Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 131 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Autor Wiadomość
#121 PostWysłany: 18 Paź 2019 18:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7330
HON fly4free
tropikey napisał(a):
Ponoć jest już w kraju. Razem z gatkami :D


Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka
Aktualizacja post finałowa: dziś, po długiej podróży z Galapagos, moja zguba trafiła w domowe pielesze. Rodacy są jednak (a przynajmniej bywają) bardzo pomocni :)
Stokrotne podziękowania dla Ani i Konrada :D



Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
Dla cyfrowych nomadów: miesiąc w Tajlandii za 3859 PLN (z majówką). Loty z bagażem z Warszawy + 4* hotel Dla cyfrowych nomadów: miesiąc w Tajlandii za 3859 PLN (z majówką). Loty z bagażem z Warszawy + 4* hotel
Tygodniowa wycieczka na Azory za 1786 PLN. Loty Lufthansą z Katowic + 4* hotel Tygodniowa wycieczka na Azory za 1786 PLN. Loty Lufthansą z Katowic + 4* hotel
#122 PostWysłany: 21 Paź 2019 09:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Maj 2015
Posty: 1136
Loty: 207
Kilometry: 387 563
niebieski
@tropikey Te gatki to powinieneś sobie oprawić i powiesić na ścianie :)
_________________
Tajlandia, Malezja, Singapur

Bulgaria
Góra
 Profil Relacje PM off
tropikey lubi ten post.
 
      
#123 PostWysłany: 21 Paź 2019 18:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Sty 2019
Posty: 1232
srebrny
Bardzo fajna relacja, świetnie się czyta to, co piszesz :)
Góra
 Profil Relacje PM off
tropikey lubi ten post.
 
      
#124 PostWysłany: 21 Paź 2019 18:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Paź 2016
Posty: 1192
Loty: 397
Kilometry: 660 781
srebrny
Samotne podróże są nie dla mnie i myślę że jedynym bodźcem, który pozwoliłby mi się cieszyć taką podróżą, byłoby jednoczesne pisanie relacji - chociaż jak widać Ciebie podróż pochłonęła tak bardzo, że na relację nie starczyło czasu ;)
Niezwykle pozytywna w odbiorze relacja, super się czytało. No i gratulacje z okazji szczęśliwego powrotu majtasków ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
tropikey lubi ten post.
 
      
#125 PostWysłany: 21 Paź 2019 21:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7330
HON fly4free
Widząc, jakim zainteresowaniem cieszą się losy moich zaginionych kąpielówek, zaczynam snuć wizję jakiegoś ciekawego wyjazdu, w który zabiorę je w roli maskotki. Jedni wiozą w świat pluszowe misie i inne zwierzątka, a ja będę fotografować różne znane miejsca z udziałem majtasów z promocji w Decathlonie :D
Nazwę tą relację np.:

"Z gaćmi mnie nie zaćmi" (to zwłaszcza, gdybym jechał na zaćmienie słońca lub księżyca - muszę tylko dopytać @Sudoku, kiedy jakieś spektakularne się szykuje),

"Pontonem w pantalonach" (to pod warunkiem, że @BooBooZB podpowie, w którym akwenie owe pantalony mnie najlepiej uniosą")

albo

"Lost underwear goes Down Under" (jeśli podążę kiedyś śladami @adamkru).


Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off
10 ludzi lubi ten post.
 
      
#126 PostWysłany: 21 Paź 2019 21:39 
Moderator forum

Rejestracja: 08 Lis 2011
Posty: 988
Loty: 124
Kilometry: 370 562
Kiedy po kilku wyprawach "maskotka" się zużyje, to zawsze możesz jeszcze na jakieś lodowce pojechać: "Lodowe góry, a w majtach dziury." :)
_________________
Moje relacje:
<USA - Roadtrip z namiotem na dachu>; <Seszele Luksusowo? Budżetowo? Panie, a nie można obu? Można!>,
<Islandia - lodowe góry i maskonury.>, <Ej, ale będzie widać góry? - Kirgistan Kazachstan>
<Wuchta problemów - Hong Kong, Filipiny>
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#127 PostWysłany: 23 Paź 2019 17:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Gru 2014
Posty: 711
niebieski
tropikey napisał(a):
"Pontonem w pantalonach" (to pod warunkiem, że @BooBooZB podpowie, w którym akwenie owe pantalony mnie najlepiej uniosą")


Jak pantalony i ponton, to z doświadczenia polecę Grenlandię. ;)

Mam nadzieję,że pomogłem. :P
_________________
http://www.zb-szwoch.pl
Góra
 Profil Relacje PM off
tropikey lubi ten post.
tropikey uważa post za pomocny.
 
      
#128 PostWysłany: 24 Paź 2019 13:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Sty 2019
Posty: 1232
srebrny
Sorry za mały offtop, ale nigdzie nie mogę znaleźć tego info. Na jakiej stronie można zrobić taką "mapę kresek" jak w pierwszym poście?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#129 PostWysłany: 24 Paź 2019 13:27 

Rejestracja: 08 Sie 2013
Posty: 1851
niebieski
@ncn - zdaje sie ze np tu: http://www.gcmap.com/
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
ncn uważa post za pomocny.
 
      
#130 PostWysłany: 24 Paź 2019 13:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7330
HON fly4free
Dokładnie :)

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off
ncn lubi ten post.
 
      
#131 PostWysłany: 06 Lis 2019 12:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Maj 2010
Posty: 433
Loty: 54
Kilometry: 85 890
niebieski
@tropikey 3 dni zajęło mi przeczytanie tej relacji :mrgreen: wiem, wiem, powinnam była czytać na bieżąco i nawet zaczęłam na początku Twojej podróży, ale później, z braku czasu, nie mogłam. Teraz (udając, że pracuję) dopiero mogłam się oddać lekturze. Zdecydowanie zazdraszczam, świetna podróż, fantastyczne zdjęcia (szczególnie lwów morskich :mrgreen: ) i obiecuję (sobie głównie), że kolejną relację będę czytać wraz z jej rozpoczęciem ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
tropikey lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 131 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group