Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Wszystko o patentach: easyjet-wszystko-o-patentach-praski-genewski,181,98264


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 246 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Następna
Autor Wiadomość
#201 PostWysłany: 13 Cze 2021 11:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sty 2011
Posty: 799
Loty: 86
Kilometry: 183 106
niebieski
Teraz jak już jestem zaszczepiony i Hiszpania się otworzyła chciałem wykorzystać anulowany lot z zeszłego roku i zmienić na inny, jak kiedyś obiecali. Niestety, system już nie widzi mojej rezerwacji :( Ktoś wie o co chodzi? Czyżbym przegapił jakieś terminy i już po herbacie??
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament
Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast
#202 PostWysłany: 27 Cze 2021 15:21 

Rejestracja: 11 Wrz 2019
Posty: 25
Czy orientujecie się ile razy można zmienić rezerwację bezpłatnie w easy jet? Mam lot z Berlina na Maderę, ale w Niemczech wprowadzono kwarantannę po przylocie z Portugalii. Nie wiem co będzie dalej, ale rozważam zmianę rezerwacji na kanary. Zastanawiam się jednak czy później awaryjnie będę mogła ponownie dokonać bezpłatnie zmiany rezerwacji.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#203 PostWysłany: 15 Wrz 2021 11:06 

Rejestracja: 10 Wrz 2019
Posty: 506
niebieski
Dwa pytania

1. Czy w przypadku easyjet dokupienie bagażu później niż przy rezerwacji powoduje drastyczny wzrost ceny jak w raynairze, czy cena jest taka sama?

2. Jak na początku 2020 dokonywałem rezerwacji na rok 2021 miałem w cenie biletu duży bagaż kabinowy, potem easyjet zmienił politykę bagażową i przysłał majla, że bagaż który miał być kabinowy przyjmą w ramch tej rezerwacji do luku na zasadzie handsfree.
Potem przyszła pandemia i zmieniłem te loty na rok 2022 ale i na inne kierunki. Teraz pytanie czy w ramach tych nowych lotów o starym numerze rezerwacji z roku 2020 przyjmą mi do luku bagaż, który pierwotnie miał być kabinowym? Ktoś już może ćwiczył taka sytuację?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#204 PostWysłany: 15 Wrz 2021 16:48 

Rejestracja: 27 Mar 2014
Posty: 4034
złoty
Jeśli masz e=mail, który rozsyłali, to tak.
Góra
 Profil Relacje PM off
Tomasz101 uważa post za pomocny.
 
      
#205 PostWysłany: 21 Wrz 2021 12:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Maj 2018
Posty: 2860
platynowy
Ile Voucherow w trybie online mozna wklepac teraz jednoczesnie przy jednej rezerwacji? Wiem, ze kiedys dzwoniac teoretycznie byla to nieograniczona liczba, ale zastanawiam sie czy przeniesli ta mozliwosc rowniez na system rezerwacyjny online.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#206 PostWysłany: 21 Wrz 2021 13:46 

Rejestracja: 25 Paź 2012
Posty: 1022
niebieski
Jooanna napisał(a):
Czy orientujecie się ile razy można zmienić rezerwację bezpłatnie w easy jet? Mam lot z Berlina na Maderę, ale w Niemczech wprowadzono kwarantannę po przylocie z Portugalii. Nie wiem co będzie dalej, ale rozważam zmianę rezerwacji na kanary. Zastanawiam się jednak czy później awaryjnie będę mogła ponownie dokonać bezpłatnie zmiany rezerwacji.

Trochę po czasie :) , ale moje loty zmieniłam już drugi raz. Pierwotne (anulowane) z marca na sierpień. Tych nie miałam wykorzystać i pogodziłam się ze stratą ;) , ale dosłownie w przeddzień planowego lotu okazało się, że mogę znów zmienić. Więc zmieniłam na kwiecień 22 r. :) Z małą dopłatą. Tylko musi być taki sam kraj wylotu i przylotu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#207 PostWysłany: 21 Wrz 2021 15:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Maj 2018
Posty: 2860
platynowy
Flyguy napisał(a):
Ile Voucherow w trybie online mozna wklepac teraz jednoczesnie przy jednej rezerwacji? Wiem, ze kiedys dzwoniac teoretycznie byla to nieograniczona liczba, ale zastanawiam sie czy przeniesli ta mozliwosc rowniez na system rezerwacyjny online.



Dzwonilem na hotline- Online: 1 voucher pro 1 rezerwacja, przez Hotline dowolna ilosc, czyli nic sie nie zmienilo
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#208 PostWysłany: 29 Gru 2021 20:41 

Rejestracja: 02 Sty 2013
Posty: 2047
Loty: 4
Kilometry: 17 154
srebrny
zmieniam loty (jedna rezerwacja ) easyjet..Pierwszy lot "tam" dopłata 0 zł , zmiana bez problemu. Drugi lot ( dopłata za 3 osoby 112 zł) cały czas pojawia mi sie taki komunikat
"Nie możemy potwierdzić zmian dokonanych w rezerwacji [EJ2cpgtc70fd]
Przepraszamy, ale w chwili obecnej nie możemy wprowadzić wymaganych zmian do rezerwacji.
Rezerwacja pozostała niezmieniona, a karta płatnicza nie została obciążona.
Prawdopodobnie jest to tylko tymczasowy problem. Uwaga: aby spróbować ponownie, lub wróć na Mój easyjet.com i zacznij od nowa."
Próbowałem na 4 róznych przegladarkach , na 3 telefonach , 3 rózne karty kredytowe...ciagle nic...zadzwoniłem na angielska infolinie pan hindus może mi to zmienic na infolinii , ale nie za 112 zł tylko za 512 zł ......czy moze mi ktoś jakos pomóc?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#209 PostWysłany: 29 Gru 2021 21:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sty 2011
Posty: 799
Loty: 86
Kilometry: 183 106
niebieski
Pisz na na polskim FB poprzez Messenger. Mi zmienili bez problemu. Pracują od poniedziałku do piątku 10-16.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
samaki9 uważa post za pomocny.
 
