Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Wikipost
Pocztówki booking :arrow: pocztowka-od-booking-com,81,134957

[ 4849 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226 ... 243  Następna
Autor Wiadomość
#4441 PostWysłany: 02 Gru 2019 15:40 

srebrny
Długo jeszcze będziemy wałkować ten temat?
 Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.

#4442 PostWysłany: 02 Gru 2019 15:56 

marta_marta napisał(a):
Pierwsza sprawa, pieniądze jak byk zostały pobrane przez gospodarza, a nie przez Booking (widać to na historii płatności w bankowości elektronicznej, jako podmiot obciążający widnieje nazwa firmy gospodarza).
Druga kwestia- gospodarz już kilkukrotnie zapewnił mnie i konsultanta Booking , ze odda pieniążki w dniu kolejnym, a tego nie zrobił.
I jeszcze jedna kwestia, dla mnie najistotniejsza. Gospodarz twierdzi, ze na apartament nie ma rezerwacji w tym terminie, mimo że zniknął z oferty Booking w tym właśnie terminie, Podsunęłam mu wiec osobę chętną na tę rezerwacje, nie chce on z tego jednak skorzystać. Kiedy będę cierpliwie czekała aż minie termin rezerwacji to jestem przekonana,że może być już całkiem ,,po ptokach''. Powie, że nie odda, bo nie został sprzedany apartament mimo, ze był zajęty przez kogoś,

Masz w 100% rację tylko to jest za mało. W dzisiejszych czasach słowo nic nie znaczy...powodzenia w załatwieniu sprawy.
 Relacje PM off  

#4443 PostWysłany: 17 Gru 2019 13:17 

Loty: 4
Kilometry: 4 883
Proszę o szybką odpowiedź. Jak długo się czeka na zwrot pieniążków z anulowania rezerwacji. Zrobiłem anulowanie w ciągu 24 godzin, niby dzięki temu bezpłatna. Winna jest po stronie właściciela/booking ponieważ parkingu nie ma a w ogłoszeniu widnieje, ze jest. Oczywiście napisałem do booking.com ale na razie cisza.
 Relacje PM off  

#4444 PostWysłany: 17 Gru 2019 13:22 
Awatar użytkownika

Ostrzeżenia: 2
srebrny
przeważnie czeka się do momentu wpłynięcia pieniędzy na konto
a ten może być różny, z tydzień pewnie potrwa

#4445 PostWysłany: 17 Gru 2019 13:25 

ale chyba nie będzie problemu? poza tym uzasadnienie anulowania chyba jest mocne ? :)
 Relacje PM off  

#4446 PostWysłany: 17 Gru 2019 13:54 
Awatar użytkownika

Loty: 86
Kilometry: 109 703
złoty
@TomACM Jeśli w warunkach była możliwość bezpłatnej anulacji i zmieściłeś się w podanym terminie to wcale nie musisz tego uzasadniać ;) Bo tak :D
 Relacje PM off  

#4447 PostWysłany: 18 Gru 2019 13:45 

odpowiedz od Booking.com - zwrot bedzie w ciagu 7-12 dni
 Relacje PM off  

#4448 PostWysłany: 18 Gru 2019 22:43 

srebrny
Planuje 5 dniowy wypad do Lwowa i w zwiazku z tym od paru dni "trzymam reke na pulsie", zeby zaklepac sobie odpowiednie lokum.
Oferty na poszczegolne apartamenty publikowane sa z roznym wyprzedzeniem, w zaleznosci od preferencji wlasciciela, dlatego codziennie to obserwuje (wyjazd za 5 tygodni) - dzis trafilem dobra opcje, ale szukalem tez innych, pozniej zajalem sie czyms innym, a teraz w zaden sposob nie moge znalezc tamtego apartamentu (nie jest nawet zaznaczony na mapie, podobnie jest tez z innym, w ktorym kiedys nocowalem i ktory rowniez bralem pod uwage)
Jak to jest mozliwe, czy to booking urzadza takie podchody, czy wlasciciele robia sobie jaja, mimo zblizajacej sie Wigilii 😳⁉️

#4449 PostWysłany: 18 Gru 2019 22:51 

złoty
A moze po prostu ktos inny zarezerwowal ten obiekt?
 Relacje PM off
Bohdan Demydov lubi ten post.
Tom Jed uważa post za pomocny.

#4450 PostWysłany: 18 Gru 2019 23:13 

niebieski
sprawdź w innych terminach :lol: może wtedy sytuacja się wyjaśni
 Relacje PM off  

#4451 PostWysłany: 18 Gru 2019 23:15 

Dlaczego teraz nie zarezerwujesz sobie noclegu z możliwością odwołania, we Lwowie?
Właściciel mógł czasowo usunąć ogłoszenie, mogło zostać zarezerwowane, to co było kiedyś- całkiem usunięte z systemu.
 Relacje PM off  

#4452 PostWysłany: 19 Gru 2019 00:23 

srebrny
Nie zarezerwowalem, bo chcialem jeszcze popatrzec/porownac, pozniej zabraklo mi czasu, a teraz obiekt zniknal.
Czy zarezerwowane obiekty znikaja z listy/mapy, czy jest tylko adnotacja, ze zarezerwowany?
Moglem chociaz dodac do ulubionych...
Przeciez wlasciciel nie dodal go, zeby po godzinie zdjac...
Zobacze jeszcze, czy pokazuje sie w innym terminie - dziwna sytuacja - a moze skoro byla to noworoczna oferta promocyjna, to pojawia sie ona i znika - taki rodzynek dla szczesciazy...?

