Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Wszystko o patentach: easyjet-wszystko-o-patentach-praski-genewski,181,98264


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 246 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 13  Następna
Autor Wiadomość
#141 PostWysłany: 18 Wrz 2020 11:40 

Rejestracja: 16 Paź 2015
Posty: 4766
platynowy
Czatu nie ma, forma kontaktu messenger

zmiany-w-siatce-lotow-nowe-bazy-itd,191,65823&p=1375309&hilit=messenger#p1375309
Góra
 Profil Relacje PM off
Garmond uważa post za pomocny.
 
      
Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu
Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN
#142 PostWysłany: 13 Lis 2020 21:09 

Rejestracja: 20 Paź 2019
Posty: 3126
platynowy
Czekam na zwrot pieniędzy na konto od U2 od 23 października, czy w przypadku tej linii to normalne?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#143 PostWysłany: 13 Lis 2020 21:26 

Rejestracja: 25 Paź 2012
Posty: 1022
niebieski
Bardzo normalne :( Moje loty były skasowane już w sierpniu, a powiadomienia przyszły w X i nie wiem, czy do gwiazdki się wyrobią ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
Kothson lubi ten post.
 
      
#144 PostWysłany: 22 Lis 2020 13:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sty 2011
Posty: 799
Loty: 86
Kilometry: 183 106
niebieski
Anulowali mi lot z Berlina do Sewilli na koniec stycznia. Oferują oczywiście voucher, zmianę lotu lub zwrot pieniędzy. W związku z tym, że biley kupowałem w kwietniu i kwota nie jest duża wydaje się że najkorzystniejszym rozwiązaniem jest zmiana lotu - jest możliwość wyboru innej daty (nawet wakacje), innego lotniska wylotu/przylotu byle byłaby to Hiszpania). Znalazłem fajną opcję na Kanary w lutym - oczywiście bilety teraz dużo droższe. Korzystał ktoś może już z takiej zmiany? Jakie doświadczenia? Czy potem można ten wybór jeszcze raz zmienić? (np. z powodu Covid etc.)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#145 PostWysłany: 22 Lis 2020 14:44 

Rejestracja: 16 Paź 2015
Posty: 4766
platynowy
Poczytaj
zmiany-w-siatce-lotow-nowe-bazy-itd,191,65823&p=1388307&hilit=Easyjet#p1388307

Jest anulacja to i darmowa zmiana na cokolwiek Easyjet jednokrotna, sprawdź co możesz zrobić po wejściu w szczegóły rezerwacji
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#146 PostWysłany: 22 Lis 2020 17:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Maj 2018
Posty: 2860
platynowy
@dg72 to juz nie dziala, easy jet zmienil polityke. Tutaj wrzucilem info: viewtopic.php?f=191&t=65823&p=1390942#p1390942
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#147 PostWysłany: 22 Lis 2020 17:45 

Rejestracja: 16 Paź 2015
Posty: 4766
platynowy
Niech sprawdzi co ma w szczegółach rezerwacji.....
Ty zresztą też napisałeś, że nie "ale" ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#148 PostWysłany: 22 Lis 2020 17:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Maj 2018
Posty: 2860
platynowy
Nie bardzo rozumiem co masz na mysli z ''nie ale''. Na infolini powiedziano mi najpierw, ze nie ma takiej opcji bo zmienila sie polityka, wiec zapytalem kobiety czy wyslano mi informacje o zmianie polityki bo nic takiego nie dostalem. Wylaczyla sie na 5 min zeby to gdzies sprawdzic i pozniej powiedziala to co napisalem. W rezerwacjach online nie masz takiej mozliwosci. Mam 3 rozne rezerwacje i w kazdej z nich opcja zmiany na cokolwiek zostala ''wylaczona''. Pojawia sie tylko ten sam kraj wylotu i przylotu. Mowie poprostu, ze to co napisales '' Jest anulacja to i darmowa zmiana na cokolwiek Easyjet jednokrotna'' jest juz nieaktualne dla anulacji po 07.11
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Shaq uważa post za pomocny.
 
