Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Wikipost
Mobilne karty pokładowe są akceptowane na większości lotnisk w sieci połączeń firmy Ryanair, jednak nie na wszystkich. Mobilne karty pokładowe nie są przyjmowane na następujących lotniskach:

Agadir
As-Sawira
Fez
Nador
Wadżda
Marrakesz
Rabat
Tanger
Kefalinia
Wolos
.....
Pasażerowie podróżujący z tych lotnisk muszą przeprowadzić odprawę online i wydrukować papierową kartę pokładową dla swojego lotu.

https://www.ryanair.com/pl/pl/Przydatne ... okladowych

[ 2445 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 119, 120, 121, 122, 123
Autor Wiadomość
#2441 PostWysłany: 17 Lis 2020 00:44 

HON fly4free
A może jednak zwrócą.Wygląda,że powiadomienie nie było w tym przypadku standardowe.
 Relacje PM off  

#2442 PostWysłany: 17 Lis 2020 01:27 
Awatar użytkownika

Loty: 505
Kilometry: 512 274
srebrny
Ile czasu czeka się aktualnie na zwrot gotówki od Ryanaira?

#2443 PostWysłany: 17 Lis 2020 09:49 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Loty: 145
Kilometry: 259 568
Nie ma reguły - ja czekam od ponad miesiąca, a koleżanka, która składała mniej więcej w tym samym czasie, dostała zwrot bodajże w ciągu 2 tygodni.

#2444 PostWysłany: 17 Lis 2020 12:26 
Awatar użytkownika

Loty: 505
Kilometry: 512 274
srebrny
Oni są już coraz bardziej bezczelni. Od miesiąca nie mam zwrotu za odwołany lot, pytam co się stało i coś takiego mi piszą:

Julia P 11:16
Z informacji zawartej w rezerwacji zwrot nie zostanie Panu przyznany. W dniu 10.11.2020 wykonał Pan bezpłatną zmianę lotu.

Żadnej zmiany nie dokonywałem, jedynie oni już 2-krotnie zmienili datę tego lotu (raz o 1 dzień drugi raz o 4 dni) i teraz jak się pytam ile jeszcze im to zajmie to z taką informacją do mnie wychodzą. Połączyłem się z innym konsultantem pytam o to samo po podaniu danych rezerwacji - mówi, że w 3 tygodnie do mnie dojdzie. Miesiąc temu mówili, że będzie do 2 tygodni. Teraz dostałem taką informację:

System błędnie wykrył zmianę lotu, na Pańskim locie nastąpiła automatyczna zmiana rozkładowa, którą system wykrył jako zmianę wykonaną przez klienta. Bardzo przepraszamy za ten błąd. Pańska rezerwacja została eskalowana do naszej centrali w celu wykonania zwrotu.

Także radzę się upominać o swoje, bo kombinują jak tylko mogą, żeby kasy nie oddać.

#2445 PostWysłany: 20 Lis 2020 20:59 

Ciekawa sprawa. Mój odwołany październikowy lot został przełożony na styczeń. Sprawę zgłaszałem na angielskim czasie, konsultant przekazał sprawę "wyżej". Miał przyjść email, jeśli będzie zgoda. Nie przyszedł.
Ostatnio jednak zdziwiłem się po zaglądnięciu w rezerwację - loty zostały zmienione zgodnie z moim życzeniem!

Dzisiaj zrobiłem tak samo drugi raz. Odwołany październikowy lot i prośba na angielskim czacie o przełożenie na styczeń. Konsultant nie mógł/nie chciał - ale przekazał wniosek wyżej do akceptacji. Kilkanaście minut później dostałem emaila ze zmianą rezerwacji...

Dziwne szczęście czy coś się zmieniło w ich procedurach i zasadach?
 Relacje PM off  

[ 2445 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 119, 120, 121, 122, 123

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 0 gości