Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 48 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Bejrut express
#41 PostWysłany: 17 Maj 2022 14:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Sie 2012
Posty: 4546
Loty: 634
Kilometry: 780 222
HON fly4free
Kawa, herbata ;)

@sko1czek bien sûr !

Łącznie 5460 mil statusowych za RT
Góra
 Profil Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.
sko1czek uważa post za pomocny.
 
      
Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa
Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN
 Temat postu: Re: Bejrut express
#42 PostWysłany: 18 Maj 2022 19:50 

Rejestracja: 28 Lip 2015
Posty: 71
@pabien super relacja :)

Ja z kartami miałem podobny problem w Buenos w 2014 i w Uzbekistanie też parę lat temu, też nie było sensu płacić kartą, bo przeliczali po oficjalnym kursie.

Dzięki za info o tym że Visa ma swój przelicznik inny niż oficjalny, gdybym tego nie przeczytał to unikalbym zupełnie płatności karta

Do Bejrutu lecę w piątek wiec dzięki za świeże info :)

Ciekawi mnie kwestia mil statusowych. Nie wiem jak wyszło to 5460 i czy zawiera te 4000 z promocji intercont? Bo jeśli zawiera to brakuje mi jeszcze podwójnych mil statusowych z podwójnej promocji. Chyba że coś źle liczę.

A jeśli miałbyś status i nie byłyby wliczone koleś promocji intercont to executive bonus dawały Ci ciut więcej mil niż te 5460.

Ja w Bejrucie byłem w 2012. Wtedy był oficjalny przelicznik : 1:1500, tak samo gotówka jak i karta, nie było czarnego rynku.

Ale gniazdek też nie pamiętam mimo że w Lbanie byłem ;)

A co do LOTu wtedy też była była z serem lub szynka, jeszcze nie było nic na ciepło. Za to był jeszcze alk ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Bejrut express
#43 PostWysłany: 18 Maj 2022 21:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Sie 2012
Posty: 4546
Loty: 634
Kilometry: 780 222
HON fly4free
Z milami to wygląda tak. W hotelu miałem taką hybrydę a i c chyba jeśli chodzi o gniazdkoImage
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Bejrut express
#44 PostWysłany: 18 Maj 2022 23:32 

Rejestracja: 28 Lip 2015
Posty: 71
Dzięki :)
Ok ja źle policzyłem odległość milowa i wyszedł mi przez to mocno zawyiżony wynik.

Ale z tego co liczę powinno Ci za ten Bejrut wpaść RT 6920 mik
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Bejrut express
#45 PostWysłany: 19 Maj 2022 03:13 

Rejestracja: 21 Cze 2016
Posty: 510
niebieski
Cienko z tymi punktami awardowymi na tej trasie, a jaka była cena biletu lotniczego?
_________________
Zamiast dziękuję klikamy „Lubię” / „Pomocny post”, jeśli tak jest.

Kochać to chcieć przemierzyć cały świat we dwoje, po to, by nie było miejsca na ziemi wolnego od wspólnych wspomnień.


Ostatnio edytowany przez malawita, 19 Maj 2022 10:28, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Bejrut express
#46 PostWysłany: 19 Maj 2022 08:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Sie 2012
Posty: 4546
Loty: 634
Kilometry: 780 222
HON fly4free
Ja uważam, że punktowanie było tu wyjątkowo hojne

Natomiast jeśli chodzi o cenę biletu to pisałem w relacji, że jestem w stanie jej precyzyjnie podać, bo zależy od ...
sposobu wyceny zapasów i pewnie mieściła się w przedziale 99 - 333 zł
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Bejrut express
#47 PostWysłany: 19 Maj 2022 08:50 

Rejestracja: 20 Paź 2019
Posty: 3126
platynowy
5,5k mil za jednodniowke (pewnie z szalonej srody) w eco to malo?

A ile to duzo w takim razie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Bejrut express
#48 PostWysłany: 19 Maj 2022 15:50 

Rejestracja: 21 Cze 2016
Posty: 510
niebieski
365 mil awardowych to niewiele, a na tą trasę za mile potrzeba 40000 i jeszcze dochodzą podatki lotniskowe ok. 480 zeta.
_________________
Zamiast dziękuję klikamy „Lubię” / „Pomocny post”, jeśli tak jest.

Kochać to chcieć przemierzyć cały świat we dwoje, po to, by nie było miejsca na ziemi wolnego od wspólnych wspomnień.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 48 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group