      
#149 PostWysłany: 22 Lis 2020 18:08 

Rejestracja: 16 Paź 2015
Posty: 4766
platynowy
Shaq napisał(a):
Anulowali mi lot z Berlina do Sewilli na koniec stycznia. Oferują oczywiście voucher, zmianę lotu lub zwrot pieniędzy. W związku z tym, że biley kupowałem w kwietniu i kwota nie jest duża wydaje się że najkorzystniejszym rozwiązaniem jest zmiana lotu - jest możliwość wyboru innej daty (nawet wakacje), innego lotniska wylotu/przylotu byle byłaby to Hiszpania). Znalazłem fajną opcję na Kanary w lutym - oczywiście bilety teraz dużo droższe. Korzystał ktoś może już z takiej zmiany? Jakie doświadczenia? Czy potem można ten wybór jeszcze raz zmienić? (np. z powodu Covid etc.)

Jak anulacja i e-mail do 7.11 zmieniasz na cokolwiek

Kontakt messenger
Góra
 Profil Relacje PM off
Shaq uważa post za pomocny.
 
      
#150 PostWysłany: 23 Lis 2020 06:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sty 2011
Posty: 799
Loty: 86
Kilometry: 183 106
niebieski
Mail mam z 11.11, zatem wygląda na to, że zmiana na możliwa w obrębie kraju docelowego. I jak rozumiem jednokrotna?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#151 PostWysłany: 23 Lis 2020 07:03 

Rejestracja: 16 Paź 2015
Posty: 4766
platynowy
Skontaktuj się z nimi, zmiana jednokrotna
zmiany-w-siatce-lotow-nowe-bazy-itd,191,65823&p=1375309&hilit=messenger#p1375309
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#152 PostWysłany: 25 Lis 2020 15:09 

Rejestracja: 06 Kwi 2020
Posty: 25
Dziwne to co piszecie, bo ja mogę nadal zmienić swoje loty na cokolwiek. Na dodatek już raz zmieniałem (w maju z Kefalonii na Teneryfę na luty przyszłego roku), a mimo to nadal mam możliwość dalszej zmiany na cokolwiek. Jedyna różnica, że w maju mogłem zmienić na cokolwiek bez żadnej dopłaty, natomiast teraz mogę zmienić na cokolwiek, ale jeśli wybrany kierunek jest droższy, to muszę dopłacić różnicę w cenie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#153 PostWysłany: 25 Lis 2020 17:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Maj 2018
Posty: 2860
platynowy
@kolini
mowisz o lotach ktore zostaly anulowane, czy o tych ktore teoretycznie sie trzymaja? Mowa o lotach anulowanych
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#154 PostWysłany: 25 Lis 2020 17:43 

Rejestracja: 06 Kwi 2020
Posty: 25
Mówię o lotach anulowanych i nie anulowanych. :P
No bo w maju miałem loty anulowane i wtedy bez dodatkowych kosztów zmieniłem je na zupełnie inny i droższy kierunek czyli na Teneryfę w lutym.
Teraz te loty na Teneryfę nie są jak na razie odwołane, ale w każdej chwili mogę je nadal przełożyć na cokolwiek innego, ponosząc jedynie koszt ewentualnej różnicy w cenach biletów.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#155 PostWysłany: 25 Lis 2020 17:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Maj 2018
Posty: 2860
platynowy
Czyli mowisz o lotach ktore nie zostaly anulowane (nie ma zanczenia, ze wczesniej byly anulowane, ich aktualny status jest aktywny). Ta opcja jest i byla dostepna. Za doplata mozesz to zrobic. System traktuje Twoj obecny lot jak swego rodzaju voucher, ktory mozna wykozystac na inny lot uwzgledniajac pierwotna cene zakupu lotu.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#156 PostWysłany: 25 Lis 2020 18:38 

