Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2853 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86 ... 143  Następna
Autor Wiadomość
#1641 PostWysłany: 05 Lut 2017 23:09 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7797
złoty
@‌MTalma‌ Sprawa dość często spotykana,nie stanowi to problemu będzie o.k. :)
Góra
 Profil Relacje PM off
MTalma lubi ten post.
MTalma uważa post za pomocny.
 
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
#1642 PostWysłany: 06 Lut 2017 18:49 

Rejestracja: 06 Lut 2017
Posty: 1
Witam,
kupowałem dzisiaj bilet z Okęcia do Bergamo. Wpisałem normalnie swoje imię, nazwisko, potem zalogowałem się do swojego konta WizzAir i przeszedłem do płatności. Wszystko przeszło sprawnie, po chwili miałem bilet. Dokonałem odprawy, a po odprawie okazało się, ze na karcie pokładowej zamiast Imię Nazwisko, widnieje moje Imię Imię, a w sekcji Reservation information, która znajduje się w wysłanym przez nich e-mailu jest normalnie, że bilet został zakupiony przeze mnie, z uwzględnieniem mojego nazwiska. Kiedy próbowałem dokonać ponownej odprawy na ten lot (przez kilka sekund była opcja odprawienia się od nowa) pojawiło się :

Imię Nazwisko
Zaakceptuj regulamin aby kontynuować (coś w ten deseń)

Po zaakceptowaniu regulaminu okno zmieniło się na takie samo, z tą różnica, że w tym wypadku było:

Imię Imię
Zaakceptuj regulamin aby kontynuować

Złożyłem reklamację przez stronę WizzAir, jednakże w przypadku negatywnego jej rozpatrzenia, istnieje jakikolwiek inny sposób na darmową zmianę nazwiska na bilecie? Za bilet z bagażem zapłaciłem łacznie 161 zł, a sama zmiana kosztuje 201 zł, co w przypadku tej destynacji jest całkowicie nieopłacalne. Nie chciałbym również tracić moich pieniędzy na kupno kolejnego biletu, biorąc pod uwagę, że błąd pojawił się nie z mojej winy.

Aby dokonać odprawy, należało również podać numer rezerwacji oraz swoje nazwisko. Po wpisaniu numeru rezerwacji i nazwiska, normalnie pobrało moje zamówienie aby móc się odprawić, nie pokazało żadnego błędu. Załączam screeny

Pozdrawiam.

Załączniki:
Zrzut ekranu 2017-02-06 o 17.45.05.png
Zrzut ekranu 2017-02-06 o 17.45.05.png [ 85.67 KiB | Obejrzany 1280 razy ]
Zrzut ekranu 2017-02-06 o 17.45.00.png
Zrzut ekranu 2017-02-06 o 17.45.00.png [ 245.19 KiB | Obejrzany 1280 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1643 PostWysłany: 06 Lut 2017 19:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2013
Posty: 3410
srebrny
@vivirek
Jak dzisiaj robiłeś rezerwację to szybko dzwoń na infolinię i powinni bezpłatnie poprawić bez konieczności dorabiania dziwnych teorii
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1644 PostWysłany: 06 Lut 2017 19:43 

Jest poświęcony temu temat i jakby trafił tam to by się dowiedział co robić: proponuję zalogować się przez starą stronę book Wizzair i jak tam też będzie z błędem dopiero dzwonić
Jak tanio zadzwonić też tu znajdzie
Góra
 PM off  
      
#1645 PostWysłany: 12 Lut 2017 18:34 

Rejestracja: 11 Wrz 2016
Posty: 40
Loty: 30
Kilometry: 78 993
MTalma napisał(a):
Mam takie pytanie dotyczące tego ota:
zrobiłem rezerwację i w ich systemie jest wszystko pięknie, ale w mailu od nich jest coś takiego:
osoby podróżujące Numer E-biletu
KMIECIK/KATARZYNAMRS
TALMA/MICHALMR <- imię jest połączone z płcią.

Gdy wchodzę na stronę przewoźnika jest to samo.


