Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 81 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 16 Lip 2020 14:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Maj 2013
Posty: 2392
niebieski
pisz na fb do nich.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Tydzień w 4* hotelu (z wyżywieniem) w Dubaju z Poznania za 3329 PLN Tydzień w 4* hotelu (z wyżywieniem) w Dubaju z Poznania za 3329 PLN
First minute: loty w sezonie do Bangkoku i Chiang Mai z Warszawy od 2806 PLN. Dużo terminów First minute: loty w sezonie do Bangkoku i Chiang Mai z Warszawy od 2806 PLN. Dużo terminów
#42 PostWysłany: 06 Sty 2021 13:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2013
Posty: 614
Loty: 65
Kilometry: 157 723
niebieski
Informacje mam niepełne, cząstkowe, ale mimo to chcę pomóc. Ktoś z mojego otoczenia kupiłem bilet w aegeanair, w październiku 2020r dostał mail z informacją o nr voucher na kwotę ponad 200E, do wykorzystania w terminie 18 miesięcy od tego października. Mój angielski jest mocno "taki se" więc zapytam osób przerabiających temat.
Czy dobrze kminie, że ten voucher można zwrócić/ wymienić na gotówkę?
Z góry dzięki
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#43 PostWysłany: 07 Sty 2021 03:13 

Rejestracja: 24 Paź 2020
Posty: 502
Z tego co ja kojarzę można go wymienić na gotówkę dopiero wtedy gdy skończy się jego ważność
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#44 PostWysłany: 08 Cze 2021 11:21 

Rejestracja: 22 Cze 2011
Posty: 14
Cześć

Czy ktoś orientuje się czy można zmienić dane na bilecie lotniczym Aegean ?
Jeśli tak to jak to zrobić?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#45 PostWysłany: 08 Cze 2021 11:29 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22486
https://en.aegeanair.com/plan/booking-i ... ellations/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#46 PostWysłany: 24 Cze 2021 18:06 

Rejestracja: 27 Gru 2016
Posty: 24
Loty: 40
Kilometry: 100 411
Cześć. Kupiliśmy ostatnio z żoną bilety do HER, płacąc voucherami. Niestety do jednej rezerwacji można użyć tylko jednego vouchera, więc bilety są na dwóch oddzielnych, a do mojego dodane jest jeszcze roczne dziecko. Czy przy odprawie nie będą robić problemu ze wspólnym miejscem, czy lepiej jednak dopłacić i zarezerwować obok siebie? Niby nie powinni robić problemu, to nie lowcost, ale cholera ich wie. Ma ktoś doświadczenie z Aeganem?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#47 PostWysłany: 07 Lip 2021 14:10 

Rejestracja: 07 Lip 2021
Posty: 7
Cześć,
Właśnie Aegean poinformował mnie że zmienia mój lot i z całkiem fajnego bezpośredniego lotu do Heraklionu z WAW i lądowanie w Heraklionie o 16:30 zrobił się mały koszmarek czyli lot z przesiadką i tylko 50 minut na przesiadkę w Atenach i lądowaniu w Heraklionie o 23:30. Napiszcie mi czy z doświadczenia jest szansa zdążyć z przesiadką w Atenach w 45-50 minut? Poważnie zastanawiam się nad lotem, bo lecę z dziećmi i oprócz tego że późno lądowanie to jeszcze ten krótki czas przesiadki mnie martwi. Będę wdzięczny za porady i sugestie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#48 PostWysłany: 07 Lip 2021 14:20 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22486
Beż problemu zdążysz na lotnisku ATH
Bedzie czekać ambasador Aegeana w gate żeby wam pomóc

https://en.aegeanair.com/travel-informa ... assengers/
https://aegeanairlines.custhelp.com/app ... ambassador
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#49 PostWysłany: 07 Lip 2021 14:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lip 2016
Posty: 1039
srebrny
Do tego oba loty na jednym bilecie, więc odpowiedzialność za przesiadkę po stronie Aegean. Nie martwić się. Lecieć. Korzystać. Cieszyć się :)
Góra
 Profil Relacje PM off
oskiboski lubi ten post.
 
      
#50 PostWysłany: 07 Lip 2021 14:48 

Rejestracja: 07 Lip 2021
Posty: 7
Zeus i ofer dzięki za radę uspokoiliście mnie. Pytanie jeszcze tylko co w przypadku jeżeli ten pierwszy samolot się spóźni z jakiegoś powodu?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#51 PostWysłany: 07 Lip 2021 14:53 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22486
To nocka w Sofitel Athens obok lotniska, kolacja i śniadanie oraz przebukowanie na pierwszy lot do HER na koszt Aegean.
Chociaż razem z tobą będą więcej pasażerów, więć A3 poczeka na was.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#52 PostWysłany: 07 Lip 2021 14:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lip 2016
Posty: 1039
srebrny
Odpowiedzialność przewoźnika. Albo kolejny lot poczeka na Was nieco, albo zostaniecie przebukowani na następny/inny lot.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#53 PostWysłany: 07 Lip 2021 16:38 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 8912
Loty: 997
Kilometry: 958 572
platynowy
Zeus napisał(a):
To nocka w Sofitel Athens obok lotniska, kolacja i śniadanie oraz przebukowanie na pierwszy lot do HER na koszt Aegean.
Chociaż razem z tobą będą więcej pasażerów, więć A3 poczeka na was.

