Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 545 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 28  Następna
Autor Wiadomość
#361 PostWysłany: 29 Sty 2020 15:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2011
Posty: 5639
HON fly4free
Tunel jest podziemny, po wylądowaniu po prostu idź za znakami prowadzącymi Cię do bramki, z któej odlatuje Twoj samolot do Toronto a którą to bramkę będziesz miał wybitą na swojej karcie pokładowej tudzież na wyświetlaczach w terminalu.
Góra
 Profil Relacje PM off
yakuza916 uważa post za pomocny.
 
      
Boże Ciało w Turcji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive od 1918 PLN. Wyloty z 4 miast Boże Ciało w Turcji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive od 1918 PLN. Wyloty z 4 miast
Loty na Wyspy Owcze z 2 miast od 1107 PLN. Dużo terminów, również na lato Loty na Wyspy Owcze z 2 miast od 1107 PLN. Dużo terminów, również na lato
#362 PostWysłany: 29 Sty 2020 22:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lip 2014
Posty: 1330
Loty: 132
Kilometry: 155 272
niebieski
yakuza916 napisał(a):
Dziękuje za odpowiedz. Czy tunel między A i B jest na tym samym poziomie czy może trzeba skorzystać z windy? Rozumiem że po wylądowaniu szukać oznakowania na tunel? I ostatnie pytanie jako że bilet kupiłem na stronie Air Canada a pierwszy lot z Gdańska do Frankfurtu wykonuję Lufthansa to za ewentualne opóźnienie i potrzebę prze-bukowania udać się do stoiska Air Canada (bo to oni sprzedali mi bilet) a nie Lufthansa ?


Można skorzystać z windy, można schodami. Po wylądowaniu, tak jak napisał @kemot idź do bramki z której odlatujesz do Toronto. Podążaj za znakami. ;)
Pamiętaj, że lecąc z przesiadką w Kanadzie musisz mieć eTa. Poczytaj o tym tutaj:
kanada-wiza-a-paszport-biometryczny,760,82209&start=220
_________________
Image
Pomagam w sprawach związanych z Kanadą i obwodem Kaliningradzkim.
Góra
 Profil Relacje PM off
yakuza916 uważa post za pomocny.
 
      
#363 PostWysłany: 04 Lut 2020 09:43 

Rejestracja: 03 Lut 2020
Posty: 23
-- 04 Lut 2020 09:41 --

Hej, mam zarezerwowany lot na Mauritius przez Trip.com, na profilu mam taka informację:
Cytuj:
[Transfery bagażu] [Odlot]W przypadku lotów z przesiadkami w Paris bagaż zostanie wysłany bezpośrednio na lotnisko docelowe.[Powrót]W przypadku lotów z przesiadkami w Paris nie ma możliwości wysłania bagażu bezpośrednio na lotnisko docelowe. Po wylądowaniu należy odebrać swój bagaż i ponownie przejść odprawę.


Mam rozumieć, że w Warszawie jak zapakuję bagaż to spokojnie odbiorę na Mauritiusie, ale w drodze powrotnej przy przesiadce będę musiał odebrać swój bagaż w Paryżu i odprawić się jeszcze raz?

-- 04 Lut 2020 09:43 --

Post pod postem bo niestety nie widzę opcji "Edytuj"

Mam 2h na przesiadkę, myślicie że jest to raczej wystarczające żeby tą akcję z bagażem ogarnąć?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#364 PostWysłany: 04 Lut 2020 22:04 

Rejestracja: 17 Paź 2011
Posty: 6
Pytanie, mam lot z Barcelony przez Frankfurt do Nowego Jorku (rezerwacja przez mytrip).

Czy ktoś orientuje się jak dokonać odprawy?
to jest lot lufthansy realizowany przez united w jednym odcinku
bcn-fra LH1125
fra-nj UA8839

nj-fra LH7602
fra-bcn LH1126

lufthanse mozna odprawiac na 24 godziny wczesniej tylko na stronie lufthansy nie znadjue rezerwacji (jest na stronie united airlines).
Czy odprawa w takim przypadku na lotnisku jest płatna?
Czy lepiej odprawić się online? Kiedy można?


