Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Pocztówki booking :arrow: pocztowka-od-booking-com,81,134957

numer telefonu do obsługi booking.com: 22 3060857


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5930 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 238, 239, 240, 241, 242, 243, 244 ... 297  Następna
Autor Wiadomość
#4801 PostWysłany: 11 Lip 2020 16:30 

Rejestracja: 12 Sty 2015
Posty: 2131
niebieski
A jest jakiś punkt regulaminu określający, jaki procent rezerwacji można odwołać?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop w Tajlandii: Ko Samui i Bangkok w jednej podróży z Warszawy za 3247 PLN (z dużym bagażem) Urlop w Tajlandii: Ko Samui i Bangkok w jednej podróży z Warszawy za 3247 PLN (z dużym bagażem)
Tanie loty w grupie Lufthansy: Włochy, Chorwacja, Grecja i Hiszpania z Polski od 411 PLN Tanie loty w grupie Lufthansy: Włochy, Chorwacja, Grecja i Hiszpania z Polski od 411 PLN
#4802 PostWysłany: 11 Lip 2020 16:42 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7793
złoty
Marco Manno napisał(a):
Dostałem bana za tyle odwołanych rezerwacji :O

W czasach pandemii i masowych anulacji lotów banują za dużą ilość odwołanych rezerwacji :o Świat się wywraca do góry nogami ;) Jest w ogóle regulamin określający zasady korzystania z konta na Booking.com, podesłali ci który to pkt. złamałeś ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4803 PostWysłany: 11 Lip 2020 18:05 

Napisz coś więcej. Ja bardzo dużo rezerwuje przez booking i też dość często odwoluję, serio można za to bana dostać? A może to były rezerwacje bez możliwości odwołania, pod ktore była podpięta karta na ktorej nie było środkow albo jakiś inny myk? Bo nie chce mi się wierzyć, że mogą zbanować za odwoływanie rezerwacji, które można odwolać.
Góra
 PM off  
      
#4804 PostWysłany: 11 Lip 2020 18:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sie 2015
Posty: 2225
Loty: 219
Kilometry: 409 257
niebieski
Dostałem maila że dzisiaj mieli jakiś błąd systemowy stad anulowanie mojej rezerwacji + blokada konta. Jestem ciekaw czy to prawda czy z racji tego że jestem również wynajmującym przez booking. Powiedziałem że jak tak maja robić to rezygnuje z tego ***** :)Image
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4805 PostWysłany: 11 Lip 2020 18:58 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7793
złoty
Napisz jaki będzie finał.Zapytaj przy okazji o regulamin korzystania z konta klienta ,bo jakoś nigdzie go nie ma "Błędy systemowe" mogą się przecież powtórzyć takim co nie są równocześnie wynajmującymi.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4806 PostWysłany: 11 Lip 2020 19:02 

Rejestracja: 26 Mar 2011
Posty: 561
Loty: 227
Kilometry: 371 198
niebieski
miriam napisał(a):
W czasach pandemii i masowych anulacji lotów banują za dużą ilość odwołanych rezerwacji :o
No to rzeczywiście jaja... Jak mnie trzy razy zmieniają lot to i ja trzy razy anulowałem rezerwacje na booking.com. Ja dużo robię rezerwacji ale i bardzo dużo z nich anuluję bo siłą rzeczy skoro jest opcja dająca taką możliwość to zanim czasem znajdę właściwy nocleg to zdarza mi się średnio trzy wcześniej anulować. I nigdy nawet nie słyszałem o tym, żeby ktoś mnie miał za to banować...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
ewaolivka lubi ten post.
 
      
#4807 PostWysłany: 22 Lip 2020 13:52 

Rejestracja: 22 Lip 2020
Posty: 2
witam.

Ja zapytam troche z innej strony, bo byc moze sa tu rowniez aktywni wlasciciele lokali oferowanych na bookingu. Kupuje dom na Mazurach , z terminem przekazania na polowe IX.2020. , poprzedni wlasciciel twierdzi ze sam tam mieszka, ale w rzeczywistosci ostatnio wpadlem na ogloszenie wynajmu tego domu i poza kilkoma wolnymi dniami - terminy do momentu przekazania lokalu sa wyprzedane. W interesie poprzedniej wlascicielki nie jest oczywiscie poinformowac mnie o tym fakcie, bo koszt wynajmu to ok.1200/doba.