Oferują teraz Sofitela? To naprawdę świetny hotel, więc warto byłoby mieć takie opóźnienie. Mi kiedyś przy odwołaniu lotu oferowali Holiday Inn.
I jeszcze mi się nie zdarzyło, aby A3 z W-wy do Aten przyleciał opóźniony.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#54 PostWysłany: 07 Lip 2021 16:39 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22486
Sofitela rok temu miał A3, LH i SkyTeam bodajże. Będę w ATH się dopytam :)

PS Ten HIX jak dla mnie, ma tragiczne położenie. Jak jeszcze tam było studio TV to jako tako, było co kupić. Teraz tylko kawiarenka i stacja benzynowa. Nie wspomnę ze każde wyjście do cywylizacji to 6 eur O/W
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#55 PostWysłany: 07 Lip 2021 16:50 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 8912
Loty: 997
Kilometry: 958 572
platynowy
Tak, HIX to tylko przespać się od wieczora do rana.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#56 PostWysłany: 08 Lip 2021 08:30 

Rejestracja: 07 Lip 2021
Posty: 7
Dzięki za wszystkie odpowiedzi. Pomogliście bardzo.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#57 PostWysłany: 09 Lip 2021 17:00 

Rejestracja: 09 Lip 2021
Posty: 1
Witam.
Czy ktoś wie jak dodać rezerwacje do swojego konta? Dawno temu kupiłam bilety dla mojej rodziny i je widzę po zalogowaniu. Dużo później kupiłam bilety na ten sam lot także znajomym. Niestety nie widać tej drugiej rezerwacji na moim koncie . Nawet jak próbowałam ja dodać i pojawił się komunikat, że dodano to nadal jej nie widać w zakładce Upcoming flights.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#58 PostWysłany: 09 Lip 2021 17:32 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 8912
Loty: 997
Kilometry: 958 572
platynowy
To są bilety Twoich znajomych, a nie Twoje, więc dlatego na ma ich na Twoim koncie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Marzena Irek lubi ten post.
 
      
#59 PostWysłany: 09 Lip 2021 19:05 

Rejestracja: 14 Sty 2014
Posty: 771
Loty: 145
Kilometry: 308 365
srebrny
PWojtek napisał(a):
Cześć,
Właśnie Aegean poinformował mnie że zmienia mój lot i z całkiem fajnego bezpośredniego lotu do Heraklionu z WAW i lądowanie w Heraklionie o 16:30 zrobił się mały koszmarek czyli lot z przesiadką i tylko 50 minut na przesiadkę w Atenach i lądowaniu w Heraklionie o 23:30. Napiszcie mi czy z doświadczenia jest szansa zdążyć z przesiadką w Atenach w 45-50 minut? Poważnie zastanawiam się nad lotem, bo lecę z dziećmi i oprócz tego że późno lądowanie to jeszcze ten krótki czas przesiadki mnie martwi. Będę wdzięczny za porady i sugestie.

U nas zmienili podróż powrotną z bezpośredniego lotu na łączony poprzez Ateny. Ja zdecydowałem się na dłuższą przesiadkę (3 godziny) i ten czas spędzę w przyzwoitych salonikach w Atenach na lotnisku na konsumpcji dań (niestety bez spożycia procentów bo auto czeka na kierowcę).
_________________
Relacje: Bali oczami początkujących turystów (2022).
Emeryci w podróży - Singapur i Malezja (2023), Algarve (2023)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#60 PostWysłany: 01 Sie 2021 20:02 

Rejestracja: 07 Lip 2021
Posty: 7
ofer napisał(a):
Do tego oba loty na jednym bilecie, więc odpowiedzialność za przesiadkę po stronie Aegean. Nie martwić się. Lecieć. Korzystać. Cieszyć się :)


No właśnie pojawił mi się problem z przesiadką przy odprawie. Aegean zrobił mi lot do Aten i z Aten do Herakliony (olympic Air). Przy odprawie onlinie nie chce i nie odprawiło mi lotu z Aten do Heraklinu gdzie mam tylko 50minut na przesiadkę. Wypisało komunikat że odprawić mogę się przez stronę olympic lub na lotnisku. Przez stronę olympic niestety również nie chce zrobić odprawy i tu pytanie czy odprawa tego lotu powinna byc na lotnisku Okęcie czy dopiero w Atenach? Dziwna sytuacja.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 81 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Proximic [Bot] oraz 14 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group