Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 2 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 21 Maj 2020 23:49 

Witam
Mam następujący problem. Za pośrednictwem gotogate zarezerwowałem dawno temu lot dla całej rodziny, który sie nie odbył z powodu pandemii. Lot liniami TAP Portugal. Odmówiono mi zwrotu pieniędzy no i skorzystałem z jedynej oferowanej formy, czyli vouchera. Zamiast jednego vouchera otrzymałem jednak 8, bo dla każdej osoby za lot tam i z powrotem.

Problemy pojawiły się w momencie gdy postanowiłem wykorzystać vouchery. Na stronie można na jedną rezerwację użyć tylko jednego vouchera, więc musiałem zadzwonić do TAP i podjąć próbę rezerwacji. Niestety okazało się, że połowa voucherów jest w koronach szwedzkich, a połowa w koronach duńskich i o ile te szwedzkie mogą przyjąć, o tyle duńskich nie realizują przez telefon (!)

Mógłbym zarezerwować każdy bilet tam i z powrotem osobno dla każdego członka rodziny korzystając z duńskiej strony ALE nie da się zrobić rezerwacji dla samego dziecka, a takowych mam dwójkę.

Pani z Portugalii obiecała, że oddzwoni na drugi dzień z rozwiązaniem problemu i nie oddzwoniła od 2 tygodni więc nie widzę sensu w czekaniu znów 2,5h na linii z Portugalią.

Czy mielibyście jakiś pomysł co zrobić? A może ktoś chciałby odkupić duńskie vouchery? Za całą rezerwację płaciłem 6500zł na koniec grudnia, około połowa tej kwoty to vouchery duńskie. Obecnie kursy walut poszły w górę ale chciałbym odzyskać tylko to co wydałem więc będzie coś tam do zaoszczędzenia przez nabywcę. Vouchery są legitne, ale ze względu na podróż z dziećmi dla mnie nie do wykorzystania. Szwedzkie zużyję rezerwując przez internet loty dla siebie i żony w dwie strony każdorazowo z jednym dzieckiem.

PS. Chwilowo nie stać mnie na dwa wyjazdy - bo to jedno co mi przychodzi do głowy
 Relacje PM off  

#2 PostWysłany: 24 Maj 2020 22:35 

złoty
Na tym forum to chyba musisz puścić za 50% wartości vouchera by ktoś się zainteresował. Na samą różnicę kursową bym nie liczył. Może jednak lepiej zareklamować w gotogate te duńskie vouchery tak by wydali w koronach. Wtedy wykorzystasz wszystkie. Pandemia ma się dobrze, wiec masz dużo czasu na korespondencję z nimi.
 Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.

[ 2 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 3 gości