Mam dokladnie to samo :) dzwonilam na infolinie QatarAirways i mily pan mnie zapewnil ze bedzie okej, ze sie to czesto zdarza przy posrednikach:)
Góra
 Profil Relacje PM off
MTalma lubi ten post.
 
      
#1646 PostWysłany: 12 Lut 2017 18:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Mar 2010
Posty: 750
Loty: 264
Kilometry: 273 201
Zbanowany
niebieski
Przecież to zwroty PAN/PANI :lol:
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
cccc lubi ten post.
 
      
#1647 PostWysłany: 12 Lut 2017 19:54 

Rejestracja: 11 Wrz 2016
Posty: 40
Loty: 30
Kilometry: 78 993
@irkolo

serio? co Ty nie powiesz :) do glowy by mi to nie przyszlo :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1648 PostWysłany: 13 Lut 2017 01:40 

Rejestracja: 13 Lut 2017
Posty: 4
Hej ! Dziś zarezerwowałem bilety lotnicze na majówkę do Mediolanu RYANAIREM . Przy mnie znajdował się mój kumpel który pomagał mi w rezerwacji ( ma dużo większe doświadczenie i go w tym poprosiłem ). Niestety przy wypełnianiu nazwiska popełnił błąd . Osobiscie wcześniej latał tą linią lotniczą już wiele razy i jego dane imienia i nazwiska były wpisane automatycznie poprzez funkcje ,,MyRyanair" . Omyłkowo zmienił tylko swoje imię na moje ale nazwisko pozostawił swoje . Od dokonania kupna minęły 2h. Czytałem ,że można dokonywać zmiany w ciągu 24h od pomyłki ale martwię się czy zmiany tylko w przypadku pomylonych liter czy całego członu nazwisku. Co robić? Czy ktoś jest w stanie doradzić?


Ostatnio edytowany przez michzak, 13 Lut 2017 06:56, edytowano w sumie 1 raz
Dubel
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1649 PostWysłany: 13 Lut 2017 01:55 

Rejestracja: 01 Kwi 2012
Posty: 3528
srebrny
skontaktuj sie z linia, ale watpie ze za darmo cokolwiek zmienia. pozostaje kupic nowy bilet
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1650 PostWysłany: 13 Lut 2017 02:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lut 2017
Posty: 2291
Loty: 582
Kilometry: 931 920
złoty
Niech jeszcze tego nowego biletu nie kupuje tylko zadzwoni do obslugi klienta. Moze sie uda wyprostowac.
Jesli nie, to wtedy pozostanie zmiana nazwiska na bilecie za 100 czy 200 zl :idea:
_________________
Idąc przez most rzeka płynęła wartkim nurtem.

Także = również / też
Tak że = więc / zatem / dlatego
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1651 PostWysłany: 13 Lut 2017 02:28 

Rejestracja: 13 Lut 2017
Posty: 4
Dziękuję w ogole za wiadomości ! Idzie się załamać
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1652 PostWysłany: 13 Lut 2017 02:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
https://www.ryanair.com/gb/en/useful-in ... entre/fees
Kod:
Ryanair:
Name Change Fee
Per Passenger
Online price: €110 / £110
Airport price €160 / £160

Mozesz sprobowac zapytac poprzez "chat online", moze uznaja blad i uda sie bez kosztow. Napisz dokladnie jak bylo.

https://www.ryanair.com/gb/en/useful-in ... category-1

Tak z ciekawosci ile zaplaciles za ten bilet do Mediolanu?
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1653 PostWysłany: 13 Lut 2017 03:11 

