Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 25 Sie 2015 09:13 

Rejestracja: 07 Sty 2011
Posty: 465
niebieski
http://www.bidroom.com
Szukajka na forum nic mi nie wyrzuca.
Co wiecie o tej powstałej nota bene w Krakowie platformie?
Noclegi za którymi się rozglądałem wychodzą taniej niż u innych największych pośredników. Nie można niestety (albo ja nie potrafię ustawić), zmniejszyć minimalnej kwoty za nocleg.
Niby hotele mają licytować się o klienta (tu rewolucja tej platformy). Tyle, że ja widzę tam jedynie możliwość normalnej rezerwacji. Dochodzę do punktu w którym wybieram pokój w konkretnym hotelu. Gdzie więc ta walka o mnie? Gdzie ta rewolucja?
Ma ktoś jakieś doświadczenie z tą platformą?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu
Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN
#2 PostWysłany: 25 Sie 2015 09:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Cze 2012
Posty: 1366
Loty: 434
Kilometry: 623 989
niebieski
Zarejestrowałem swój obiekt, dam znać jak to działa jak przyjdą od nich jakieś konkrety. Jest tylko info że biorą 2% od rezerwacji. Nic więcej...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 25 Sie 2015 12:57 

Rejestracja: 07 Sty 2011
Posty: 465
niebieski
Kod:
Ogromną zaletą Bidroom.com jest to, że zarówno klient, jak i hotel nic nie płacą za korzystanie z platformy – powiedział Michael Ros z Bidroom.com.
Jak zatem Bidroom.com chce zarabiać, skoro jest darmowy?
Na razie skupiamy się na zbudowaniu marki i zapewnieniu hotelom i ich klientom wzajemnych korzyści. Tak znane projekty jak Facebook, Twitter czy Skype pokazały, że można zapewnić doskonałą jakość obsługi za darmo. Chcemy podążyć ich śladem – powiedział Casper Knieriem, odpowiadający za finanse Bidroom.com.

Heh informacja znaleziona w internecie. Widać nie zapewniają doskonałej jakości za darmo (Twoje wspomniane 2%) :) Może spróbuję zarezerwować nocleg u Ciebie i zobaczymy jak się sytuacja rozwinie? ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 21 Maj 2018 08:53 

Rejestracja: 16 Gru 2010
Posty: 413
Loty: 144
Kilometry: 297 591
niebieski
Posiadając kartę VISA można uzyskać bezpłatny półroczny okres próbny, potem zniżka 50% na kolejny rok. Adres: visa.bidroom.com
Oferta hoteli uboga - na Cyprze, w Larnace znalazło mi 2-3 hotele. Wyszukiwarka nie ma filtra. Obniżki symboliczne. Moim zdaniem nie warto.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 21 Lip 2018 11:58 

Rejestracja: 27 Lip 2013
Posty: 887
niebieski
Jakaś kpina.
Nie można zobaczyć cen tylko najpierw trzeba zapisać swoją kartę i wziąć okres próbny a później 59eur/rok.

Mam nadzieję, że nie będzie tyle głupich osób aby dać zarabiać takim pośrednikom ...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 11 Paź 2018 02:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
joael napisał(a):
Zarejestrowałem swój obiekt, dam znać jak to działa jak przyjdą od nich jakieś konkrety. Jest tylko info że biorą 2% od rezerwacji. Nic więcej...

Tak z ciekawosci. czy miales juz jakies rezerwacje i jak wyglada wspolpraca?
Nie tak dawno bylo glosno w mediach, ze rewolucyjny OTA i ceny niby nizsze od booking.com, hotels.com etc. :D

@Forumowicze
Czy komus z Was udalo sie zarezerwowac jakis objekt przez ten portal?

Załączniki:
bidroom.JPG
bidroom.JPG [ 80.24 KiB | Obejrzany 6578 razy ]
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 12 Paź 2018 08:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Cze 2012
Posty: 1366
Loty: 434
Kilometry: 623 989
niebieski
Niestety nie miałem ani jednej rezerwacji od nich. Tak samo jak z hotelbonanza.com

W prawdzie chcieli za roczny abonament ode mnie tylko 49 euro, ale dla mnie to były by stracone pieniądze. Różne obiekty miałem uruchomione od marca do czerwca i nic (darmowy okres jest tylko przez miesiąc).
Góra
 Profil Relacje PM off
eskie uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group