Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1750 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 88  Następna
Autor Wiadomość
#321 PostWysłany: 07 Maj 2020 19:09 

Rejestracja: 09 Paź 2013
Posty: 2441
Loty: 191
Kilometry: 627 645
niebieski
praga-miami na ferie za 1180 to dobra cena
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Boże Ciało w Egipcie: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2105 PLN. Wyloty z 3 miast Boże Ciało w Egipcie: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2105 PLN. Wyloty z 3 miast
Podróż na Okinawę za 3581 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi w 4* hotelu Podróż na Okinawę za 3581 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi w 4* hotelu
#322 PostWysłany: 07 Maj 2020 19:16 

Rejestracja: 12 Sty 2015
Posty: 2131
niebieski
Okej, tego nawet nie brałem pod uwagę, za daleko mam do Pragi.
Bardziej myślałem o tej Portugalii, bo przeglądam ceny na przyszły rok z WAW i BER i łapię się za głowę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#323 PostWysłany: 07 Maj 2020 19:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lut 2017
Posty: 2291
Loty: 582
Kilometry: 931 920
złoty
SFO-LIS-Europa za €90 €65 ow to jest prawie darmo :idea:
_________________
Idąc przez most rzeka płynęła wartkim nurtem.

Także = również / też
Tak że = więc / zatem / dlatego
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#324 PostWysłany: 21 Maj 2020 23:49 

Rejestracja: 04 Mar 2018
Posty: 6
Witam
Mam następujący problem. Za pośrednictwem gotogate zarezerwowałem dawno temu lot dla całej rodziny, który sie nie odbył z powodu pandemii. Lot liniami TAP Portugal. Odmówiono mi zwrotu pieniędzy no i skorzystałem z jedynej oferowanej formy, czyli vouchera. Zamiast jednego vouchera otrzymałem jednak 8, bo dla każdej osoby za lot tam i z powrotem.

Problemy pojawiły się w momencie gdy postanowiłem wykorzystać vouchery. Na stronie można na jedną rezerwację użyć tylko jednego vouchera, więc musiałem zadzwonić do TAP i podjąć próbę rezerwacji. Niestety okazało się, że połowa voucherów jest w koronach szwedzkich, a połowa w koronach duńskich i o ile te szwedzkie mogą przyjąć, o tyle duńskich nie realizują przez telefon (!)

Mógłbym zarezerwować każdy bilet tam i z powrotem osobno dla każdego członka rodziny korzystając z duńskiej strony ALE nie da się zrobić rezerwacji dla samego dziecka, a takowych mam dwójkę.

Pani z Portugalii obiecała, że oddzwoni na drugi dzień z rozwiązaniem problemu i nie oddzwoniła od 2 tygodni więc nie widzę sensu w czekaniu znów 2,5h na linii z Portugalią.

Czy mielibyście jakiś pomysł co zrobić? A może ktoś chciałby odkupić duńskie vouchery? Za całą rezerwację płaciłem 6500zł na koniec grudnia, około połowa tej kwoty to vouchery duńskie. Obecnie kursy walut poszły w górę ale chciałbym odzyskać tylko to co wydałem więc będzie coś tam do zaoszczędzenia przez nabywcę. Vouchery są legitne, ale ze względu na podróż z dziećmi dla mnie nie do wykorzystania. Szwedzkie zużyję rezerwując przez internet loty dla siebie i żony w dwie strony każdorazowo z jednym dzieckiem.

PS. Chwilowo nie stać mnie na dwa wyjazdy - bo to jedno co mi przychodzi do głowy
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#325 PostWysłany: 24 Maj 2020 22:35 

Rejestracja: 06 Lip 2011
Posty: 3562
złoty
Na tym forum to chyba musisz puścić za 50% wartości vouchera by ktoś się zainteresował. Na samą różnicę kursową bym nie liczył. Może jednak lepiej zareklamować w gotogate te duńskie vouchery tak by wydali w koronach. Wtedy wykorzystasz wszystkie. Pandemia ma się dobrze, wiec masz dużo czasu na korespondencję z nimi.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#326 PostWysłany: 27 Maj 2020 15:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lut 2017
Posty: 2291
Loty: 582
Kilometry: 931 920
złoty
'
TAP oglosil przywrocenie sporej liczby polaczen od 1 lipca (krajowe, Europa, USA, Brazylia, Afryka, na razie oczywiscie bez WAW).

https://www.flytap.com/en-ie/promo/read ... 98-content

Załącznik:
Capture.PNG
Capture.PNG [ 175.79 KiB | Obejrzany 2032 razy ]
_________________
Idąc przez most rzeka płynęła wartkim nurtem.

