Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
bilet-kupiony-przez-kiwi-com-a-karta-pokladowa-ryanair,225,160647

Mobilne karty pokładowe są akceptowane na większości lotnisk w sieci połączeń firmy Ryanair, jednak nie na wszystkich. Mobilne karty pokładowe nie są przyjmowane na następujących lotniskach:

Agadir
As-Sawira
Fez
Nador
Wadżda
Marrakesz
Rabat
Tanger
Kefalinia
Wolos
.....
Pasażerowie podróżujący z tych lotnisk muszą przeprowadzić odprawę online i wydrukować papierową kartę pokładową dla swojego lotu.

https://www.ryanair.com/pl/pl/Przydatne ... okladowych


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2990 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134 ... 150  Następna
Autor Wiadomość
#2601 PostWysłany: 08 Sty 2022 14:31 

Rejestracja: 16 Paź 2015
Posty: 4766
platynowy
Nie chce mi się wchodzić przez stronę on-line, ale przy kupnie przez apkę Ryanair na pewno jest taka możliwość.
Przez stronę zapewne też, byle kliknąć w aktywne podświetlane zdanie :)


spectator napisał(a):
(hej, przy próbie kupna biletu nie ma okna o możliwym wprowadzeniu kupona zniżkowego(vouchera). Kiedyś był: po prawej stronie ostatniego okna, pod podsumowaniem lotu i nad danymi pasażera. Próbowałem na dwóch przeglądarkach,
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN
Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu
#2602 PostWysłany: 10 Sty 2022 17:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Lip 2015
Posty: 1392
niebieski
Jest jakiś sposób na poznanie ile będzie kosztowało dokupienie priority na stronie Ryanaia?Przy zakupie biletów cenią 54zł.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2603 PostWysłany: 10 Sty 2022 17:55 

Rejestracja: 16 Paź 2015
Posty: 4766
platynowy
Klasyka, na 99% 96 zł osoba lot
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2604 PostWysłany: 10 Sty 2022 18:09 

Rejestracja: 25 Paź 2012
Posty: 1022
niebieski
W aplikacji na mój lot 91 zł :)
Góra
 Profil Relacje PM off
dg72 lubi ten post.
 
      
#2605 PostWysłany: 10 Sty 2022 18:14 

Rejestracja: 16 Paź 2015
Posty: 4766
platynowy
U mnie apka dokupienie priorytet 2x 90,90, 4x 96 zł :)
Kupowane od razu 27 zł
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2606 PostWysłany: 19 Sty 2022 19:03 

Rejestracja: 20 Sie 2018
Posty: 446
srebrny
Wam też nie działa zmiana terminu lotu w "Zarządzaniu rezerwacją". Chodzi o odwołany lot.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2607 PostWysłany: 21 Sty 2022 10:18 

Rejestracja: 02 Sty 2013
Posty: 2048
Loty: 4
Kilometry: 17 154
srebrny
mam taki problem.kiedys po zrobieniu odprawy przez telefon karty pokładowe zapisywały sie u mnie automatycznie w "moje pliki" i pózniej przesyłałem to dalej na meila...teraz tego nie moge zrobić...wie ktos jak moge zapisać te karty pokładowe. Jest napisane , że google pay ,zainstalowałem tą aplikacje , ale tam nic nie przychodzi , w ogóle to jest aplikacja do płacenia,,,
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2608 PostWysłany: 21 Sty 2022 10:35 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11311
Loty: 476
Kilometry: 752 302
bawarka napisał(a):
Wam też nie działa zmiana terminu lotu w "Zarządzaniu rezerwacją". Chodzi o odwołany lot.

w niektóre nie można wejść z poziomu strony z podsumowaniem mytrips/summary, ale da się wejść z poziomu strony zarządzania rezerwacjami trip/manage
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2609 PostWysłany: 21 Sty 2022 22:01 

Rejestracja: 01 Sie 2017
Posty: 106
Loty: 23
Kilometry: 54 104
Dodaj do walleta w iphonie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2610 PostWysłany: 25 Sty 2022 16:46 

