Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 05 Lis 2019 09:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Sie 2012
Posty: 4546
Loty: 634
Kilometry: 780 222
HON fly4free
Wstęp
Ostatnio zapowiedziałem tę relację. Dziś zdarzyła się dobra okazja (to znaczy przypomniałem sobie o zapowiedzi).
Wczoraj córka stwierdziła, że dziś choruje i nie idzie do szkoły, ma jednak zaplanowaną wizytę u lekarza. Nawet ucieszyła mnie ta wiadomość ponieważ po pierwsze oznaczało to, że nie będzie marudzić jak bardzo nie chce jej się iść do szkoły, po wtóre pozwoliło mi nastawić budzik na godzinę 8:30.
Niestety, od kilku dni w budynku nieopodal prowadzone są tajemnicze prace remontowe, które z mojej perspektywy wyglądają, jakby go rozbierali od środka, a to co zostało rozebrane z niewiadomej przyczyny zrzucają zsypem budowlanym z ostatniego piętra. Powoduje to duży hałas. Dziś niestety obudził mnie on o 7:30. Próbowałem zasnąć, niestety nie udało się.
W związku z tym leżę w łóżku i zastanawiam się co ze sobą zrobić. Możliwości jest kilka:
1. Poczytać książkę (tę samą co na Słowacji niestety, ale już ją kończę)
2. Przejrzeć wiadomości
3. Napisać relację
4. Wyjąć masło z lodówki, żeby zrobiło się bardziej miękkie
5. Pójść do łazienki – co i tak czeka mnie wcześniej czy później.
C.D.N
Góra
 Profil Relacje PM off
Raphael lubi ten post.
 
      
Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN
Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN
#2 PostWysłany: 05 Lis 2019 09:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Sie 2012
Posty: 4546
Loty: 634
Kilometry: 780 222
HON fly4free
Okazało się, że nic nie stoi na przeszkodzie, aby połączyć poranne plany.

Wstałem. Wyjąłem masło z lodówki, poszedłem do łazienki, wróciłem do łóżka, napisałem relację i biorę się za czytanie książki. Mam czas do 8:30, a dzień mogę uznać za wzorowo rozpoczęty.
Image

A na śniadanie była jajecznica.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#3 PostWysłany: 05 Lis 2019 18:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Paź 2015
Posty: 432
Czytasz na stojąco? Dobry masz wzrok ;-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 05 Lis 2019 18:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Sie 2012
Posty: 4546
Loty: 634
Kilometry: 780 222
HON fly4free
Raczej rzekłbym: to już ten wiek.

Wysłane z mojego Mi A3 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#5 PostWysłany: 05 Lis 2019 18:51 

Rejestracja: 15 Lut 2016
Posty: 367
Loty: 117
Kilometry: 143 680
niebieski
Jako regularny czytelnik Twoich relacji mam prośbę o informację na temat tego, co jarasz :D
_________________
2018: Anglia, Litwa, Austria, Węgry, Kosowo, Albania, Czarnogóra, Włochy, Rosja, Holandia, Hiszpania. 2019: Chorwacja, Niemcy, Czarnogóra, Czechy, Chiny. 2020: Hiszpania i...:/ 2021: Litwa. 2022: Albania, Słowacja, Czechy, Niemcy. 2023: Gruzja, Litwa, Albania, Cypr...
Góra
 Profil Relacje PM off
krapio lubi ten post.
 
      
#6 PostWysłany: 05 Lis 2019 19:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Sie 2012
Posty: 4546
Loty: 634
Kilometry: 780 222
HON fly4free
W tym temacie to ja odsyłam do Jasia.
Akurat jest promocja

https://ebookpoint.pl/ksiazki/warszawa- ... pEALw_wcB#

Wysłane z mojego Mi A3 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off
tarman lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group