Jak wyglada sposob rozliczen z bookingiem, czy jest mozliwosc poproszenia o zestawienia oplaconych rezerwacji w danym terminie, bo bardzo fajnie ze poprzedni wlasciciel jest taki obrotny... ale czerpie korzysc z cudzej wlasnosci..


Ostatnio edytowany przez Abcn, 22 Lip 2020 17:02, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4808 PostWysłany: 22 Lip 2020 13:55 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8579
złoty
A w umowie zastrzegłeś sposób korzystania z nieruchomości do momentu jej przekazania?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4809 PostWysłany: 22 Lip 2020 13:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 5178
Zbanowany
Anonimowy1 napisał(a):
...terminy do momentu przekazania lokalu sa wyprzedane. ....

Wybacz moją grubiańskość, ale co Cię obchodzi co obecny właściciel robi z jego nieruchomością przed terminem oddania?
_________________
Marzy Ci się wycieczka rowerowa po Hiszpanii? Zapytaj! Coś podpowiem ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#4810 PostWysłany: 22 Lip 2020 14:15 

Rejestracja: 22 Lip 2020
Posty: 2
namteH napisał(a):
Anonimowy1 napisał(a):
...terminy do momentu przekazania lokalu sa wyprzedane. ....

Wybacz moją grubiańskość, ale co Cię obchodzi co obecny właściciel robi z jego nieruchomością przed terminem oddania?



obchodzi mnie to ze termin przekazania nastepuje 7tygodni od momentu podpisania aktu notarialnego, w ktorym nie musze niczego zastrzegac bo prawo wlasnosci wg art144kc jest prawem rzeczowym, w tym czerpania korzysci z rzeczy.

Inna sytuacja jest gdy poprzedni wlasciciel nie ma gdzie mieszkac, a inna gdy robi z siebie ofiare, a w rzeczywistosci ma drugi dom , a z tego moze zarobic kilkanascie tysiecy. Sprawa jest dosc delikatna bo same hipoteki to koszt ponad pol miliona, wiec do momentu wnioskow o wykreslenie nie chce tego dodatkowo komplikowac.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4811 PostWysłany: 22 Lip 2020 14:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2018
Posty: 1701
Loty: 261
Kilometry: 277 323
złoty
Taka dziwna sytuacja, na początku lipca zrobiłem rezerwację na pokój w hotelu Best Western PLUS Premium Inn w Słonecznym Brzegu (Bułgaria) na termin 18-19.07 i wyraźnie była opcja płatności na miejscu a 16 lipca hotel zrobił mi blokadę na całą kwotę (261zł)...na miejscu okazuje się że mam zapłacić tylko podatek jakiś w kwocie 1 BGN no i miła niespodzianka bo dostałem upgrade na cały apartament :)
Następnego dnia szybkie wymeldowanie i spoko. Dzisiaj patrzę i...nie ma tej blokady na karcie i saldo konta się powiększyło o wspomnianą kwotę :shock: Ktoś wie co tutaj się stało? Wspomnę że też korzystałem z barku w pokoju i nie została mi za to pobrana opłata. Pisać do hotelu czy za jakiś czas ściągną mi całą kwotę ponownie za dobę + za skorzystanie z barku? Jeśli tak to w ciągu ilu dni?
Pierwszy raz mam taką sytuację :roll:
_________________
Image
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4812 PostWysłany: 22 Lip 2020 14:31 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8579
złoty
@Anonimowy1
Cytuj:
.wg art144kc

Przeczytaj to, na co się powołujesz.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#4813 PostWysłany: 22 Lip 2020 14:39 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22423
Wiesz ze to forum podróżnicze a nie prawnicze?
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#4814 PostWysłany: 22 Lip 2020 16:06 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8579
złoty
@Martinuss
Jak się zorientują, to ściągną.
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
 
      
#4815 PostWysłany: 22 Lip 2020 16:43 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7793
złoty
Marco Manno napisał(a):
Dostałem bana za tyle odwołanych rezerwacji :O

Wyjaśniło się coś?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4816 PostWysłany: 22 Lip 2020 20:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sie 2015
Posty: 2225
Loty: 219
Kilometry: 409 257
niebieski
Tak, niby był błąd systemowy i anulowano masowo ludziom rezerwacje z jakiegoś przedziału czasu, stad ten problem. Odzyskalem konto w następnym dniu.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
miriam lubi ten post.
 
