Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
W lotach wewnątrz UE-Schengen nie jest wymagane podanie numeru dowodu osobistego/paszportu, nie będzie on podany na karcie pokładowej.


Wykaz lotnisk, na których odprawa online jest niedostępna (odprawa na lotnisku jest bezpłatna):

Dubaj (tylko do Budapesztu)
Korfu
Moskwa
Marrakesz-Menara
Palma de Mallorca
Saragossa
Tirana (tylko do Budapesztu)
Bilbao

https://wizzair.com/pl-PL/useful_inform ... b_check-in

Tańsza infolinia: (22)1284905

Odprawa 48h przed odlotem.
https://www.fly4free.pl/wizz-air-zmieni ... d-wylotem/


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4367 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138 ... 219  Następna
Autor Wiadomość
#2681 PostWysłany: 06 Kwi 2019 13:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Maj 2017
Posty: 153
Loty: 37
Kilometry: 59 474
Wizz odpowie "Zapewniam Pana, że nasza strona internetowa wizzair.com działa prawidłowo i jest stale monitorowana przez dział techniczny Wizz Air. "

Niestety to znany problem od co najmniej 10 lat na wielu stronach, ja się pierwszy raz z nim spotkałem na allegro gdzie tak samo jak sobie robiłem aukcje na dwóch kartach to potrafił je pomieszać ze sobą.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Tydzień w 4* hotelu (z wyżywieniem) w Dubaju z Poznania za 3329 PLN Tydzień w 4* hotelu (z wyżywieniem) w Dubaju z Poznania za 3329 PLN
First minute: loty w sezonie do Bangkoku i Chiang Mai z Warszawy od 2806 PLN. Dużo terminów First minute: loty w sezonie do Bangkoku i Chiang Mai z Warszawy od 2806 PLN. Dużo terminów
#2682 PostWysłany: 06 Kwi 2019 13:47 

Rejestracja: 26 Kwi 2011
Posty: 132
Loty: 158
Kilometry: 117 483
Dostałem odpowiedź na reklmację, którą złożyłem przez formularz reklamacyny W6, odpowiedź jest trochę dziwna...

W6 otwarcie przyznaje się, że to wina dwóch zakładek, ale zrzucają się odpowiedzialności. W takim razie kogo to wina? I czemu w tym przypadku nie ma blokady dokonywania zmian w rezerwacjach, tak jak w przypadku biletów lotniczych? Tam mogli wprowadzić blokadę, a tutaj nie...

W żądaniach w reklamacji prosiłem min. o poprawę działania swojej strony internetowej, tak aby nie dopuśić do takich sytuacji w przyszłości. W6 nawet nie odpowiedział moje żądania :oops:

W mojej opinii jest to błąd systemowy funkcjonowania ich strony internetowej i systemu sprzedaży.

Poniżej znajduje się pełna treść odpowiedzi na reklamację:

Załączniki:
w6 odpowiedz.png
w6 odpowiedz.png [ 69.28 KiB | Obejrzany 1904 razy ]
_________________
https://my.flightmemory.com/cmmwdf
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2683 PostWysłany: 10 Kwi 2019 19:29 

Rejestracja: 15 Mar 2018
Posty: 13
Dopłaciłem już te 9.99€ kartą, po czym napisałem reklamacje. Wizz Air przyznał się do błędu technicznego i zwrócił 9.99€ na kartę oraz 2€ kredytów Wizz na konto ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2684 PostWysłany: 10 Kwi 2019 20:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Wrz 2015
Posty: 1196
złoty
Słuchajcie.... A raczej czytajcie..
Czy ktoś miał kiedyś podobnie?
Dziś w ciągu dnia chciałem odprawić się poprzez apkę Wizzair na lot LIS - KTW...
Wchodzę na rezerwację i co widzę???
Ze jestem już odprawiony!!!!!
Zdziwienie pełne, pobieram kartę pokładową...
I teraz...
Dzwonię na infolinię Wizzair - konsultantka twierdzi, że odprawy dokonano przez stronę www o 3.03 w nocy oraz podała godzinę o której pobrałem kartę pokładową i tylko takie ma informacje. Zaleca zgłosić reklamację poprzez formularz.
Oczywistym jest, że absolutnie nikomu nie udostępniłem nr rezerwacji, sam tym bardziej się nie odprawiałem.
Zamierzam oczywiście zgłosić reklamację z prośbą o udostępnienie nr IP komputera, z którego dokonano rzekomej odprawy.

