Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 68 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
#61 PostWysłany: 01 Wrz 2019 22:55 

Rejestracja: 10 Lip 2014
Posty: 95
Loty: 69
Kilometry: 168 562
pestycyda napisał(a):
Ciekawa jestem, czy ktoś w ogóle widział lamparta w Yala w takim razie :D


udało się 3x
miśka 1x
krokodyle 0 :lol:

zdjęcie z cyklu znajdź szczegół
https://zapodaj.net/7231c2353c09f.jpg.html
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wakacje na Azorach za 2598 PLN. Loty z Warszawy + hotel ze śniadaniami Wakacje na Azorach za 2598 PLN. Loty z Warszawy + hotel ze śniadaniami
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
#62 PostWysłany: 02 Wrz 2019 13:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Lip 2013
Posty: 310
niebieski
@Fiki, piękny wynik! Niedźwiedzia zazdroszczę! Musisz się tylko poprawić z krokodyli :D
A zdjęcie...hmm, zaintrygowałeś mnie... Czy chodzi Ci o coś, co leży pod stołem? Ale lampart to raczej nie jest. Ze szczegółów, to widzę jeszcze fragment stopy :D
_________________
magiczna-torpeda-akcja-na-dom-dziecka-w-nepalu,18,108915
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#63 PostWysłany: 02 Wrz 2019 14:22 

Rejestracja: 10 Lip 2014
Posty: 95
Loty: 69
Kilometry: 168 562
@pestycyda

fakt jest trochę niewyraźne
pani żółwica zdecydowała, że będzie to odpowiednie miejsce na złożenie jaj :D
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#64 PostWysłany: 12 Sty 2020 22:35 

Rejestracja: 12 Sty 2020
Posty: 1
Witaj

Bardzo dobra relacja . Cieszę się że natknąłem się na ten tekst w internecie bo jest mi bardzo pomocny.
W sierpniu planuję wyjazd na Srilankę w 5 osób
Ja z żona i trójka naszych dzieci 20, 18 i 12 lat
W związku z tym mam trochę pytań i byłoby mi bardzo miło gdybym mógł trochę uzyskać dodatkowych informacji od kogoś kto był na Srilance w sierpniu.
Łatwiej by było pokorespondować na mailu dlatego podaję kontakt do siebie
polom11@wp.pl
pozdrawiam i mam nadzieję na kontakt do Ciebie
Roman i Asia
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#65 PostWysłany: 13 Sty 2020 10:13 

Rejestracja: 20 Cze 2015
Posty: 185
Loty: 147
Kilometry: 238 976
Z punktu widzenia potencjalnych wyjeżdżających na Sielankę, wszelkie pytania i odpowiedzi są mile widziane w tym temacie - ktoś może jeszcze skorzystać.
_________________
Moje relacje: Sycylia, Kijów + Czarnobyl, Islandia, Tajlandia + Kambodża, Norwegia, Meksyk, Iran, Malta, Kenia, Szkocja, Izrael, Peru, Gruzja
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#66 PostWysłany: 17 Lut 2020 15:37 

Rejestracja: 17 Lut 2020
Posty: 0
Jestem pod wrażeniem! Relacja bardzo mi się podoba! Za miesiąc lecę na Sri Lankę, będzie to już 2 raz :D Uwielbiam ten kraj, naprawdę z przeogromną przyjemnością tam wracam. Bardzo chętnie skorzystałabym z usług Lucky'iego, właśnie takiej osoby szukamy :) Byłabym wdzięczna za namiary :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#67 PostWysłany: 17 Lut 2020 22:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Lip 2013
Posty: 310
niebieski
@ilona0305 , sprawdź pocztę, wysłałam Ci wiadomość :) Udanego wyjazdu!
_________________
magiczna-torpeda-akcja-na-dom-dziecka-w-nepalu,18,108915
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#68 PostWysłany: 03 Lis 2020 17:07 

Rejestracja: 03 Gru 2013
Posty: 516
srebrny
Super relacja, fajnie obejrzeć miejsca widziane trzy lata temu :) W Yala udało nam się zobaczyć ogon :) hahahaha
Masz dar! Też używam emotek, w końcu po to są! :) :) :) pozdrawiam serdecznie!

gdzie jedziecie teraz? już się nie mogę doczekać relacji, może pisz relacje zamiast jeździć? ;) :P

a na serio powinnaś pisać, pisać, zatrudniłabym Cię!!! co robisz zawodowo i dlaczego nie piszesz przewodników czy czegoś takiego? ;)
_________________
Bali https://www.fly4free.pl/forum/bali-lipiec-2023-relacja-z-raju-prawie-na-zywo,215,171983
Malediwy https://www.fly4free.pl/forum/malediwy-ferie-2023-mathiveri-i-ukulhas,215,169789
Góra
 Profil Relacje PM off
pestycyda lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 68 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group