      
#4817 PostWysłany: 24 Lip 2020 22:11 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11322
Loty: 480
Kilometry: 755 414
Dzisiaj taki mail z adresu noreply@booking.com :? Dostał ktoś jeszcze czy jestem pojedynczym przypadkiem?

Załączniki:
booking_konto_20200724.PNG
booking_konto_20200724.PNG [ 47.79 KiB | Obejrzany 809 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4818 PostWysłany: 24 Lip 2020 23:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
@Kashpir, a Twoje konto zostalo rzeczywiscie zablokowane?
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4819 PostWysłany: 25 Lip 2020 18:07 

Rejestracja: 10 Lut 2015
Posty: 1984
niebieski
Na pewno ktoś się już spotkał z taką sytuacją -
ja widziałem parę razy w teorii, ale nigdy w praktyce.
Wyszukuję pokój dla 5 osób (2+3), dzieci duże (w sensie, że nie do 4 lat) i wyskakuje mi np. taki hotel Novotel Abu Dhabi Al Bustan.
Booking wyszukuje pokój Executive z sofą, ale... w opisie jest 2+2! Jednocześnie powyżej Booking pisze, że "to najlepszy pokój dla 2 dorosłych i 3 dzieci".
O co chodzi, bo "drobnym drukiem" jak byk jest napisane, że "nie ma możliwości dodatkowych łóżek"?
Czy to po prostu jest błąd?
Czy może "niech sobie 3 dzieci śpi na tej sofie, bo to nie nasz problem"?

...do Bookingu, także na nr Genius nie da się ostatnio dodzwonić w rozsądnym czasie. :oops:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4820 PostWysłany: 29 Lip 2020 18:41 

Rejestracja: 26 Mar 2011
Posty: 561
Loty: 227
Kilometry: 371 198
niebieski
Jeszcze niedawno tak bardzo chwaliłem booking.com gdy ktoś pytał o to, co w sytuacji gdy obiekt anuluje rezerwację... Byłem osobiście przekonywany o tym, że na taki wypadek booking.com zobowiązuje się do zaoferowania alternatywnego zakwaterowania a jeśli w skrajnej sytuacji nie uda mu się takiego znaleźć to pokrywa różnicę jeśli sami znajdziemy coś droższego... Jeszcze niedawno byłem tak przekonywany o tym przez konsultanta gdy moją rezerwację anulował hotel w Termoli. Tymczasem dzisiaj otrzymałem informację o anulowaniu mojego noclegu w Rzymie który miał być już od 6 sierpnia i jak zadzwoniłem na infolinię to się dowiedziałem, że obiekt nie współpracuje już z booking.com i nic nie mogą dla mnie zrobić. Pani konsultantka powiedziała kilka razy, że jej przełożony zdecydował, że nic nie mogą mi zaoferować w tej sprawie i tyle... Po tylu latach po raz pierwszy tak skandalicznie zostałem potraktowany przez ten srewis... Po rozmowie dostałem jeszcze tylko maila:

Szanowni Państwo,
Dziękujemy, że wybrali Państwo Booking.com.
Kontaktujemy się z Państwem w sprawie rezerwacji nr 2345917610 w obiekcie ALBANI METRO STATION (zameldowanie: 2020-08-12, wymeldowanie: 2020-08-13).
Zgodnie z naszą rozmową, z przykrością informuję, że obiekt ALBANI METRO STATION nie współpracuje już z booking.com i nie jest w stanie przyjąć Pańskiej rezerwacji.
Rezerwacja została bezkosztowo anulowana. Niestety w tym przypadku nie jesteśmy w stanie pomóc z pokryciem kosztów alternatywnego zakwaterowania.
W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt.
Z wyrazami szacunku
--
Katarzyna S.
Booking.com Customer Service Team
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5930 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 238, 239, 240, 241, 242, 243, 244 ... 297  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group