Także = również / też
Tak że = więc / zatem / dlatego
Góra
 Profil Relacje PM off
oskiboski lubi ten post.
 
      
#327 PostWysłany: 28 Maj 2020 17:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Maj 2011
Posty: 1033
Loty: 601
Kilometry: 704 684
srebrny
Mam rezerwacje na TAP z przesiadka w Lizbonie. Mialem miec wylot z Madery o 5 rano z przesiadka w Lizbonie. Niestety lot poranny odwolano i zmieniono mi rezerwacje na wylot dzien wczesniej wieczorem. Wobec tego czeka mnie nocleg w Lizbonie. Czy w takiej sytuacji TAP zapewnia nocleg? Zmiana nastapila z duzym wyprzedzeniem...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#328 PostWysłany: 28 Maj 2020 19:03 
Król Ż
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Paź 2014
Posty: 6220
Loty: 474
Kilometry: 1 003 128
Nie przysługuje, skontaktuj się z nimi i niech zmienią bez nocowania.
_________________
Tolerancja kończy się tam, gdzie zaczynają się prawa człowieka
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
 
      
#329 PostWysłany: 28 Maj 2020 19:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lip 2012
Posty: 3700
srebrny
karder napisał(a):
Mam rezerwacje na TAP z przesiadka w Lizbonie. Mialem miec wylot z Madery o 5 rano z przesiadka w Lizbonie. Niestety lot poranny odwolano i zmieniono mi rezerwacje na wylot dzien wczesniej wieczorem. Wobec tego czeka mnie nocleg w Lizbonie. Czy w takiej sytuacji TAP zapewnia nocleg? Zmiana nastapila z duzym wyprzedzeniem...

Na kiedy masz lot?
I dokąd?
_________________
"Ten, kto znalazł się za drzwiami, pokonał najtrudniejszy etap podróży" - przysłowie duńskie
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#330 PostWysłany: 28 Maj 2020 22:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Maj 2011
Posty: 1033
Loty: 601
Kilometry: 704 684
srebrny
@cypel chodzi o lot z Madery do Luksemburga - pierwotnie wylot o 5 rano 18 stycznia 2021 a teraz jest 21 17 stycznia. drugi odcinek pozostał 18go (taryfa oczywiście najniższa :lol: )
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#331 PostWysłany: 29 Maj 2020 09:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lip 2012
Posty: 3700
srebrny
Tak odległy termin, że dałbym sobie spokój z grzebaniem w rezerwacji.
_________________
"Ten, kto znalazł się za drzwiami, pokonał najtrudniejszy etap podróży" - przysłowie duńskie
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
karder lubi ten post.
 
      
#332 PostWysłany: 29 Maj 2020 09:41 
Król Ż
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Paź 2014
Posty: 6220
Loty: 474
Kilometry: 1 003 128
Popieram @cypel przy takich terminach to grzecznie miesiac przed wylotem :)
_________________
Tolerancja kończy się tam, gdzie zaczynają się prawa człowieka
Góra
 Profil Relacje PM off
karder lubi ten post.
 
      
#333 PostWysłany: 01 Cze 2020 12:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Sie 2016
Posty: 343
p.wl napisał(a):
'
TAP oglosil przywrocenie sporej liczby polaczen od 1 lipca (krajowe, Europa, USA, Brazylia, Afryka, na razie oczywiscie bez WAW).

