Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 545 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 24, 25, 26, 27, 28
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Odprawa PLL LOT
#541 PostWysłany: 11 Sie 2019 14:59 

złoty
@garry2012
Jesteś w lepszej sytuacji niż rozpoczynający podróż w Warszawie, bo oni będą się mogli odprawić kilka godzin później.
Niemniej obstawiam, że nie jest to raczej problem z dostępnością miejsc (bo za wybór miejsca płaci pewnie bardzo nieliczna grupa pasażerów), ale problem ile miejsc do wyboru udostępni LOT przy odprawie. W najtańszych taryfach wybór jest bardzo ograniczony.
W razie niepowodzenia zawsze pozostaje szansa na zmianę na lotnisku albo zamianę w samym samolocie.
garry2012 lubi ten post.
garry2012 uważa post za pomocny.

#542 PostWysłany: 11 Sie 2019 15:28 

W 2018 przerabiałem temat odprawy w LOT na locie GDN-WAW-SIN. Podczas darmowej odprawy rozrzucało naszą 7-osobową grupę, w ten sposób że 5 osób miało miejsca w rzędach za sobą 2+3 osoby, a 2 osoby rozrzucało daleko, pojedynczo. Próbowałem kilkukrotnie odprawić się, nie kończąc odpraw, zawsze było podobnie, tylko system przydzielał różne miejsca. W końcu zrobiłem odprawę online. Na lotnisku w Gdańsku spytałem panią przy odprawie o możliwość zmiany miejsc. Nie było z tym żadnego problemu. Nie było tez problemu z dostępnością miejsc.
Po tym doświadczeniu w SIN nawet nie próbowałem się odprawiać online. I bez proszenia dostaliśmy 7 miejsc obok siebie. Samolot był prawie pełny. Dostępność takiej liczby miejsc obok siebie może wskazywać, że sporo osób odprawia się dopiero na lotnisku.
Reasumując, jeżeli system LOT-u będzie was rozrzucał, ja spróbowałbym odprawy na lotnisku.
 Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.

#543 PostWysłany: 13 Sie 2019 21:02 

niebieski
Zrobiłem odprawę on line, wszystko super, żadnego statusu a miejsca obok siebie dla dwóch osób, ale w ostatnim kroku dałem kartę pokładową na telefon , chciało żebym podał maila i nic nie dostałem jeszcze, o co chodzi?

#544 PostWysłany: 14 Sie 2019 08:34 

Loty: 155
Kilometry: 219 744
niebieski
@neverstopexploring z reguły przychodzi od razu. Najwyżej wejdź sobie przez aplikację albo telefon raz jeszcze w odprawę i tam będą karty pokładowe do pobrania. Ja zawsze wybieram SMSem, przychodzi link i dodają się do Walleta.
 Relacje PM off  

#545 PostWysłany: 14 Sie 2019 11:28 
Awatar użytkownika

niebieski
przesłana na maila często wpada do spamu.

[ 545 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 24, 25, 26, 27, 28

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 10 gości