Rejestracja: 05 Lut 2020
Posty: 24
W czerwcu ubiegłego roku, a więc z dużym wyprzedzeniem, kupiłem bilety na loty Warszawa Modlin - Bruksela Charleroi (WMI-CRL) na przełom kwietnia i maja 2022. Teraz w zupełnie innym celu zalogowałem się na swoje konto na stronie Ryanaira i przypadkiem zauważyłem, że godziny wylotów zostały drastycznie zmienione. Wylot z WMI z z 20:40 na 08:45, powrót z CRL z 18:05 na 06:55. Są to zmiany o niemal 12h, które mocno krzyżują mi plany. Lecę tam w związku z konkretnym wydarzeniem i nie dam rady być na lotnisku 12 godzin wcześniej. Przekopałem całą skrzynką mailową i nie dostałem od nich absolutnie żadnej informacji o zmianach, nie wiem więc nawet kiedy one nastąpiły. W związku z tym mam kilka pytań dla bardziej obytych:

1. Czy oni faktycznie są tak skrajnie niepoważni i przesuwają godziny lotów bez żadnej notyfikacji mail/sms?
2. Czy przysługuje mi teraz jakieś prawo do zmiany lotów lub całkowitej rezygnacji i zwrotu kosztów? Czy jednak kupując z tak dużym wyprzedzeniem trzeba się z tym liczyć? Jeśli przysługuje, to czy idą oni na takie ustępstwa jak zmiana lotniska docelowego? W dniu powrotu jest późniejszy lot do Poznania, co by mi pasowało nawet bardziej niż Warszawa.
3. Czy w ogóle jest sens się tym teraz zajmować, skoro do wylotu pozostały niemal 4 miesiące, czy te godziny prawdopodobnie i tak ulegną jeszcze zmianom i lepiej zaczekać?

Koniec końców i tak będę dzwonił na infolinię, ale dobrze by było przed tą rozmową być zorientowanym czego mogę się spodziewać, będę więc wdzięczny za wszelkie wskazówki.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2611 PostWysłany: 25 Sty 2022 17:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sie 2013
Posty: 3980
Loty: 451
Kilometry: 660 334
platynowy
Jedne co możesz zrobić to wybrać inne dni lotów - jeżeli ci pasują.
Jeżeli nie, to klikasz w zwrot kasy i ją dostaniesz.
_________________
Image

"Podróżować to żyć..."
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2612 PostWysłany: 25 Sty 2022 18:00 

Rejestracja: 16 Paź 2015
Posty: 4766
platynowy
oskk napisał(a):
W czerwcu ubiegłego roku, a więc z dużym wyprzedzeniem, kupiłem bilety na loty Warszawa Modlin - Bruksela Charleroi (WMI-CRL) na przełom kwietnia i maja 2022. Teraz w zupełnie innym celu zalogowałem się na swoje konto na stronie Ryanaira i przypadkiem zauważyłem, że godziny wylotów zostały drastycznie zmienione. Wylot z WMI z z 20:40 na 08:45, powrót z CRL z 18:05 na 06:55. Są to zmiany o niemal 12h, które mocno krzyżują mi plany. Lecę tam w związku z konkretnym wydarzeniem i nie dam rady być na lotnisku 12 godzin wcześniej. Przekopałem całą skrzynką mailową i nie dostałem od nich absolutnie żadnej informacji o zmianach, nie wiem więc nawet kiedy one nastąpiły. W związku z tym mam kilka pytań dla bardziej obytych:

1. Czy oni faktycznie są tak skrajnie niepoważni i przesuwają godziny lotów bez żadnej notyfikacji mail/sms?
2. Czy przysługuje mi teraz jakieś prawo do zmiany lotów lub całkowitej rezygnacji i zwrotu kosztów? Czy jednak kupując z tak dużym wyprzedzeniem trzeba się z tym liczyć? Jeśli przysługuje, to czy idą oni na takie ustępstwa jak zmiana lotniska docelowego? W dniu powrotu jest późniejszy lot do Poznania, co by mi pasowało nawet bardziej niż Warszawa.
3. Czy w ogóle jest sens się tym teraz zajmować, skoro do wylotu pozostały niemal 4 miesiące, czy te godziny prawdopodobnie i tak ulegną jeszcze zmianom i lepiej zaczekać?

Koniec końców i tak będę dzwonił na infolinię, ale dobrze by było przed tą rozmową być zorientowanym czego mogę się spodziewać, będę więc wdzięczny za wszelkie wskazówki.


