Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 33 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 21 Wrz 2016 19:22 
Moderator forum

Rejestracja: 04 Sie 2013
Posty: 1689
@kamwad dzięki za dobre słowo! Co do tego spania - generalnie rzecz ujmując, nie wyobrażam sobie, że u nas w Polsce wchodzisz do kościoła X i... kładziesz się na dywanie, w bocznej nawie, spać. Albo że wyciągasz soczek/kanapkę.
Relacja się opóźnia z przyczyn niezależnych od jej autora :D
_________________
Tu był link do flightradar
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#22 PostWysłany: 23 Wrz 2016 13:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Paź 2014
Posty: 1039
srebrny
Świetna wyprawa! Te meczety są przepiękne, muszę je zobaczyć na żywo, mój obiektyw też :D

Te napoje, które piliście nie były czasem z nasionami chia? Takie lekko glutowate i śliskie w smaku ;)
_________________
Moje relacje:
Włochy - Liguria / Indonezja / Malmo+Kopenhaga / Dublin / Sri Lanka+Malediwy / Maroko / Amsterdam / Kaukaz / Wyspy Owcze
i: https://www.instagram.com/ola.javv/
Góra
 Profil Relacje PM off
Gadekk lubi ten post.
 
      
#23 PostWysłany: 23 Wrz 2016 14:12 

Rejestracja: 07 Kwi 2014
Posty: 1065
srebrny
A nie dałoby się zmniejszyć tych zdjęć? Bo na niektórych muszę 3 razy nacisnąć PgDn żeby je zobaczyć w całości. Tyle, że jak dotrę na dół to już zapominam co było w nim na górze...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 19 Paź 2016 12:17 

Rejestracja: 13 Lip 2012
Posty: 96
Chciałabym tak kiedyś stracić mój czas i pieniądze...
Góra
 Profil Relacje PM off
Gadekk lubi ten post.
 
      
#25 PostWysłany: 19 Paź 2016 12:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Lip 2013
Posty: 475
Loty: 93
Kilometry: 149 830
niebieski
Co do napoju, to można spotkać z nasionami dzikiej bazylii lub chia. I to i to po namoczeniu jest glutowate.
Napój nazywa sie Sharbat.
Dobre :).

Tutaj więcej:
https://en.wikipedia.org/wiki/Sharbat
http://www.thepersianfusion.com/persian ... mer-drink/
http://turmericsaffron.blogspot.be/2012 ... seeds.html

Pamiętam, że były też w sklepach butelkowane i dość drogie.
Góra
 Profil Relacje PM off
arturro lubi ten post.
 
      
#26 PostWysłany: 20 Paź 2016 20:18 

A czy za tą klikalność relacji masz jakieś profity? Nawet mi się tego nie chce czytać z powodu nagłówków jak na Onecie, gdzie również liczy się wejście na stronę. Zyskujesz mój klik, tracisz szacunek.
Góra
 PM off  
      
#27 PostWysłany: 20 Paź 2016 20:35 
Moderator forum

Rejestracja: 04 Sie 2013
Posty: 1689
@komaniec700 - zupełnie nie zrozumiałeś, co miałem na myśli. Chciałem tytułem zwrócić uwagę, żeby więcej osób obejrzało relację, a tym samym przekonało się do wyjazdu do Iranu. EOT
_________________
Tu był link do flightradar
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#28 PostWysłany: 20 Paź 2016 20:41 

Rejestracja: 02 Lip 2012
Posty: 930
niebieski
@komaniec700 - masz uwagi? trzeba bylo napisac z dotychczasowego nicka na forum, chcialo Ci sie specjalnie zakladac nowy?
@Gadekk - Twoja relacja powinna miec podtytul - pomozecie?? pomozemy !! :)
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#29 PostWysłany: 23 Paź 2016 22:07 

@‌Gadekk‌, podoba mi się ta relacja! Bardzo dobrze i ciekawie napisana. Będzie ciąg dalszy? :)
Góra
 PM off  
      
#30 PostWysłany: 23 Paź 2016 22:18 

Rejestracja: 18 Maj 2016
Posty: 6
Loty: 93
Kilometry: 105 545
Świetna relacja! Te meczety są przepiękne, chce tam wrocić ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#31 PostWysłany: 23 Paź 2016 22:21 
Moderator forum

Rejestracja: 04 Sie 2013
Posty: 1689
@‌Don_Bartoss‌, dzięki za miłe słowo, choć osobiście uważam Twoją relację za lepszą :) Ciąg dalszy oczywiście będzie, mam nadzieję niebawem - mam trochę zamieszania
_________________
Tu był link do flightradar
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#32 PostWysłany: 24 Paź 2016 10:06 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5134
srebrny
@gadekk rozumiem ze piwo w wydatkach bylo bezalkoholowe ? :-)
temperatury rozumiem sa wysokie, jak z wilgotnoscia ? czy chodzenie w dlugich spodniach
bylo bardzo uciazliwe ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#33 PostWysłany: 24 Paź 2016 10:27 
Moderator forum

Rejestracja: 04 Sie 2013
Posty: 1689
@‌michcioj‌ bezalkoholowe, a jakże :) człowiek sobie nawet nie zdaje sprawy, że istnieje tyle rodzajów piwa bez alkoholu.
Mimo, że byliśmy końcem okresu letniego, słońce jakoś mega nie dało nam w kość. Kwestia umiejętnego poruszania się w cieniu. Gorzej jest np w Persepolis - tam nie ma się gdzie schować :) pomagają rozrzucone wszędzie wodopoje.
Miałem 2 pary spodni z decathlonu, prane co 2 dzień - jestem z nich bardzo zadowolony.
_________________
Tu był link do flightradar
Góra
 Profil Relacje PM off
michcioj lubi ten post.
michcioj uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 33 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group