https://www.flytap.com/en-ie/promo/read ... 98-content

Załącznik:
Capture.PNG


I nie ma też Pragi i Wiednia.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#334 PostWysłany: 15 Cze 2020 13:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Gru 2012
Posty: 945
Loty: 178
Kilometry: 311 128
srebrny
akot napisał(a):
travellista napisał(a):
Właśnie wróciłem z weekendowego wypadu TAPem do Dakaru. Na porannym rejsie TXL-LIS niesmaczna kanapka i ciasteczko marmurkowe. LIS-DSS z ciepłym posiłkiem (makaron z kurczakiem), białym serkiem, krakersami i czekoladowym puddingiem. DSS-LIS to omlet z warzywami na gorąco, sałatka owocowa i croissant, zaś rejs LIS-ZRH to z kolei cząstki pomarańczy, jogurt naturalny i podobny croissant. Na wszystkich rejsach serwowano napoje ciepłe i zimne oraz alko. Może jeszcze dodam, że na tych trzech ostatnich rejsach zawsze siedziałem w 4. rzędzie, więc to chyba miejsca "economy xtra". Miejsca na nogi miałem naprawdę pod dostatkiem, do tego gniazdka USB do ładowania urządzeń elektronicznych, a lot TXL-LIS wykonywany cichym A321 neo.
Dzisiejszy TAP z Dakaru przyleciał do LIS 30 minut po czasie (obsłgua w DSS nieco guzdrała się z papieramk) i nie zdążyłem na przesiadkę do Berlina. Leciałem TAPem do Zurichu a potem Swissem do Berlina. Lądowanie w TXL ponad 3 h po czasie rozkladowym, więc chyba jest o co walczyć. ;)


Z nimi nie walczy się. Napisz reklamacje przez ich stronę i czekaj,nawet 3-4 miesiące na odpowiedź, odpiszą i sami zaproponują Ci voucher na odszkodowanie plus 50% czyli 900 euro do wykorzystania w ciągu roku na zakup biletów plus rok na wylot.


TAP moje reklamacje mówiąc brzydko olał i stwierdził, że opóźnienie wynikało z restrykcji lotniska w Dakarze. Najwidoczniej tak jednak nie było, bo po zgłoszeniu skargi do ANAC (portugalski odpowiednik ULC) dzisiaj (ponad pół roku po dacie lotu) zespół TAP Feedback wystosował do mnie wiadomość e-mail z informacją, że należy mi się odszkodowanie i prosi o podanie danych konta bankowego do przelewu. Jest też opcja vouchera na ich loty o wartości o 50 % wyższej niż odszkodowanie lub transfer mil na konto programu TAP Victoria. Także warto dochodzić swoich praw! :)
_________________
Image
Travellista's Diary
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#335 PostWysłany: 16 Cze 2020 23:33 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11311
Loty: 476
Kilometry: 752 302
Dziwna sprawa - chciałem sprawdzić dokładne zmiany w mojej rezerwacji (widziałem na checkmytrip), wbijam numer na stronie TAP i nic nie ma. To znaczy niby rozpoznaje numer, właściwy mail i nr telefonu, ale lotów zero. Rezerwacja zniknęła również z checkmytrip. Oczywiście jutro będę próbował się dodzwonić do TAPa, ale może komuś coś podobnego już się przydarzyło i podzieli się wiedzą, co się stało.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#336 PostWysłany: 16 Cze 2020 23:36 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22334
Miałem podobnie. Za parę h bedzie widoczna. Jak kupowałes z punktami Victorią, to logując sie na twoje konto, rezerwacja będzie widoczna.
Góra
 Profil Relacje PM off
Kashpir uważa post za pomocny.
 
      
#337 PostWysłany: 17 Cze 2020 00:09 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Kwi 2014
Posty: 4052
Też sprawdziłam swoją rezerwację i oba loty pierwotne mam skasowane ale pod moim numerem rezerwacji mam nowe loty: jeden przesunięty o cały dzień a drugi o parę godzin i stop w Lizbonie się skrócił.
_________________
Ιαπόνκα76
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#338 PostWysłany: 18 Cze 2020 08:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Maj 2013
Posty: 236
Loty: 65
Kilometry: 139 371
niebieski
Czy ktoś tu z forumowiczów otrzymał voucher od TAPa? Był on na pełna kwotę? Już nawet nie mówiąc o tym % bonusie
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#339 PostWysłany: 18 Cze 2020 09:18 

Rejestracja: 12 Sty 2015
Posty: 2131
niebieski
Ja otrzymałem vouchery za wszystkie loty (6 sztuk) i były na pełną kwotę, dosłownie co do grosza.
Góra
 Profil Relacje PM off
fluu lubi ten post.
 
      
#340 PostWysłany: 18 Cze 2020 09:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Wrz 2015
Posty: 1187
złoty
Ja dostałem więcej o 46% ceny biletów. Wynika to z tego że kupowałem taniej przez ticket.no lecz zwróciłem się bezpośrednio do TAPa o vouchery za odwołane loty. Nie szarpałem się z pośrednikiem o zwrot od nich.


Ostatnio edytowany przez tarman, 18 Cze 2020 11:35, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1750 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 88  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: abelincoln, Google [Bot] oraz 10 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group