Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 105 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 15 Sty 2022 02:37 

Rejestracja: 27 Lut 2014
Posty: 655
srebrny
Pit-stop nr 2.
Teraz już nie tylko tankowanie, ale też zmiana opon?
Z 21 minutowym opóźnieniem docieramy do ARN - push-back sie zepsuł jak oznajmił pilot...
Po przylocie, jak za dawnych czasów, kontrola paszportowa (oddzielne okienka dla Szwedów, oddzielne dla UE i oddzielne dla pozostałych). Trzeba się było okazać nie tylko paszportem ale też negatywnym testem...i po chwili szwedzkie mroźne powietrze....
Dobranoc:)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
9 ludzi lubi ten post.
horacy19 uważa post za pomocny.
 
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#22 PostWysłany: 15 Sty 2022 03:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 4065
HON fly4free
@oskiboski lecac klasykiem to: Bienvenido a Miami :-)

_________________
navigare necesse est
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#23 PostWysłany: 15 Sty 2022 05:46 
Król Ż
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Paź 2014
Posty: 6218
Loty: 474
Kilometry: 1 003 128
Narodowy jeśli chodzi o premium nie ma się czego wstydzić. Serwis spożywczo-płynny jak w C tylko fotel się nie rozkłada,miejsca mnogo. Nie planowałem spać, lot zleciał ekspresowo mimo ponad 11 godzin w powietrzu.
Tego nie da się powiedzieć o wyjściu z lotniska. Od przyziemienia do taksówki 170 min.. To chyba terminal Star Alliance, bo obok zaparkowana Avianca,Lufa i Swiss. Kolejki na paszportach ogromne,nic dziwnego jak tylko 4 okna non-US.
Ubozsi o 15 usd dotarliśmy do hotelu dowiadując się,że mogliśmy zadzwonić po free pickup, szkoda,że nigdzie o tym nie informują. Hotel jest bardzo blisko lotniska ale google streetview prowadził obwodnicą stąd taxi. Największy bajer to znajduje się na osi pasa startowego,ale wygłuszenie jest świetne za to stojąc przy wejściu ma się samoloty na wyciągnięcie dłoni. Na kolację do wyboru Taco Bell,KFC i MCD. Z braku sił 2 McRoyale za 6 i piwo „seks w kajaku” z pobliskiego sklepu. DobranocImage
Mam problem z opłaceniem Tapatalk vip by wrzucać więcej fotek. Może jutro się uda
_________________
Tolerancja kończy się tam, gdzie zaczynają się prawa człowieka
Góra
 Profil Relacje PM off
22 ludzi lubi ten post.
3 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#24 PostWysłany: 15 Sty 2022 09:30 

Rejestracja: 27 Mar 2014
Posty: 4038
złoty
Ostatnia, jednoosobowa grupa pościgowa melduje się też na trasie 😀
Szybki Berliner na śniadanie i fru do Madrytu.

Załączniki:
Screenshot_20220115_082512.jpg
Screenshot_20220115_082512.jpg [ 262.41 KiB | Obejrzany 3193 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
26 ludzi lubi ten post.
horacy19 uważa post za pomocny.
 
      
#25 PostWysłany: 15 Sty 2022 09:53 

Rejestracja: 27 Lut 2014
Posty: 655
srebrny
Dalsza część Pit-Stop 2.
Nie podwieźli nas do T5 bo remont, więc poranna przebieżka z T4 jak znalazł dla zdrowia.
Ciekawa koncepcja Fast Tracka tu obowiązuje - wchodzi sie bocznym wejściem do głównej kolejki...i stajesz w kolejce :)
Ciekawie też zachowała się pani z security - wszystkie płyny z mojej torebki strunowej przekładała do "swojej" trochę mniejszej, oczywiście nie upchnęła wszystkiego, więc zostawiła takie wystające pojemniczki w otwartej torebce :lol:
W saloniku bardzo dobra pasta kawiorowa (@sko1czek przyuważył).
Do kontroli paszportowej wogóle kolejki nie było, przy bramce też nie - sprawne sprawdzenie i zabranie Atestation i tysiąc pytań o bagaż...i już siedzimy w całkiem przyjemnej poczekalni do bramki F58.
Wcześniej jeszcze podszedłem do SAS Service Center i spytałem o upgrade dla *G i owszem możliwy ale za kasę bądź mile...gratis nie dają 😃
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
17 ludzi lubi ten post.
4 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#26 PostWysłany: 15 Sty 2022 10:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Wrz 2012
Posty: 1512
Loty: 610
Kilometry: 971 478
srebrny
Salonik SAS bardzo duży, niebrzydki, cieszy obecność lokalnego produktu - wyżej wspomniana pasta kawiorowa, taka sama jaką kupicie w IKEI w PL. Od rana dostępne wina, piwo alko i non-alko, nic mocniejszego. Salonik SAS tylko jest tylko 1, w części Schengen. Nie ma saloniku po przejściu kontroli paszportowej. Brawo LOT za Mazurka!
Góra
 Profil Relacje PM off
16 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#27 PostWysłany: 15 Sty 2022 10:12 
Moderator forum

Rejestracja: 08 Lis 2011
Posty: 988
Loty: 124
Kilometry: 370 562
Takiej wielowątkowej relacji jeszcze nie widziałem (co nie znaczy, że takiej nie było). Moglibyście to jakoś rozrysować, bo się człowiek gubi w wątkach... :lol:

Super trip i bardzo zazdro... Bawcie się dobrze i piszcie dużo.