Ostatnio edytowany przez Gadekk, 05 Lut 2020 14:16, edytowano w sumie 1 raz
Wypowiedź z błędami językowymi lub niezrozumiała – błędy ortograficzne/stylistyczne/interpunkcyjne.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#365 PostWysłany: 05 Lut 2020 16:00 

Rejestracja: 05 Mar 2017
Posty: 1361
srebrny
odprawisz się bezpłatnie na lotnisku podczas nadania bagażu
_________________
Wszak istnieje coś takiego jak zarażenie podróżą i jest to rodzaj choroby w gruncie rzeczy nieuleczalnej
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
 
      
#366 PostWysłany: 08 Lut 2020 10:48 

Rejestracja: 08 Lut 2020
Posty: 3
Witam
Mam pytanie we Frankfurcie mam 1:45 na transfer na lot do Bilbao lot z Polski na jednym bilecie lufthansy bagaż rejestrowany , pierwszy raz lecę z przesiadką wystarczy mi tyle czasu ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#367 PostWysłany: 08 Lut 2020 10:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2011
Posty: 5639
HON fly4free
Jakby nie wystarczyło to nikt by Ci takiego biletu nie sprzedał. W praktyce wystarcza mniej niż połowa tego co masz.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#368 PostWysłany: 14 Lut 2020 17:34 

Rejestracja: 03 Lut 2020
Posty: 23
adamex napisał(a):
-- 04 Lut 2020 09:41 --

Hej, mam zarezerwowany lot na Mauritius przez Trip.com, na profilu mam taka informację:
Cytuj:
[Transfery bagażu] [Odlot]W przypadku lotów z przesiadkami w Paris bagaż zostanie wysłany bezpośrednio na lotnisko docelowe.[Powrót]W przypadku lotów z przesiadkami w Paris nie ma możliwości wysłania bagażu bezpośrednio na lotnisko docelowe. Po wylądowaniu należy odebrać swój bagaż i ponownie przejść odprawę.


Mam rozumieć, że w Warszawie jak zapakuję bagaż to spokojnie odbiorę na Mauritiusie, ale w drodze powrotnej przy przesiadce będę musiał odebrać swój bagaż w Paryżu i odprawić się jeszcze raz?


Mam 2h na przesiadkę, myślicie że jest to raczej wystarczające żeby tą akcję z bagażem ogarnąć?


podbijam posta
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#369 PostWysłany: 14 Lut 2020 17:37 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22423
Jakbyś przeczytał chociażby ostatnie 3-4 strony to byś wiedział.

W ramach dobroci, nie, nie będziesz potrzebował odebrać bagażu w Paryzu. Jedynie jak będziesz zmieniać lotnisko.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#370 PostWysłany: 14 Lut 2020 18:49 

Rejestracja: 07 Sty 2017
Posty: 16
Witam wszystkich,
chciałem zapytać o przesiadkę na CDG, moja córka(pierwszy raz sama) leci z Warszawy do Sao Paulo GRU z przesiadką na CDG. Musi dostać się z terminala 2F na 2E. Na przesiadkę na 1,2 godziny. Czy to jest do ogarnięcia dla 20 letniej blondynki :D :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#371 PostWysłany: 14 Lut 2020 18:53 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22423
paryz-charles-de-gaulle-przesiadka,1302,36192

Już widzę jak mój ojciec martwiłby i by się pytał czy dałbym radę przesiadkę na lotnisku jakimś zrobic...
Góra
 Profil Relacje PM off
piotrsiem lubi ten post.
 
      
#372 PostWysłany: 17 Lut 2020 12:51 

Rejestracja: 03 Lut 2020
Posty: 23
Dzięki za odpowiedź, nikt na poprzednich stronach nie miał tego problemu co ja. Chodziło mi i ten zapis który mnie martwi:
Cytuj:
[Powrót]W przypadku lotów z przesiadkami w Paris nie ma możliwości wysłania bagażu bezpośrednio na lotnisko docelowe. Po wylądowaniu należy odebrać swój bagaż i ponownie przejść odprawę.