Rejestracja: 13 Lut 2017
Posty: 4
140 zl w obie strony , 15 euro za przelot w jedna stronę , ale doliczyli trochę więcej ze względu ,że płaciłem w złotówkach.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1654 PostWysłany: 13 Lut 2017 09:17 

kubson1993 napisał(a):
Hej ! Dziś zarezerwowałem bilety lotnicze na majówkę do Mediolanu RYANAIREM . Przy mnie znajdował się mój kumpel który pomagał mi w rezerwacji ( ma dużo większe doświadczenie i go w tym poprosiłem ). Niestety przy wypełnianiu nazwiska popełnił błąd . Osobiscie wcześniej latał tą linią lotniczą już wiele razy i jego dane imienia i nazwiska były wpisane automatycznie poprzez funkcje ,,MyRyanair" . Omyłkowo zmienił tylko swoje imię na moje ale nazwisko pozostawił swoje . Od dokonania kupna minęły 2h. Czytałem ,że można dokonywać zmiany w ciągu 24h od pomyłki ale martwię się czy zmiany tylko w przypadku pomylonych liter czy całego członu nazwisku. Co robić? Czy ktoś jest w stanie doradzić?


KONIECZNIE DZISIAJ tj. w poniedziałek skontaktuj się przez CZAT, zapewne zmienią czy poprawią za darmo

https://www.ryanair.com/pl/pl/Przydatne ... -z-Ryanair

wystarczy w opisie na czacie napisać co w cytowanym twoim tekście
Jak nie za pierwszym, to za drugim czy trzecim razem na czacie, omyłkowo się nie da, system rezerwacyjny FR pyta czy z automatu wpisać dane posiadacza myRyanair
Góra
 PM off  
      
#1655 PostWysłany: 13 Lut 2017 18:08 

Rejestracja: 13 Lut 2017
Posty: 4
Mega wielkie dzięki , skontaktowałem się przez chat i uwzględnili błąd. :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1656 PostWysłany: 23 Lut 2017 23:58 

Rejestracja: 10 Lut 2014
Posty: 21
Loty: 53
Kilometry: 87 266
Hej! Nie wiem, czy w dobrym wątku, ale nie mogę znaleźć odpowiedniego tematu.

Próbuję zarezerwować bilety z Berlina do Chicago przez tripado.de, dochodzę już do jednego z ostatnich kroków (następna powinna być płatność) i przy adresie pojawia się do wyboru kraj. W rozwinięciu tabelki nie ma możliwości wyboru Polski, nie ma jej w ogóle na liście. Puste pole nie pozwala na przejście do kolejnego kroku.

Czy ktoś z Was korzystał z tripado i miał podobny problem ? Czy można wybrać inny kraj i nie będzie później problemu ??

z góry dzięki za pomoc!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1657 PostWysłany: 24 Lut 2017 00:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
Disia Fisia napisał(a):
Próbuję zarezerwować bilety z Berlina do Chicago przez tripado.de, dochodzę już do jednego z ostatnich kroków (następna powinna być płatność) i przy adresie pojawia się do wyboru kraj. W rozwinięciu tabelki nie ma możliwości wyboru Polski, nie ma jej w ogóle na liście. Puste pole nie pozwala na przejście do kolejnego kroku.


Polska jest na tripado.de, nazywa sie "Polen". ;)
Załącznik:
tripado.png
tripado.png [ 17.72 KiB | Obejrzany 1413 razy ]

Pozdrawiam.
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1658 PostWysłany: 24 Lut 2017 00:22 

Rejestracja: 10 Lut 2014
Posty: 21
Loty: 53
Kilometry: 87 266
Niestety u mnie właśnie jej nie ma :/

Z jakiej przeglądarki korzystasz, może tu tkwi mój problem (próbuję zabukować przez Chrome'a)

Załączniki:
lot.jpg
lot.jpg [ 110.81 KiB | Obejrzany 1397 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1659 PostWysłany: 24 Lut 2017 00:25 
Król Ż
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Paź 2014
Posty: 6249
Loty: 477
Kilometry: 1 011 329
Wybierz dowolny inny a adres wez z google jesli nie zalezy Ci na fakturze dla firmy ;)
_________________
Tolerancja kończy się tam, gdzie zaczynają się prawa człowieka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1660 PostWysłany: 24 Lut 2017 00:34 

Rejestracja: 10 Lut 2014
Posty: 21
Loty: 53
Kilometry: 87 266
Dzięki! :-) Zmieniłam przeglądarkę i pojawiła się dodatkowa opcja.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2853 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86 ... 143  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group