Bliżej lotów będziesz atakowany e-mail, gdzie cię poinformują na co możesz liczyć.
Teraz możesz pisać na darmowym czacie, np w sprawie zamiany na ten Poznań
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2613 PostWysłany: 15 Lut 2022 13:30 

Rejestracja: 21 Gru 2013
Posty: 67
Czy w pandemii mając jedynie bagaż podręczny i sam się odprawiając ( mobilna karta pokładowa) udaję się od razu do kontroli bezpieczeństwa, czy muszę stać w kolejce tej gdzie się nadaje bagaż. Lot do Włoch z Modlina, Ryanairem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2614 PostWysłany: 15 Lut 2022 14:10 

Rejestracja: 02 Sty 2013
Posty: 2048
Loty: 4
Kilometry: 17 154
srebrny
Od razu do kontroli.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2615 PostWysłany: 15 Lut 2022 15:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Kwi 2018
Posty: 36
Wbrew pozorom to wcale nie jest zasada. W Katowicach w lotach Ryanair jeśli pójdziesz do kolejki z odprawą bagażu dostaniesz "bilecik" który oszczędzi Ci problemów i straty czasu później. Otrzymanie bileciku następuje w momencie okazania i sprawdzenia wszystkich "covidowych" dokumentów.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2616 PostWysłany: 15 Lut 2022 23:09 

Rejestracja: 06 Gru 2016
Posty: 92
Loty: 31
Kilometry: 49 848
Tak z ciekawości, o jakich problemach piszesz? Też lecę niedługo do Włoch, też z Modlina i z samym podręcznym. Jestem zaszczepiona, zatem na bramce, czy wcześniej na security, pokazuje tylko covid pass i dplf. Nie leciałam od początku zarazy, więc nie wiem, jak to teraz wygląda. Iść do tego checkinu w końcu czy nie? :D


Ostatnio edytowany przez kat_lee, 15 Lut 2022 23:30, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2617 PostWysłany: 15 Lut 2022 23:18 

Rejestracja: 01 Lip 2020
Posty: 526
Loty: 216
Kilometry: 258 829
niebieski
@kat_lee wszystko zależy od organizacji na lotnisku, nie ma jednej ścieżki działania na lotniskach; jeśli nawet nie pójdziesz do check-in-u to dokumenty zostaną sprawdzone przy gate;
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
kat_lee uważa post za pomocny.
 
      
#2618 PostWysłany: 16 Lut 2022 01:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Kwi 2018
Posty: 36
Problemy mogą być takie, że będziesz miała przeterminowanego passa, albo brak dPLF. W każdym razie jak tam ogarniesz to potem już pójdzie błyskawicznie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2619 PostWysłany: 17 Lut 2022 19:19 

Rejestracja: 17 Lut 2022
Posty: 10
Czy rodzaj wózka podlega jakiejś ocenie na lotnisku? Czy dla dziecka (2,5 roku) musi być to wózek spacerówka typu "parasol", czy zwykłą spacerówkę też można darmowo przewieźć?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2620 PostWysłany: 27 Lut 2022 12:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lip 2014
Posty: 1316
Loty: 104
Kilometry: 191 467
srebrny
Chwila nieuwagi i się pomyliłem w rezerwacji :oops: na trip.com wpisałem złą datę urodzenia, różnica o 2 dni w stosunku do prawidłowej (miesiąc i rok wpisane poprawnie + te 2 dni nie wpływją na rodzaj pasażera tj. dorosły/dziecko). Po numerze rezerwacji dodałem ją do konta FR. Lot jest z Polski do Włoch. Zastanawiam się, czy:
a) odprawiając się podać prawidłową datę urodzenia + w dPLF podać prawidłową datę ur.
b) odprawiając się podać datę urodzenia podaną w OTA + w dPLF podać prawidłową datę ur.
c) inne

PS. nie przypominam sobie, żeby na locie Schengen PL-IT chcieli tyle danych przy odprawie: narodowość, imię, nazwisko, data ur., rodzaj, numer, data ważności i kraj wydania dokumentu
_________________
Moje relacje: Bolonia & Trapani 2022Münster 2022
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2990 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134 ... 150  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group