Rejestracja: 06 Kwi 2020
Posty: 25
Ogólnie mogę dokonać takiej zmiany nadal bez dopłaty. Sprawdzałem nawet przed chwilą i bez problemu znajduję alternatywne kierunki lotów, gdzie przy zmianie nie muszę dopłacić ani centa. :) Oczywiście są też takie loty, do których musiałbym dopłacić jakąś różnicę w cenie biletów, ale poza tym nie ma żadnej dodatkowej opłaty manipulacyjnej.
Ciekawi mnie natomiast jak wygląda sytuacja przy nowych rezerwacjach. Czy jeśli ktoś kupi bilety np.dzisiaj, to czy również będzie miał możliwość darmowej zmiany na jakikolwiek inny kierunek (nawet jeśli lotu mu nie odwołają)? No bo w regulaminie Easyjet niby jest napisane, że do 14 dni przed lotem można zmienić lot na dowolny inny, bez ponoszenia kosztów. Jednak po przeczytaniu tych paru postów wyżej mam wątpliwości czy w przypadku nowych rezerwacji istnieje taka możliwość.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#157 PostWysłany: 25 Lis 2020 18:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Maj 2018
Posty: 2860
platynowy
kolini napisał(a):
Ogólnie mogę dokonać takiej zmiany nadal bez dopłaty. Sprawdzałem nawet przed chwilą i bez problemu znajduję alternatywne kierunki lotów, gdzie przy zmianie nie muszę dopłacić ani centa. :) Oczywiście są też takie loty, do których musiałbym dopłacić jakąś różnicę w cenie biletów, ale poza tym nie ma żadnej dodatkowej opłaty manipulacyjnej..


Nie musisz doplacac na wielu kierunkach bo kwota ktora pierwotnie zaplaciles za bilety pokrywa sie z aktualna cena. Jesli aktualna cena jest wyzsza to musisz doplacic roznice. W anulacjach o ktorych byla wczesniej mowa ( do 07.11.2020) mogles sobie dokonac dowolnej zmiany na dowolny kierunek w dowolnym czasie nie doplacajac ani centa. Tej opcji nie ma od 07.11
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#158 PostWysłany: 25 Lis 2020 19:01 

Rejestracja: 06 Kwi 2020
Posty: 25
No to chyba regulamin easyJet wprowadza w błąd, bo nadal widnieje tam wpis o poniższej treści i nie ma tam nic, że dotyczy tylko rezerwacji dokonanych przed 7 listopada.
"Aby zapewnić Ci dodatkową elastyczność w tych niepewnych czasach, obecnie zrzekamy się opłaty za zmianę lotu w przypadku zmian wprowadzonych do 14 dni przed wylotem."
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#159 PostWysłany: 25 Lis 2020 19:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Maj 2018
Posty: 2860
platynowy
Dalej mylisz to co napisalem. Nie mowie o oplacie manipulacyjnej, a o doplacie w roznicy biletow, w anulacjach (nie dokonanych rezerwacjach) do 07.11 nie trzeba bylo doplacac za roznice biletow. Mogles kupic lot za 30€, jesli Ci go anulowano do 07.11 to miales prawo zmienic go bez doplaty roznicy w cenie np. na lot ktory kosztuje 250€. To sa dwie odrebne sytuacje.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#160 PostWysłany: 25 Lis 2020 19:24 

Rejestracja: 06 Kwi 2020
Posty: 25
No dobrze. Czyli o ile dobrze rozumiem, to przy nowych rezerwacjach (dokonanych po 7 listopada) nadal można zmieniać dowolnie kierunek i termin lotów, ale trzeba będzie dopłacić ewentualną różnicę w cenie biletów (jednak bez konieczności opłacania kosztów manipulacyjnych)?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 246 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 13  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: lendziro oraz 13 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group