I jeszcze taka rozkmina: a co będzie, jak wygracie relację roku i będą jakieś ciekawe nagrody, na przykład bilet dla 2 osób? ;)
_________________
Moje relacje:
<USA - Roadtrip z namiotem na dachu>; <Seszele Luksusowo? Budżetowo? Panie, a nie można obu? Można!>,
<Islandia - lodowe góry i maskonury.>, <Ej, ale będzie widać góry? - Kirgistan Kazachstan>
<Wuchta problemów - Hong Kong, Filipiny>
Góra
 Profil Relacje PM off
6 ludzi lubi ten post.
 
      
#28 PostWysłany: 15 Sty 2022 10:28 

Rejestracja: 27 Mar 2014
Posty: 4038
złoty
@marcinsss niech wygra ten, który zje najwięcej hamburgerów podczas wyjazdu (choć nie, bo wygrac mógłby tylko... 😉).
Grupa niekonfliktowa, na noże nie pójdzie 😀

U mnie pierwsze drobne potknięcie. Myślałem, że piersiówka z Jägermeister o pój. 4 OZ łatwo przejdzie przez security. Niestety w dobie internetu, to i ludzie z security potrafią przeliczyć na mililitry.
Wyszło za dużo i musiałem duszkiem poprawić Berlinera Jägermeisterem.
Ale lecimy dalej 😀
Góra
 Profil Relacje PM off
13 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#29 PostWysłany: 15 Sty 2022 10:31 

Rejestracja: 27 Lut 2014
Posty: 655
srebrny
@marcinsss tak juz kiedyś było z relacją - jakieś podium było - zdobyliśmy we trzech z @jasiub i @becek...i nagrody nie ma do dziś :D
Ale prawdziwego podróżnika takie sytuacje nie zniechęcają :D ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
12 ludzi lubi ten post.
5 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#30 PostWysłany: 15 Sty 2022 10:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Wrz 2012
Posty: 1512
Loty: 610
Kilometry: 971 478
srebrny
@jacek96
Czytając Twój wpis zamarłem.
Ale zaraz odetchnąłem. Jegier nie poszedł do kosza.
Góra
 Profil Relacje PM off
13 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#31 PostWysłany: 15 Sty 2022 10:57 

Rejestracja: 20 Gru 2011
Posty: 3045
złoty
Artur, teraz też nie widzę problemu. Potencjalnych nagród na 6 nie ma co dzielić - ale ja chętnie rozwiąże wasz problem i przygarnę :)
Góra
 Profil Relacje PM off
6 ludzi lubi ten post.
3 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#32 PostWysłany: 15 Sty 2022 11:18 

Rejestracja: 27 Lut 2014
Posty: 655
srebrny
A oto plan lotu Grupy Skandynawskiej SAS
Załącznik:
map.gif
map.gif [ 16.66 KiB | Obejrzany 3214 razy ]

Mapkę przygotował @JanuszOnTour
Pozdrawiamy wszystkich z nad granicy szwedzko-norweskiej.
Dostaliśmy już słuchawki i wodę..a w TV zaraz pewnie będzie "No Time To Die" ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
19 ludzi lubi ten post.
6 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#33 PostWysłany: 15 Sty 2022 11:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Wrz 2012
Posty: 1512
Loty: 610
Kilometry: 971 478
srebrny
jasiub napisał(a):
Artur, teraz też nie widzę problemu. Potencjalnych nagród na 6 nie ma co dzielić - ale ja chętnie rozwiąże wasz problem i przygarnę :)

Jasiu, chcesz nagrodę pocieszenia?
Góra
 Profil Relacje PM off
8 ludzi lubi ten post.
4 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#34 PostWysłany: 15 Sty 2022 15:26 

Rejestracja: 27 Mar 2014
Posty: 4038
złoty
Szczęśliwie dotarłem o czasie do Madrytu. We francy przytulilem trójkę i przekimalem cały lot.
Podstawiono rękaw, by nikt nie uciekł przed kontrola sanitarną, choć bardziej skupiali się na kodzie QR.
Transfer między między terminalem 1 i 4 w strumieniach słońca i ciepła, wywiał ze mnie resztki Jägermeistera.
Ekspresowy checkin z wyborem miejsca i pozostało 2,5h do lotu, które chętnie spędziłbym w saloniku.
Jednak życie nie jest usłane różami, kieruję więc swe kroki do lotniskowego McDonalda.

