Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 25 Cze 2020 14:39 

Rejestracja: 28 Lip 2013
Posty: 125
Pierwszy raz chcę kupić bilety w LOT, dla 2+2, z czego 1 to niemowlę, drugie przedszkolak. Potrzebujemy tylko 1 bagażu nadawanego, więc najchętniej 2 bilety kupiłabym w taryfie Saver, z 1 w Standard. Natomiast system nalicza mi 3 bilety w Standardzie, nie mogę wybrać taryfy dla poszczególnych osób.
Jak to zrobić? Infolinia nie działa. Zależy mi też, by wszystkie miejsca były obok siebie, ale przecież Saver nie pozwala wybierać miejsc. Pomożecie?


Ostatnio edytowany przez Abcn, 25 Cze 2020 21:33, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
Początek lata i wakacji w Grecji: tydzień z all inclusive na wyspie Lesbos z za 2377 PLN. Wylot z Katowic Początek lata i wakacji w Grecji: tydzień z all inclusive na wyspie Lesbos z za 2377 PLN. Wylot z Katowic
#2 PostWysłany: 25 Cze 2020 14:45 

Rejestracja: 31 Sty 2014
Posty: 3225
srebrny
Przez stronę WWW nie ma takiej możliwości - infolinia pewnie to ogarnie (oprócz miejsc obok siebie) , ewentualnie przez agenta w TA
Możesz też kupić na WWW w oddzielnych transakcjach.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 25 Cze 2020 19:12 

Rejestracja: 28 Lip 2013
Posty: 125
Dzięki, tylko dzieciom nie mogę kupić oddzielnych biletów.

Edit: Chociaż mogłabym mężowi kupić z maluchem, osobno dla mnie i córki, tylko czy wtedy posadzą nas obok siebie, szczególnie w dzisiejszych czasach?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 25 Cze 2020 19:39 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8552
złoty
Jak chcesz mieć pewność, to wykup miejsca.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 09 Lip 2020 09:09 

Rejestracja: 27 Wrz 2012
Posty: 928
niebieski
A czy u naszego przewoźnika też tak jest, że nie wykupując miejsca płatnego dziecko 5 letnie posadzą zawsze przy jednym z rodziców? Też mam taką sytuację, że potrzebuję dla jednej osoby bagażu rejestrowanego, więc musiałbym zrobić 2 rezerwacje: dorosły+dziecko z bagażem podręcznym oraz drugą na siebie z bagażem rejestrowanym. Czy jeśli będę odprawiał żonę z dzieckiem, to bez wykupu miejsc płatnych posadzą ich obok siebie. Ja mogę siedzieć gdzieś indziej.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 09 Lip 2020 10:13 

Rejestracja: 13 Sty 2018
Posty: 1100
platynowy
Nie posadzą 5-latka na drugi koniec samolotu. To nie Wizz czy Ryana z losowymi miejscami, możecie się odprawić na check-inie i jak będziecie mili to tym bardziej nie będzie problemu.
_________________
Image

Lecisz z POZ i potrzebujesz pomocy z czymkolwiek? Odezwij się!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 09 Lip 2020 10:27 
Król Ż
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Paź 2014
Posty: 6218
Loty: 474
Kilometry: 1 003 128
Albo kup wszystkim saver a bagaz dokup na lotnisku 115pln ow. Dzieci nie mogą siedzieć same więc spokojnie
_________________
Tolerancja kończy się tam, gdzie zaczynają się prawa człowieka
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
JJ2010 uważa post za pomocny.
 
      
#8 PostWysłany: 09 Lip 2020 10:49 

Rejestracja: 28 Lip 2013
Posty: 125
Zrobiłam w końcu dwie transakcje, na jednej dorosły z niemowlakiem, w taryfie atandard. Na drugiej drugi dorosły z przedszkolakiem, w taryfie saywer. Jak się okazało, w tej wersji niemowlę miało bezpłatny dodatkowy bagaż nadawany, więc mieliśmy w sumie dwa bagaże do luku.

24 godziny przed odlotem jest darmowa odprawą i wybór miejsca, teoretycznie mogłam wszystkich jednocześnie odprawić i wybrać miejsca. Ale teoretycznie, bo pewnie ze względu na niemowlaka żadnej z moich wyborów nie przeszedł, bo są ograniczone miejsca w samolocie dla inflanta. W końcu odprawiliśmy się na lotnisku i mieliśmy miejsca obok siebie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 09 Lip 2020 11:50 

Rejestracja: 27 Wrz 2012
Posty: 928
niebieski
oskiboski napisał(a):
Albo kup wszystkim saver a bagaz dokup na lotnisku 115pln ow. Dzieci nie mogą siedzieć same więc spokojnie


Myślałem o locie w ramach obecnej promocji "LOT na wakacje", tam niestety bagaż kosztuje aż 180zł ,więc aby się zoptymalizować lepiej kupić jeden bilet w taryfie Standard (dopłata do taryfy Saver tylko 100zł).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group