      
#210 PostWysłany: 03 Sty 2022 18:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Sty 2012
Posty: 203
niebieski
Jaka jest praktyka darmowego przydziału miejsc w easyjecie? Lepiej czekać do końca bo jest szansa na przydzielenie miejsc w miarę blisko siebie czy nie ma to reguły? Jakie macie doświadczenia? (2os dorosłe + dziecko na jednej rezerwacji)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#211 PostWysłany: 03 Sty 2022 18:26 

Rejestracja: 11 Sie 2017
Posty: 22
Loty: 92
Kilometry: 217 198
W EasyJet zawsze mieliśmy przydzielone miejsca obok siebie.
Góra
 Profil Relacje PM off
seelk lubi ten post.
 
      
#212 PostWysłany: 03 Sty 2022 18:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sty 2011
Posty: 799
Loty: 86
Kilometry: 183 106
niebieski
My również. Co ciekawe, przy okazji ostatniego tripu dostaliśmy dokładnie te same miejsca w obie strony.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
seelk lubi ten post.
 
      
#213 PostWysłany: 03 Sty 2022 22:13 

Rejestracja: 31 Sie 2021
Posty: 21
W "warunkach ogólnych" mają napisane że jeśli jest taka możliwość to system przydziela miejsca w ramach jednej rezerwacji obok siebie, ale oczywiście nie dają na to gwarancji. W moim przypadku zawsze wszyscy z jednej rezerwacji siedzieli obok siebie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#214 PostWysłany: 03 Sty 2022 22:59 

Rejestracja: 19 Lis 2018
Posty: 24
Easyjet sam namawia, żeby odprawiać się jak najwcześniej jeżeli chcesz miejsca obok siebie, bo potem może już takich nie być.

Sam tydzień temu odprawiałem 5 osób na loty tam (29 dni przed wylotem) i powrót i dostaliśmy rząd 18 miejsca ABCDE a w drugą stronę 19 BCDEF. Bez żadnych dopłat itp.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#215 PostWysłany: 03 Sty 2022 23:21 

Rejestracja: 06 Kwi 2020
Posty: 25
Dodam, że jeśli podróżujemy z dzieckiem, to EasyJet zawsze przydziela miejsca koło siebie czyli przynajmniej jeden opiekun/rodzic zawsze siedzi koło pociechy, a najczęściej jest tak, że cała familia ma miejsca koło siebie. Oczywiście nie należy zwlekać z odprawą do końca, bo wówczas system może nas rozdzielić (o czym linia uczciwie informuje w regulaminie). W praktyce jednak zawsze ze swoją 4-osobową rodziną mieliśmy miejsca koło siebie, a za niecałe 3 tygodnie mamy nawet 8-osobową ekipę w jednej kupie (na trasie Berlin-Gran Canaria i z powrotem). :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#216 PostWysłany: 15 Sty 2022 14:19 

Rejestracja: 02 Sty 2013
Posty: 2047
Loty: 4
Kilometry: 17 154
srebrny
Wystapiłem o zwrot pieniedzy za odwołany lot. Najpierw przy rezerwacji był szary napis "w trakcie realizacji" (czy cos takiego) , dzisiaj rezerwacja zniknęła. Zwrotu też jeszcze nie ma. I w ogóle nie dostałem od nich żadnego maila , że wystąpiłem o refound...Czy to normalne u easyjet? i
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#217 PostWysłany: 08 Lut 2022 00:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Wrz 2013
Posty: 2306
Loty: 296
Kilometry: 416 674
złoty
Czy w easyJet dokupienie bagażu rejestrowanego lub dużego podręcznego po zakupie biletu jest droższe niż kupując od razu przy zakupie biletu?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#218 PostWysłany: 08 Lut 2022 00:21 

Rejestracja: 10 Wrz 2019
Posty: 506
niebieski
Jest droższe, ale różnica nie jest tak drastyczna jak w raynairze. Jest, a precyzyjniej dotąd była rôznica rzędu kilku euro za taką samą walizkę.
Góra
 Profil Relacje PM off
Kashpir uważa post za pomocny.
 
      
#219 PostWysłany: 09 Kwi 2022 12:32 

Rejestracja: 05 Paź 2016
Posty: 198
Loty: 128
Kilometry: 202 920
Może ktoś będzie potrafił pomóc- jeszcze na początku pandemii easyjet odwołał mi 4 loty, wspaniałomyślnie nie chciałem zwrotu pieniędzy, tylko wymianę na vouchery. Sprawa trochę przeleżała, sprawdziłem ostatnio, że vouchery są ważne do końca kwietnia 2022. Chciałem je dzisiaj wykorzystać, ale wymagane jest podanie hasła do voucherów, którego nigdzie nie mam, w żadnym mailu. Jak mogę się skontaktować z linią żeby wyjaśnić tę sytuację i ustalić to hasło? Chatbot i wiadomości przez messengera (też z robotem) nic nie dały. Jakiś numer kontaktowy?
_________________
Image


Ostatnio edytowany przez freddy_gonzalez, 09 Kwi 2022 14:08, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#220 PostWysłany: 09 Kwi 2022 12:39 

Rejestracja: 10 Lip 2018
Posty: 295
pierwsza strona w google po wpisaniu *easyjet voucher password* wyjasnia jak znaleźć haslo
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 246 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group