Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 10 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 14 Sie 2014 12:25 

Mam takie pytanie, czy jeśli kupię bilet Ryanair na stronie jakiegoś OTA - opodo, bravofly, govolo czy innego, to czy gdybym chciał później dodać bagaż, czy jest to możliwe już bezpośrednio na stronie Ryanair, czy też jedynie u pośrednika gdzie się kupowało?
 Relacje PM off  

#2 PostWysłany: 14 Sie 2014 12:47 

Loty: 788
Kilometry: 741 471
platynowy
Możesz wejść w swoją rezerwację na stronie Ryanaira i robić, co chcesz. W ten sam sposób musisz choćby zrobić odprawę online.

Zwróć tylko uwagę, że np. w Bravofly (u innych Ryana nie kupowałem) otrzymujesz w potwierdzeniu rezerwacji przez nich spreparowany adres mailowy, którego podanie jest wymagane do odnalezienia rezerwacji na stronie tego przewoźnika.
Tam jedną z opcji jest zmiana adresu e-mail, więc pewnie wtedy możesz podać swój i potem będzie ok.

#3 PostWysłany: 14 Sie 2014 13:21 

Super dzięki za info! Bo już się obawiałem, że trzeba będzie dodawać na OTA, wnosić dodatkowe opłaty za kartę itp :)
 Relacje PM off  

#4 PostWysłany: 14 Sie 2014 13:30 
Awatar użytkownika

Loty: 249
Kilometry: 415 497
HON fly4free
Ale jakbyś kupił Wizzair przez agenta to dodawanie bagażu już tylko przez infolinię. (Takie uzupełnienie, odpowiedź na przyszłe pytanie jakby ktoś kiedyś tu wszedł je zadać :))
 Relacje PM off  

#5 PostWysłany: 14 Sie 2014 13:47 

Loty: 788
Kilometry: 741 471
platynowy
zbyhu napisał(a):
Ale jakbyś kupił Wizzair przez agenta to dodawanie bagażu już tylko przez infolinię. (Takie uzupełnienie, odpowiedź na przyszłe pytanie jakby ktoś kiedyś tu wszedł je zadać :))

Chyba nie do końca.
Zaciekawiło mnie to, więc wszedłem w 2 swoje rezerwacje na Wizzair, robione u różnych pośredników.
Kiedy kliknąłem w "dodaj usługi", wyświetliła mi się opcja logowania.
Ponieważ mam konto na Wizzair, zalogowałem się i mogłem dodać bagaż itd.
Wygląda zatem, że warunkiem koniecznym jest posiadanie konta na Wizzair.
2 ludzi lubi ten post.

#6 PostWysłany: 14 Sie 2014 13:49 
Awatar użytkownika

Loty: 249
Kilometry: 415 497
HON fly4free
Ok, może coś się zmieniło. Jakiś rok temu robiłem rezerwacje z kuponów edreams i musiałem dodawać przez infolinię. Dzięki za info, bo tak za kilka tygodni znowu będę musiał dodać ten większy podręczny.
 Relacje PM off  

#7 PostWysłany: 16 Sie 2014 20:54 

srebrny
Od kilku miesięcy można w Wizz dodawać usługi online dla rezerwacji od OTA.

#8 PostWysłany: 16 Sie 2014 22:05 
Awatar użytkownika

niebieski
O, dobrze wiedzieć, niepotrzebnie traciłem ostatnio czas i kilka groszy z konta Skype na telefon do nich :)

#9 PostWysłany: 23 Sie 2019 22:27 

Chce dodać bagaż do rezerwacji w Opodo.

Czy będę mógł to zrobić na stronie FR? i po tamtych cenach?
 Relacje PM off  

#10 PostWysłany: 24 Sie 2019 11:55 

bronek40 napisał(a):
Chce dodać bagaż do rezerwacji w Opodo.

Czy będę mógł to zrobić na stronie FR? i po tamtych cenach?

Witam,
Ja kupiłem co prawda poprzez edreams (ale na karcie obciążenie od opodo) i mogę bez problemu na stronie FR po wpisaniu numeru rezerwacji dokupić bagaż, wejście priority itd. Oczywiście po cenach FR
Pozdrawiam
 Relacje PM off
Garmond lubi ten post.

[ 10 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 4 gości