Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 153 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
Autor Wiadomość
#141 PostWysłany: 10 Wrz 2018 12:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Mar 2015
Posty: 261
Loty: 30
Kilometry: 88 684
niebieski
@Qba85 - Oj tam, wiadomo, że cydr to nie piwo, tylko coś mega super, dlatego wzięłam :P
Haha, tak coś czułam, że relacja może być przydługa, zwłaszcza do przeczytania na raz, ale jakoś nie mogłam się powstrzymać :P (a może bardziej - nie umiałam ;))
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Zbiór lotów do Grecji od 160 PLN. Bilety z 4 polskich miast Zbiór lotów do Grecji od 160 PLN. Bilety z 4 polskich miast
Luksus na Riwierze Tureckiej. Tydzień w świetnym 5* hotelu z all inclusive od 2290 PLN. Wyloty z 2 miast Luksus na Riwierze Tureckiej. Tydzień w świetnym 5* hotelu z all inclusive od 2290 PLN. Wyloty z 2 miast
#142 PostWysłany: 11 Wrz 2018 11:16 

Rejestracja: 15 Lut 2016
Posty: 367
Loty: 117
Kilometry: 143 680
niebieski
@Bubu69 Czytając czuję się tak, jakby ktoś mi to opowiadał na żywo. Wszystkie te emocje, które zazwyczaj w relacjach internetowych są ukrywane, bo "to będzie głupio brzmiało" :) A może Ty nie pisałaś tylko użyłaś programu, który zamienia głos na tekst? :D

Cytuj:
No więc najpierw zabrałam się do jedzenia lodów, a jakże by inaczej, nabrałam ich pełną łyżkę i włożyłam do buzi......, a to k...a było masło!!!! Czy wyobrażacie sobie, że myślicie, że zjecie coś innego, a okazuje się, że to nie to co widzały twoje oczy, tylko coś przeciwnego, a wielka porcja naraz smakuje tak obrzydliwie jak nic nigdy! Masakra


Hahaha też kiedyś zrobiłem podobnie w Austrii. Na "szwedzkim stole" leżały różne egzotyczne, niektóre kompletnie nieznane mi owoce, a obok masło w kulkach, więc pomyślałem, że to też jakiś owoc :lol:
_________________
2018: Anglia, Litwa, Austria, Węgry, Kosowo, Albania, Czarnogóra, Włochy, Rosja, Holandia, Hiszpania. 2019: Chorwacja, Niemcy, Czarnogóra, Czechy, Chiny. 2020: Hiszpania i...:/ 2021: Litwa. 2022: Albania, Słowacja, Czechy, Niemcy. 2023: Gruzja, Litwa, Albania, Cypr...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#143 PostWysłany: 11 Wrz 2018 12:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Mar 2015
Posty: 261
Loty: 30
Kilometry: 88 684
niebieski
@Qba85 - czyli rozumiem, że też skosztowałeś tej smakowicie wyglądającej kuleczki :P??? Hahaha, tak, to było dobre... mmm, mniam :)!
Hehe, programu do przetwarzania głosu nie używałam, niestety wszystko musiałam pisać ręcznie, ale podczas tego mówiłam do siebie na głos, więc to prawie to samo :P!
I tak, chciałam przekazać wszystkie emocje, które nam tam towarzyszyły, bo tak naprawdę przecież wszyscy jesteśmy po prostu ludźmi, większość rzeczy przeżywamy podobnie, przemyślenia mamy raz mądrzejsze raz mniej ;), więc nie zastanawiałam się jak to będzie brzmiało, po prosto samo wyszło :) (i przynajmniej na wesoło mam nadzieję ;)). Dzięki za miłe słowa i przeczytanie mojej relacji (jak nie w całości, to chociaż w części :P). Pozdrawiam :)!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#144 PostWysłany: 12 Wrz 2018 11:16 

Rejestracja: 15 Lut 2016
Posty: 367
Loty: 117
Kilometry: 143 680
niebieski
@Bubu69 jeszcze nie przeczytałem, ale przeczytam...jak widać systematycznie odnoszę się do jej fragmentów :D
_________________
2018: Anglia, Litwa, Austria, Węgry, Kosowo, Albania, Czarnogóra, Włochy, Rosja, Holandia, Hiszpania. 2019: Chorwacja, Niemcy, Czarnogóra, Czechy, Chiny. 2020: Hiszpania i...:/ 2021: Litwa. 2022: Albania, Słowacja, Czechy, Niemcy. 2023: Gruzja, Litwa, Albania, Cypr...
Góra
 Profil Relacje PM off
Bubu69 lubi ten post.
 