Czy ktoś miał kiedykolwiek taką sytuację?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2685 PostWysłany: 10 Kwi 2019 21:55 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7798
złoty
@tarman Może to nowa forma somnambulizmu ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2686 PostWysłany: 10 Kwi 2019 21:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Wrz 2015
Posty: 1196
złoty
@miriam ale nie było pełni zatem tą drogę wykluczmy
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2687 PostWysłany: 10 Kwi 2019 22:25 

Rejestracja: 09 Mar 2014
Posty: 3597
srebrny
A co tu reklamować? ktoś wykonał pracę za ciebie i jeszcze narzekasz :)
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#2688 PostWysłany: 10 Kwi 2019 22:52 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lis 2012
Posty: 2245
@tarman też tak miałem i też na locie z LIS. Ale jako że dostałem spoko miejsca (okno, obok siebie) to nic z tym nie robiłem.
Góra
 Profil Relacje PM off
tarman lubi ten post.
 
      
#2689 PostWysłany: 11 Kwi 2019 00:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Mar 2012
Posty: 2070
srebrny
:roll:

Załączniki:
wizbu.png
wizbu.png [ 35.56 KiB | Obejrzany 1593 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
tarman lubi ten post.
 
      
#2690 PostWysłany: 13 Kwi 2019 12:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Cze 2018
Posty: 629
Loty: 101
Kilometry: 176 819
złoty
Hej, dostałem powiadomienie o opóźnieniu. Konkretnie po sprawdzeniu na wizzair.com po numerze lotu, mamy lecieć z KTW do KEF o 23:20 zamiast 16:35, powodem najpewniej wiatr (z informacji od islandzkiej rodzinki)

Pod informacja o opóźnieniu jest standardowa formułka, że przez to mogę się zmienić godziny odprawy itp. i żeby zwrócić uwagę na informacje na lotnisku i pytanie czy Wizzair wysyła wtedy jakieś powiadomienia, jeśli się na 100% czas przesuwa, akurat mam bagaż nadawany i się zastanawiam czy muszę przyjechać na lotnisko tak jak o czasie, bo na przykład zmienia się warunki i samolot rusza, czy jednak może z tego powodu będzie można się na lotnisku później pojawić bez ryzyka?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2691 PostWysłany: 20 Kwi 2019 22:04 

Rejestracja: 18 Paź 2016
Posty: 9
Cześć
Mam następujące pytanie: wczoraj zakupiłem on -line bilety na lot wizzair, do dzisiaj nie otrzymałem od nich planu podrózy na maila. Czy ktos wie w czym może byc problem ??? Lecę pod koniec czerwca, po zalogowaniu sie na ich stronę, w moich nadchodzących podróżach jest kod potwierdzenia tego lotu ale maila z planem podrózy nie dostałem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2692 PostWysłany: 20 Kwi 2019 23:36 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7798
złoty
@Jaro K Pewnie doślą po zaksięgowaniu zapłaty.Ważne ,że rezerwacja widoczna po zalogowaniu jako potwierdzona.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2693 PostWysłany: 21 Kwi 2019 08:39 

Rejestracja: 18 Paź 2016
Posty: 9
Dzięki za info. W takim razie cierpliwie poczekam kilka dni.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2694 PostWysłany: 23 Kwi 2019 23:15 

Rejestracja: 10 Sie 2015
Posty: 53
Chcę zakupić bilety dla 3 osób, w tym 1 osoba z pierwszeństwa wejścia i dodatkowym bagażem, reszta basic, czy można to kupić razem czy oddzielnie? bo klikając 3 osoby nalicza mi na każdego pasażera wyższą taryfę?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2695 PostWysłany: 23 Kwi 2019 23:22 

Wszystkim w zwyklej taryfie, w kolejnym kroku rezerwacji tylko jednej osobie dodajesz pierwszeństwo i bagaż nadawany
Góra
 PM off  
      
#2696 PostWysłany: 24 Kwi 2019 08:52 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7798
złoty
@gasolina84 Wyższą taryfę ,czy wyższą cenę niż wybierając bilet dla jednej osoby? Jeśli to drugie to najprawdopodobniej jest już tylko 1-2 bilety w danej cenie a przy 3 osobach cena biletu wzrasta.Wtedy oszczędniej jest kupić osobno o ile nie korzystasz z WDC.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2697 PostWysłany: 24 Kwi 2019 13:07 

