa człowieka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1478 PostWysłany: 05 Lip 2017 14:19 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11334
Loty: 481
Kilometry: 756 212
ja poczekam aż oficjalnie ogłoszą te zmiany, bo o "rewolucji bagażowej" Wizz Air słyszymy już od dłuższego czasu. Ale gdyby się miał sprawdzić wariant z bagażem pośrednim między małym a dużym to dla mnie byłaby niekorzystna zmiana. Mam dobrany bagaż podręczny tak, żeby pasował i do Ryanaira i jako duży podręczny do Wizz Air. Ostatnio żonie taki kupiłem - no a teraz co? Kolejny optymalny pod nowe wymiary Wizzaira? :evil:
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1479 PostWysłany: 05 Lip 2017 14:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Gru 2013
Posty: 657
niebieski
oskiboski napisał(a):
@mzukowski generalnie Ryan nigdy nie zabieral plecakow, wiec tu bedzie podobnie bo da sie je jakos upchnac

No tak, ale wtedy posiadacze plecaków nie będą mieli motywacji do płacenia za bagaż, a przecież głównie o to chodzi:) W Ryanie nie przykładają się w ogóle do zabierania bagaży, można się wykręcić. A tu byłaby nieuchronność:)
_________________
Flightoholic.com
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1480 PostWysłany: 05 Lip 2017 21:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Lut 2017
Posty: 277
Loty: 220
Kilometry: 407 639
niebieski
jeśli będą zabierać przy samolocie i przy samolocie oddawać z powrotem to ja nie widzę raczej sensu płacenia za ten podręczny
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4351 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77 ... 218  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group