Mój plan lotów, na ten wyjazd, zakłada ponad 30 tysięcy mil (50000km)w powietrzu. To blisko 40% wylatanych mil w całym, zeszłym roku🙃

Załączniki:
Screenshot_20220115_140614.jpg
Screenshot_20220115_140614.jpg [ 150.41 KiB | Obejrzany 3106 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
23 ludzi lubi ten post.
4 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#35 PostWysłany: 15 Sty 2022 21:08 

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 1959
platynowy
jacek96 napisał(a):
@marcinsss niech wygra ten, który zje najwięcej hamburgerów podczas wyjazdu (choć nie, bo wygrac mógłby tylko... 😉).
Grupa niekonfliktowa, na noże nie pójdzie 😀

U mnie pierwsze drobne potknięcie. Myślałem, że piersiówka z Jägermeister o pój. 4 OZ łatwo przejdzie przez security. Niestety w dobie internetu, to i ludzie z security potrafią przeliczyć na mililitry.
Wyszło za dużo i musiałem duszkiem poprawić Berlinera Jägermeisterem.
Ale lecimy dalej 😀


Można powiedzieć, że miałeś zaliczoną wizytę w saloniku na PP juz podczas kontroli bezpieczeństwa na lotnisku na którym nie ma takiego lokalu. 😄😄
Góra
 Profil Relacje PM off
6 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#36 PostWysłany: 15 Sty 2022 21:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Paź 2014
Posty: 1039
srebrny
jasiub napisał(a):
Artur, teraz też nie widzę problemu. Potencjalnych nagród na 6 nie ma co dzielić - ale ja chętnie rozwiąże wasz problem i przygarnę :)


@jasiub jeśli nagrodą będzie bilet dla 2osób to naturalnie wiadomo kto z Tobą leci :lol: :lol: :lol:
(musimy sobie odbić :D )
_________________
Moje relacje:
Włochy - Liguria / Indonezja / Malmo+Kopenhaga / Dublin / Sri Lanka+Malediwy / Maroko / Amsterdam / Kaukaz / Wyspy Owcze
i: https://www.instagram.com/ola.javv/
Góra
 Profil Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#37 PostWysłany: 15 Sty 2022 22:47 

Rejestracja: 20 Gru 2011
Posty: 3045
złoty
O i to jest bardzo dobry układ , oni już się teraz nalatają :) A chcieli jakieś nagrody pocieszenia ...
BTW. chłopaki nie opiep....cie się.... Gdzie są foty alko na plaży ? Saloników dla Elity? Walczycie tu o 1 (chyba, bo nigdy nie widzialem) w historii 100+ lików w pierwszym poście.
Góra
 Profil Relacje PM off
10 ludzi lubi ten post.
3 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#38 PostWysłany: 15 Sty 2022 22:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Wrz 2015
Posty: 1186
złoty
Faktycznie
Już niewiele brakuje do

Załącznik:
SmartSelect_20220115-214928.jpg
SmartSelect_20220115-214928.jpg [ 9.59 KiB | Obejrzany 2937 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#39 PostWysłany: 15 Sty 2022 23:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Wrz 2015
Posty: 1186
złoty
Post pod postem, ale myślę że wart uwagi dla całej eskadry będącej on the trip..

Mam nadzieję że te wiadomości nie zaburzą Wam żadnego segmentu podróży..

https://tvn24.pl/tvnmeteo/swiat/japonia ... mi-5560124
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
horacy19 uważa post za pomocny.
 
      
#40 PostWysłany: 16 Sty 2022 00:10 
Król Ż
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Paź 2014
Posty: 6218
Loty: 474
Kilometry: 1 003 128
Twarz spalona na wiór… więc można pisać dalej. Miejskiemu wifi daleko do doskonałości,da się jednak zamówić ubera gdy okaże się,że autobusy jezdzą róznymi trasami. W oczekiwaniu na ekipę z SASa pojechaliśmy z Beckiem na Ocean Drive.
Image


Do końca weekendu ulica jest zamknięta i odbywa się tam „festyn”
Image
Są foodtrucki,rękodzieło,zlot starych samochodów,muzyka na żywo i tańce.

Image

W styczniu po tygodniach szarości za oknem trzeba grzać kości. Postanowiliśmy do wylądowania SK957 poleżeć na plaży podziwiając topl.. no krajobrazy lokalnej społeczności. Zakaz wnoszenia jedzenia na plażę ma duży sens. Kobieta idąc z kawałkiem pizzy została napadnięta przez stado mew i to nie 4-5 tylko 20.
Image
Image
Image
Image
Image
Kolejny przystanek już w większym składzie Little Havana.
Ps. O wulkanie wiemy,póki co wszystkie statusy na United mamy on time.
Ps 2. Dziękuje za wszystkie miłe słowa. Do wieczora
Image
_________________
Tolerancja kończy się tam, gdzie zaczynają się prawa człowieka
Góra
 Profil Relacje PM off
37 ludzi lubi ten post.
6 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 105 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group