Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 04 Gru 2019 10:31 

Rejestracja: 21 Paź 2018
Posty: 7
Cześć,

jako że jest okres świąteczny, może udałoby się wyłapać fajną okazję na dwa bagaże podręczne.
Podróżuję dość rzadko, więc szukam czegoś najtańszego! - allegro zdecydowanie wchodzi w grę. Jakość nie musimy być wybitna.
Zatem poszukuję:

1) większy bagaż podręczny - walizka o wymiarach 55x40x20 (także żeby pasowało do WizzAir i Ryanair). Zależy mi na jak największej pojemności (33l czy da się więcej?).

2) bagaż podręczny (40x20x25). Widziałem na allegro za 39 zł fajne, pojemne torby, które da się zawiesić na walizkę, więc taka prosta torba by mi pasowała, ale... Jakby miała jeszcze taka torba paski żeby wykorzystać to jako plecak, byłoby jeszcze lepiej.

Z góry dziękuję za propozycję.


Ostatnio edytowany przez Abcn, 07 Gru 2019 21:08, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Boże Ciało w Egipcie: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2105 PLN. Wyloty z 3 miast Boże Ciało w Egipcie: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2105 PLN. Wyloty z 3 miast
Podróż na Okinawę za 3581 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi w 4* hotelu Podróż na Okinawę za 3581 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi w 4* hotelu
#2 PostWysłany: 04 Gru 2019 10:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lip 2017
Posty: 1660
Loty: 70
Kilometry: 138 694
niebieski
Odpowiadam całkiem serio.

Może to?
https://www.sklepmartes.pl/akcesoria-i- ... i-tec.html
Budżetowo, pojemny i zawsze się ugniecie, można nosić jak plecak.
_________________
ODZYSK CZĘ!

Tęcza jest Ważnym elementem religii judeo-chrześcijańskich, kolorami czakr, symbolem dzieciństwa i różnorodności w jedności, kolorami siedmiu kontynentów, a nie tylko flagą ruchu LGBT (btw 6. kolorów zamiast 7.). Zależy mi tylko na tym, aby pamiętać o różnorodności znaczenia tęczy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 04 Gru 2019 11:09 

Rejestracja: 21 Paź 2018
Posty: 7
eskie , dzięki,
Jest to jakiś pomysł ;) Ale poszperałem jeszcze i to rozwiązanie bardziej przypadło mi do gustu:
https://allegro.pl/oferta/plecak-torba- ... 8350905625

Pozostaje jeszcze kwestia walizki gdzie już nie jest tak łatwo coś znaleźć :p


Ostatnio edytowany przez Abcn, 03 Lut 2020 23:12, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika, jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 05 Gru 2019 14:12 

Rejestracja: 21 Mar 2018
Posty: 5
Co do tych "walizko-toreb" z allegro po ok 30-50zł to jedna uwaga.
Mam taką do bagażu podręcznego.
Przy drugim wyjedzie - gdzie było sporo targania jej na kółkach, te się po prostu rozleciały. W jednym poleciało "pseudołożysko" a drugiej praktycznie się wyrwało. Samo ciągniecie też nie było za fajne - bo przy wzroście 184cm rączka była za nisko i musiałem się lekko schylać - bardzo męczące.
Oczywiście torbę można trzymać jak walizkę - ale przy upchaniu tam 10kg życzę powodzenia :)
Ogólnie jako bagaż podręczny tylko plecak - chyba ze dwa bagaże wtedy lekka walizka, ale dużo porządniejsza.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 05 Gru 2019 14:54 

Rejestracja: 07 Maj 2014
Posty: 1143
Loty: 40
Kilometry: 24 863
niebieski
Ja korzystam jako podręczny (jak tylko z nim) tego: "Plecak 40X20X25 CM DO RYANAIR czarny Pariso" z allegro. Nie jest budżetowo, ale rozmiary optymalnie pasują, ma niską wagę. Mam też inne małe plecaki, ale ten jest najbardziej pakowny. Do miejskich wypadów OK, na trekingi kicha.

Większy też można tanio znaleźć, ale jakość wykonania tych allegrowych jest żadna, co widać po ocenach w necie.

Jak na jedną podróż to można i worek samemu uszyć, ale chyba nie o to chodzi. Lepiej dołożyć trochę i mieć coś na kolejne podróże, bo te budżetowe zakupy mogą okazać się jednorazowe.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 06 Gru 2019 12:49 

Rejestracja: 21 Paź 2018
Posty: 7
Macie zatem jakieś konkretne propozycje jakimi walizkami mógłbym się zainteresować? ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 07 Gru 2019 20:44 

Rejestracja: 07 Maj 2014
Posty: 1143
Loty: 40
Kilometry: 24 863
niebieski
Zobaczu tu https://wings24.pl/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 07 Gru 2019 21:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 797
Loty: 59
Kilometry: 98 063
niebieski
https://www.empik.com/moda/torby-i-wali ... t=priceAsc
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group