Wyglada na to, ze doslownie w ciagu godziny od pojawienia sie oferty ktos mnie ubiegl, bo w innym terminie obiekt jest 😕 Do tej pory myslalem, ze nawet wyprzedane pozostaja na mapie, albo z dopiskiem, a okazuje sie, ze znikaja... Codziennie sie czegos ucze - jak nasz prezydent 😁
2 ludzi lubi ten post.

#4453 PostWysłany: 19 Gru 2019 10:41 
Awatar użytkownika

Loty: 86
Kilometry: 109 703
złoty
@Tom Jed zarezerwowane obiekty w danym terminie nadal są widoczne na mapce Booking, ale mają w środku czerwoną kropkę oznaczającą brak dostępności w podanym terminie. Jak obiektu nie ma na mapie to albo obiekt zerwał współpracę z Booking, albo Booking zerwał na stałe czy czasowo zawiesił prezentowanie ofert obiektu np. do czasu uregulowania przez obiekt opłat na rzecz Bookingu.
Załącznik:
Mapka Booking.JPG

Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.
 Relacje PM off
Tom Jed lubi ten post.

#4454 PostWysłany: 19 Gru 2019 12:45 

srebrny
@Tom Jed
rezerwuj zawsze od razu 1 ofertę, która Ci pasuje, z możliwością odwołania. Potem patrz na spokojnie za innymi, z 1 zawsze możesz zrezygnowac.
Lwów to dość popularny teraz kierunek, stąd i szybciej znikające oferty, jak i niestety, wyższe ceny niż jeszcze jakiś czas temu.
ofer lubi ten post.

#4455 PostWysłany: 19 Gru 2019 13:55 

srebrny
Cicha_Woda napisał(a):
@Tom Jed zarezerwowane obiekty w danym terminie nadal są widoczne na mapce Booking, ale mają w środku czerwoną kropkę
Załącznik:
Mapka Booking.JPG

...a u mnie w aplikacji zwyczajnie znikaja 😕

Odnosnie cen we Lwowie zgadzam sie w 100% -- rosna szybko i najlepiej widac to wlasnie na booking.com
Mam porownanie na przestrzeni ostatnich 5 lat 😕

Moj blad - nie chcialem rezerwowac nie bedac pewnym, ze to wlasnie tam chce mieszkac, zeby pozniej nie odwolywac rezerwacji itd... Okazuje sie, ze wystarczyla godzina zawahania 😕

Powaznie rozwazam opcje skorzystania z tamtejszego OLXa, bo jest duzo ofert w lepszych cenach, niz na booking.com (zadnych przedplat nie biore oczywiscie pod uwage). Ma ktos moze jakies doswiadczenia w tej materii?

#4456 PostWysłany: 21 Gru 2019 15:51 
Awatar użytkownika

HON fly4free
Booking.com będzie musiał zmienić swoje praktyki

https://businessinsider.com.pl/firmy/pr ... ke/etvr056
 Relacje PM off  

#4457 PostWysłany: 21 Gru 2019 18:57 

złoty
Nie czytałem tematu więc nie wiem-może ten problem był też u innych, ale ostatnio miałem dwa razy tak, że na ostatnim etapie nie puściło rezerwacji z informacją, że już nie ma tych pokoi po czym przychodzi mail, że rezerwacja się jednak powiodła, co się może dziać?

#4458 PostWysłany: 21 Gru 2019 19:11 
Awatar użytkownika

Loty: 171
Kilometry: 283 550
platynowy
Miałem tak kilkanaście razy w ciągu ostatniego miesiąca.
Trzeba sprawdzać maila lub zakładkę rezerwację przed ponownym zarezerwowaniem.
 Relacje PM off  

#4459 PostWysłany: 21 Gru 2019 19:26 

złoty
Tak zrobiłem i rezerwacja widoczna, dodatkowo potwierdzilem w hotelu, ale co to za błąd?

#4460 PostWysłany: 21 Gru 2019 21:38 

Loty: 52
Kilometry: 67 634
srebrny
Na początku grudnia robiłem dwie rezerwacje - dwa razy była informacja o błędzie przy finalizacji i zachęta, by spróbować ponownie. Przy ponownej próbie był komunikat o braku dostępnych pokoi, ponieważ właśnie ktoś zarezerwował ostatni. Ja, jak się okazywało po chwili :mrgreen:
Widać im się system sypie w powtarzalny sposób.
 Relacje PM off  

[ 4849 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226 ... 243  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 1 gość