Skoro nie będę musiał go odebrać to trochę wprowadzają w błąd?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#373 PostWysłany: 17 Lut 2020 16:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
ZbyszekP napisał(a):
Witam wszystkich,
chciałem zapytać o przesiadkę na CDG, moja córka(pierwszy raz sama) leci z Warszawy do Sao Paulo GRU z przesiadką na CDG. Musi dostać się z terminala 2F na 2E. Na przesiadkę na 1,2 godziny. Czy to jest do ogarnięcia dla 20 letniej blondynki :D :D



pokaż zdjęcie to Ci powiemy

a bardziej szczerze: w Paryżu powinna sobie poradzić. Ale 20 letnia blondynka w Sao Paolo? wątpię, by to mogło skończyć się dobrze.
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#374 PostWysłany: 18 Lut 2020 11:57 

Rejestracja: 23 Sty 2020
Posty: 6
Witam :) powoli szykuję się do pierwszego lotu z przesiadką i w związku z tym mam kilka pytan:
1. Czy mając bilet na jednego rezerwacji u jednego przewoźnika, na przesiadce zamiast do wyjścia po prostu idę za oznaczeniami do Transfer? Nie muszę opuszczać lotniska etc.?
2. Będę lecieć z Nowego Jorku do Warszaw (z przesiadką w Oslo) tylko z bagażem podręcznym. Na lotnisku w NY chcialabym w strefie duty free kupic plyny (jakies perfumy, alko) o objetości przekraczającej 100 mln, ale waham sie czy mi tego nie wywalą :? Czy dam rade to przewieźć czy zależy od czyjegoś widzimisie? Znalazłam info, ze na lotach w UE mozna, ale nie wiem czy przy lotach spoza UE ma to tez zastowania.

Z gory dzieki za pomoc. ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#375 PostWysłany: 18 Lut 2020 13:15 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 8896
Loty: 990
Kilometry: 952 329
platynowy
1. Najczęściej tak, ale to zależy, jak to jest zorganizowane na danym lotnisku. Przy przelotach spoza Schengen do Schengen jest zarówno kontrola paszportowa (praktycznie zawsze), jak i bezpieczeństwa (często).
2. Możesz przewieźć pod warunkiem, że jest właściwie zapakowany i od zakupu do kontroli nie minęły 24 godziny.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#376 PostWysłany: 07 Mar 2020 22:27 

Rejestracja: 17 Lut 2020
Posty: 2
Dzień dobry,

pierwszy raz kupuję bilet z przesiadką i mam pytanie, czy kupując takie loty na skyscannerze wszystko to będzie na 1 bilecie? Zależy mi na tym aby w razie opóźnienia przebookowano mnie na następny lot i nie mam pojęcia czy w tym przypadku tak będzie.

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#377 PostWysłany: 07 Mar 2020 22:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2011
Posty: 5639
HON fly4free
Tak.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#378 PostWysłany: 08 Mar 2020 14:31 

Rejestracja: 08 Mar 2020
Posty: 2
szukałem odpowiedzi na moje pytanie na forum ale nigdzie nie znalazłem dlatego dopytuję tutaj:
otóż rezerwowałem lot poprzez strone "go to gate" lot TXL-FRA (Lufa) później przesiadka FRA-BGI(condor) wszystko jest na jednej rezerwacji tylko jak mam się odprawić. Doczytałem że online mogę się odprawić najwcześniej 24h przed odlotem, tylko jak? rezerwacja poprzez GOTOGATE przewoźnik Lufa-Condor tylko czy to się odprawia wszystko na stronie pośrednika czy na stronie każdej z linii osobno czy na stronie Condora dla którego lufa tylko podwoźi pasażerów doFRA.Dla mnie czarna magia...może ktoś potrafi mi w tym pomóc za co z góry dziękuję,
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#379 PostWysłany: 08 Mar 2020 14:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2011
Posty: 5639
HON fly4free
Najprościej na lotnisku.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#380 PostWysłany: 08 Mar 2020 15:21 

Rejestracja: 08 Mar 2020
Posty: 2
ale na lotnisku jest odprawa płatna.W e-mailu mam że mam się odprawić online ale nigdzie nie widzę jak i gdzie dlatego pytam ....ale fakt najprościej na lotnisku i do tego sam doszedłem bo kiedyś gdy więcej latałem a nie było smartfonów zawsze sie tak odprawiałem...cóż mimo wszystko wierzę że znajdzie sie ktoś kto mi podpowie co i jak w tym przypadku z tę oto składanką pośrednik-dwie różne linie lotnicze.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 545 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 28  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group