Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 17 Sty 2018 17:02 

Rejestracja: 17 Sty 2018
Posty: 3
Jak się ma wykupienie konkretnego miejsca (dla dziecka nieco ponad 2-letniego) do tego, że małoletni musi lecieć obok opiekuna (dla którego miejsce nie zostało wykupione i system podczas odprawy przydzielił je domyślnie - x rzędów dalej)?
Lot Wizzairem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Zbiór okołoweekendowych lotów do Francji z Krakowa od 186 PLN Zbiór okołoweekendowych lotów do Francji z Krakowa od 186 PLN
Nowość! Wakacyjne loty Ethiopian Airlines do RPA i Tanzanii z bagażem z Warszawy od 2376 PLN Nowość! Wakacyjne loty Ethiopian Airlines do RPA i Tanzanii z bagażem z Warszawy od 2376 PLN
#2 PostWysłany: 17 Sty 2018 18:35 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7797
złoty
@Harszczuka A te bilety nie były na tej samej rezerwacji?Zazwyczaj wtedy system przydziela obok siebie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 17 Sty 2018 20:34 

Rejestracja: 17 Sty 2018
Posty: 3
Kupowane były razem, ale miejsc początkowo nie wybierałam. Przy odprawie system przydzielił nam miejsca obok siebie, ale na tyle beznadziejne, że postanowiłam wykupić dziecku przy oknie i bez widoku na skrzydła. Mój bilet nie został jednak automatycznie przeniesiony na miejsce obok dziecka. Zastanawiam się więc teraz, czy będą z tego jakieś cyrki na pokładzie, czy po prostu posadzą nas razem - a jeśli tak, to gdzie: czy przy tym wykupionym, czy tam gdzie domyślnie bilet mam ja.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 18 Sty 2018 00:40 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7797
złoty
@Harszczuka Chyba system rezerwacji nie jest tak inteligentny, by przenieść bezpłatnie mamusie obok dziecka,które sama gdzieś odesłała ;) Teraz wykup miejsce dla siebie, jak jeszcze przy twoim dziecku jest dostępne, bo może być zamieszanie jak obok ciebie lub twojego dziecka będzie jakaś para,która nie zechce się rozdzielić na czas lotu :)
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#5 PostWysłany: 18 Sty 2018 09:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Lut 2014
Posty: 2886
Loty: 416
Kilometry: 785 832
srebrny
Harszczuka napisał(a):
Zastanawiam się więc teraz, czy będą z tego jakieś cyrki na pokładzie, .


No będą. Ale skoro już odesłałaś dwulatka na drugi koniec samolotu, to sobie przynajmniej odpoczniesz w czasie lotu;-)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#6 PostWysłany: 18 Sty 2018 18:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Cze 2013
Posty: 589
Loty: 2
Kilometry: 1 679
niebieski
Już mniejsza o szczegóły ale miałem 2 osobne rezerwacje: ja i syn lat 4 ;)
Przydzielone miejsca na dwóch końcach samolotu.

Bez problemu stewardessy usadziły nas obok siebie.
Ta sama sytuacja w drogę powrotną, na pokładzie innego samolotu.
Nie mam opcji, żeby dziecko siedziało bez opiekuna.
_________________
◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 20 Sty 2018 20:20 

Rejestracja: 17 Sty 2018
Posty: 3
Informuję tylko, że żadnych cyrków nie było - wręcz przeciwnie: stewardessa bez mrugnięcia okiem sprawdziła w swojej ściądze gdzie może nas posadzić i po chwili zaprosiła nas do trzeciego rzędu, pod okno ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 20 Sty 2018 21:37 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7797
złoty
Dobrze,że samolot nie miał pełnego obłożenia,ale na przyszłość nie polecam takich " numerów" ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group