      
#145 PostWysłany: 21 Wrz 2018 06:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Sie 2015
Posty: 36
Loty: 4
Kilometry: 5 372
Nadrabiam powoli relację, dlatego mam takie tyły... ale na widok tych zdjęć to aż mi się zachciało w góry (jakiekolwiek). ;)

Wysłane z TupTapTok


Ostatnio edytowany przez Japonka76, 26 Wrz 2018 22:32, edytowano w sumie 1 raz
cytowanie
Góra
 Profil Relacje PM off
Bubu69 lubi ten post.
 
      
#146 PostWysłany: 11 Paź 2018 09:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Lut 2013
Posty: 209
Loty: 28
Kilometry: 58 836
niebieski
Świetnie napisana relacja, szkoda tylko, że tak późno na nią trafiłem, żeby na nią zagłosować (nie trafiłem jeszcze na tak radosną).
W przyszłości mam z żoną plan polecieć do NY, a na moją następną okrągłą rocznicę urodzin planujemy podróż do Kalifornii (czyli za kilka lat, żeby nasza latorośl zapamiętała jak najwięcej) i już wiem że wiele skorzystam z Twojej relacji.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Bubu69 lubi ten post.
 
      
#147 PostWysłany: 11 Paź 2018 11:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Mar 2015
Posty: 261
Loty: 30
Kilometry: 88 684
niebieski
@D4fc4 - Dziękuję za przeczytanie relacji i miłe słowa :)! Mam nadzieję, że marzenia się spełnią, a wyjazdy udadzą! Cieszę się, jeśli moja relacja w czymś pomoże! Pozdrawiam :)!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#148 PostWysłany: 30 Kwi 2019 16:34 

Rejestracja: 24 Kwi 2019
Posty: 10
Loty: 24
Kilometry: 42 131
Świetna relacja, przeczytałam na raz, robiąc notatki przy własnym planie. ;) Ciekawie napisana i bardzo pomocna przy planowaniu podróży. Piękne zdjęcia, już się nie mogę doczekać, żeby to wszystko zobaczyć na własne oczy.
Góra
 Profil Relacje PM off
Bubu69 lubi ten post.
 
      
#149 PostWysłany: 26 Maj 2019 22:26 

Rejestracja: 26 Maj 2019
Posty: 4
@Bubu69 Pisałaś, że w okolicach Yosemite nie działał gps. Tu chodzi o to, że urządzenia zwariowało (odbicia sygnału) czy po prostu jakiś problem z urządzeniem? To było jedyne miejsce gdzie na trasie nie działał gps?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#150 PostWysłany: 26 Maj 2019 22:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Mar 2015
Posty: 261
Loty: 30
Kilometry: 88 684
niebieski
@ThYx - tak, to było jedyne miejsce na całym zachodzie, w którym nie mieliśmy w ogóle zasięgu. Nie wiem na jakiej zasadzie, ale po prostu nie było gps, nie odnajdywało położenia na mapie i nie można było nigdzie zadzwonić. Dokładnie było to na trasie Tioga Rd, natomiast w hotelu w którym spaliśmy (w El Portal) odnajdywało jeszcze gps, ale z zasięgiem internetu było gorzej, dlatego mieli płatne wifi :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#151 PostWysłany: 27 Maj 2019 00:24 

Rejestracja: 07 Lip 2012
Posty: 597
niebieski
Ja nie odnotowałem żadnych problemów z lokalizacja gps w telefonie (ok, na szlakach może za często nie sprawdzałem, ale jak już to zawsze pokazywał poprawnie).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#152 PostWysłany: 11 Wrz 2019 15:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Maj 2014
Posty: 222
Loty: 189
Kilometry: 364 340
niebieski
Przeczytana w całości po raz drugi, na 3 dni przed wylotem do LAX. Dzięki @Bubu69!
Góra
 Profil Relacje PM off
Bubu69 lubi ten post.
 
      
#153 PostWysłany: 11 Wrz 2019 21:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Mar 2015
Posty: 261
Loty: 30
Kilometry: 88 684
niebieski
@farmer - ale super, dzięki wielkie :)!!!! Powodzenia na wycieczce, będzie na pewno ekstra :)!!!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 153 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group