Rejestracja: 15 Kwi 2015
Posty: 1240
Loty: 704
Kilometry: 871 688
niebieski
Wizzair coraz bardziej zaskakuje cenami np/ Katowice - Teneryfa 13-20.10.2019 tylko............3858 PLN RT
https://wizzair.com/pl-pl/loty/rozklad- ... 2019-10-24
cena czasem jak za RTW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2698 PostWysłany: 29 Kwi 2019 11:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
ze strony wizzAira:

Aby zmniejszyć koszty i oferować niskie ceny, udostępniamy bezpłatną odprawę online. Odprawa online jest dostępna od 30 dni do 3 godzin przed rozkładową godziną odlotu, jeśli pasażer wybrał miejsce podczas rezerwacji.

Jeśli pasażer nie wykupił miejsc w trakcie rezerwacji, odprawa będzie dostępna na 48 godzin przed wylotem


rozumiem że jeśli miejsca nie są wykupione, to odprawa zamyka się tak samo, czyli 3 godz przed wylotem, tak?
i inne pytania:
*czy w Wizzie, tak jak w ryanie, opłaca się czekać z odprawą do ostatniego możliwego momentu? (szansa na przyznanie miejsca przy wyjściu bezp.)
* czy ktokolwie miał problem z pokazywaniem im zrzutu ekranu karty pokładowej, a nie oryginalnej karty pokładowej w aplikacji wizz?

problem jest taki że moi rodzice lecą wizzem z przesiadką, właśnie drugi segment wizzem, więc ja ich będę odprawiał online i wyślę im zrzut kart pokładowych na telefon. Stąd te pytania, ja z wizzem mam przyjemność rzadko, a nawet jak mam to jakoś sobie radzę, w ich przypadku będzied trochę trudniej (mniejsze 'oblatanie').

p.s. doczytałem w jednym z wątków że Wizz w większości przypadków akceptuje nawet karty nie-mobilne w PDF wyświetlane na ekranie urządzenia mobilnego, więc przypuszczam że tym bardziej nie powinno być problemem z screenshotami kart mobilnych
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2699 PostWysłany: 29 Kwi 2019 11:52 

Warto czekać, na końcu czyli max 3 godziny do godziny lotu przydzielają czy zostawiają najlepsze ale i wybór mniejszy

Zapewne wiesz czy pamiętasz, że nie każdy może siedzieć przy wyjściach ewakuacyjnych

Zależy od lotniska, ale na 99% zrzut ekranu bardzo dobrze się sprawdza (wiem, bo przy powrocie tj. odprawie podczas pobytu za granicą zawsze tak robię) - ale w wizz z tego co pamiętam kod do sczytania po kliknięciu otwiera się na całą stronę , dlatego zapewne trzeba zrobić 2 zrzuty
Góra
 PM off
rw30 lubi ten post.
rw30 uważa post za pomocny.
 
      
#2700 PostWysłany: 29 Kwi 2019 15:48 

Rejestracja: 25 Gru 2011
Posty: 49
hej,

mam dwa pytanka: zakupiłem bilety na 29 czerwca z Nicea do Wawy i dodatkowy bagaż 20kg kosztował 86 zł. A teraz jak patrzę to na lot z Wawy do Nicei bagaż kosztuje 106 zł. Jak sprawdzam ponownie moją trasę Nicea- Waw to bilet jest droższy i bagaż 20kg też kosztuje teraz 106 zł. Promocji nie było żadnej więc czemu bagaż zdrożał z 86 zł do 106 zł dla mojej trasy? Bagaże też drożeją jak bilety w zależności od liczby wykupionych bagaży ? (wizz na stronie podaje widełki dla cen bagaży)

I drugie pytanko - kupilem 3 bilety w tym na dziecko 2 letnie. Czy przy losowym przydziale miejsc, system przydzieli dziecko z automatu koło żony lub mnie mnie?
Jeśli tak to najlepiej odprawić najpierw żonę i dziecko a potem ewentualnie sobie wykupić miejsce koło nich ? i wtedy 1 osoba płaci za miejsce a nie 3. Da się tak zrobić? Czy jest możliwość że 2 letnie dziecko zostanie rozdzielone i wtedy lepiej z góry wykupić miejsce dla wszystkich i zapłacic za to ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4367 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138 ... 219  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Proximic [Bot] oraz 9 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group