Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 88 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Do serca Australii
#81 PostWysłany: 07 Gru 2018 14:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Wrz 2015
Posty: 1448
Loty: 108
Kilometry: 150 766
srebrny
Dzięki za świetną relację! Czytało się ją wspaniale. Pamiętam jak wracaliśmy ze zlotu w Kijowie i opowiadałeś wtedy o planie na tę podróż. Już wtedy Ci jej bardzo zazdrościłam ;) Oczywiście w pozytywnym sensie, że może kiedyś też uda mi się odbyć podobny wyjazd :?: Super, że tak fajnie udała się Twoja wyprawa! I życzę spełniania kolejnych podróżniczych marzeń :D
Góra
 Profil Relacje PM off
adamkru uważa post za pomocny.
 
      
Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN! Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN!
Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN
 Temat postu: Re: Do serca Australii
#82 PostWysłany: 19 Lut 2019 01:51 
Moderator forum

Rejestracja: 08 Lis 2011
Posty: 988
Loty: 124
Kilometry: 370 562
Ta relacja ma jedną wielką wadę - nie można przestać jej czytać. :lol:
Miałem poczytać chwilkę przed snem a tu nie wiadomo kiedy się 0:40 zrobiło. A pobudka o 6:00.

Świetna podróż, właśnie dojrzałem do zrobienia czegoś podobnego - dużo lotów, mało bycia. Droga jest celem. Może RTW, może Ameryka Południowa lub właśnie Australia. Zobaczymy co los i błędy taryfowe przyniosą.

Super zdjęcia, zwłaszcza jak na robione telefonem Bardzo mi się spodobały filmy z lotów (cały lot w 44 sekundy :) ).

A największą wartością jest sposób, w jaki to wszystko opisałeś. Bardzo mi odpowiada Twoje poczucie humoru.

Trochę to chaotycznie piszę, ale rozsądek wraz z sennością już mnie gonią do sypialni. To już przedostatnia relacja z nominowanych w 2018, a wraz z zimowym Yellowstone jesteście faworytami. Chociaż trzeba przyznać, że słabych relacji wśród nominowanych nie ma.
_________________
Moje relacje:
<USA - Roadtrip z namiotem na dachu>; <Seszele Luksusowo? Budżetowo? Panie, a nie można obu? Można!>,
<Islandia - lodowe góry i maskonury.>, <Ej, ale będzie widać góry? - Kirgistan Kazachstan>
<Wuchta problemów - Hong Kong, Filipiny>
Góra
 Profil Relacje PM off
adamkru lubi ten post.
adamkru uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Do serca Australii
#83 PostWysłany: 03 Kwi 2020 10:14 

Rejestracja: 12 Mar 2020
Posty: 4
Loty: 90
Kilometry: 229 984
Rewelacyjna wyprawa, świetnie ze szczegółami opisana. Wykorzystuj talent pisarski - chociaż teraz jest na rynku wielu piszących, acz bez umiejętności :D
Mimo wszystko, szacun za odwagę samotnej podróży.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Do serca Australii
#84 PostWysłany: 28 Maj 2020 18:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Mar 2014
Posty: 111
Loty: 195
Kilometry: 406 713
Kto tęskni za podróżami ręka w górę?
Kto bardzo tęskni obie ręce w górę ;)
Ja bardzo, bardzo, bardzo... Nie jest łatwo tyle czasu nigdzie nie polecieć ;-)

Żeby więc czas uziemnienia pożytecznie spożytkować (na to co się kocha) postanowiłem wydać książkę :-)
I dzisiaj w prezencie na dzień dziecka odebralem gotowy, pachnący drukiem egzemplarz "Wyprawy do serca Australii".
Dziennik pokładowy mojej podróży której tutaj na F4F prowadziem relację.

Ledwo odebrałem pierwszą już marzę o kolejnej... niech no tylko szybko otworzą granice :-)

P.S.
Na dzień dzisiejszy nakład książki jest bardzo limitowany i nie jest sprzedawana komercyjnie. Ale kto wie co przyniesie jutro... ;-)


Image


Ostatnio edytowany przez adamkru, 28 Maj 2020 19:33, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
tropikey uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Do serca Australii
#85 PostWysłany: 28 Maj 2020 19:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7344
HON fly4free
sprawa rzeczywiście bardzo świeża, skoro nie znajduję żadnego internetowego źródła zaopatrzenia w to dzieło. No chyba, że jedynie wysyłkowo wprost od Ciebie?
A na marginesie, czyżby w projektowaniu okładki wziął udział mityczny grafik strony głównej F4F :D ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Do serca Australii
#86 PostWysłany: 28 Maj 2020 19:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Mar 2014
Posty: 111
Loty: 195
Kilometry: 406 713
Nie ma kota z dolarami... to nie ten sam grafik ;-)

Empik i inni gracze jeszcze do mnie nie dotarli z walizką skarbów. Może dlatego, że nie wiedzą o moim istnieniu ;-) Muszę im chyba podrzucic egzemplarz na półkę do poczytania ;-)


Dla "fanów" mojej relacji też kilka egzemplarzy znajdę :-)
Góra
 Profil Relacje PM off
tarman lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Do serca Australii
#87 PostWysłany: 28 Maj 2020 19:46 

Rejestracja: 11 Sie 2010
Posty: 1842
HON fly4free
Napisz, gdzie można kupić - będzie prościej.
I dorzuć informację kiedy Australia otworzy się na turystów ;) bez 14-dniowej kwarantanny.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Do serca Australii
#88 PostWysłany: 28 Maj 2020 22:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Wrz 2015
Posty: 1187
złoty
Dokładnie, inicjatywy oddolne są w cenie. Również chętnie kupię 1 egzemplarz.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 88 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group