Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Pocztówki booking :arrow: pocztowka-od-booking-com,81,134957

numer telefonu do obsługi booking.com: 22 3060857


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5930 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159 ... 297  Następna
Autor Wiadomość
#3101 PostWysłany: 23 Mar 2018 21:57 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7785
złoty
@Wycinanka Może nie aż tak blisko,ale coś w zbliżonych warunkach i lokalizacji poszukają,sam też możesz zobaczyć co jeszcze jest dostępne,bo często też akceptują twoją alternatywę jeśli nie odbiega zbytnio od tego co było.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN
Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu
#3102 PostWysłany: 24 Mar 2018 00:16 

Rejestracja: 02 Gru 2017
Posty: 68
ogólnie to hotel jest przerażony zaistniałą sytuacją, tłumaczą się że byli zdesperowani, że nie wiedzieli co zrobić i proszą o wybaczenie. Mam nadzieje że odpowiedzialny za tp jest właściciel a nie że spanikował jakiś szeregowy pracownik który będzie miał przesrane, ale no cóż mogli inaczej załatwić tą sprawę...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3103 PostWysłany: 24 Mar 2018 10:09 

Rejestracja: 12 Sty 2015
Posty: 2131
niebieski
Nie wierz w te bajeczki.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3104 PostWysłany: 25 Mar 2018 13:30 

Rejestracja: 02 Gru 2017
Posty: 68
Hotele z podobną lokalizacją i podobnymi standardami kosztują ok 3-4x tyle co miejsce, którę udało mi się zarezerwować. Booking ma się odezwać (ale kiedy to nie wiem) i zobaczymy czy cokolwiek zaproponują. Dam znać jak będę wiedział coś więcej i jak się sprawa zakończyła.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3105 PostWysłany: 25 Mar 2018 14:48 

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 217
niebieski
Mundial + Rosja + zobaczyli, że można zarobić dużo więcej to kombinują (zresztą sam napisałeś, że obecnie podobne hotele w podobny standardzie kosztują 3x tyle).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3106 PostWysłany: 25 Mar 2018 22:43 

Rejestracja: 02 Gru 2017
Posty: 68
"Rezerwacja została odwołana z powodu nieważnej karty kredytowej." Swoją drogą dziwne że dają możliwość odwołania z powodu karty rezerwację, którą bezpłatnie można odwołać do 14 czerwca :) To tyle z nowości a czy booking zadzwoni? nie wiem : ) Sam miałem nie odwoływać rezerwacji ani nie dodawać nowej karty.
Góra
 Profil Relacje PM off
paweł p uważa post za pomocny.
 
      
#3107 PostWysłany: 25 Mar 2018 23:25 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7785
złoty
@Wycinanka Czyli wspólnymi siłami obiektu i booking.com zostałeś znokautowany ;) Miałeś jednak nie wierzyć i podać dane innej, lub nawet tej samej karty ponownie,by przedłużyć żywot rezerwacji o kolejne 24 godziny dające sobie szanse dalszej gry o coś w zamian.Szkoda,że nie masz jak udowodnić teraz tej "złotej rady" o niepodawaniu innej karty. ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3108 PostWysłany: 25 Mar 2018 23:42 

Rejestracja: 02 Gru 2017
Posty: 68
Aż tak mi nie zależy szczerze mówiąc bo mógłbym codziennie podawać nową kartę tworząc i kasując w kółko na revolut. Pani z booking wie że ten trick z kartą jest tylko bo to by skasować rezerwację, hotel w mailu sam mi się do tego przyznał prosząc o wybaczenie. : ) Miła Pani z booking powiedziała, że będą się ze mną kontaktować telefonicznie? Chcesz powiedzieć że kłamała? ; )
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3109 PostWysłany: 26 Mar 2018 00:20 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7785
złoty
W chwili kiedy mówiła pewnie nie,ale tam jedną sprawą zajmuje się co chwilę ktoś inny i miłych pań(panów też) jest kilkanaście,masz przynajmniej dane tej twojej ,czy poznasz po głosie ;)Jeśli nie masz tego mailowo ,to zasada tam jest" nie wie prawica co czyni/ mówi lewica" :P
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3110 PostWysłany: 26 Mar 2018 00:36 

Rejestracja: 02 Gru 2017
Posty: 68
Możesz mieć oczywiście rację :) Jutro wyślę maila z pytaniem jak sprawa została rozwiązana, bo sami się przyznali do tego że w życiu mojej karty nie tykali a to jest tylko po to żeby skasować moją rezerwację :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3111 PostWysłany: 26 Mar 2018 09:50 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7785
złoty
@digger Co prawda nie widzę już twojego #,ale Expert ,którego ci tu brakuje poniekąd już zdążył wypowiedzieć się w podobnych kwestiach ;)
bookingExpert napisał(a):

Rosja to nie kraj. Rosja to stan umysłu...

to jest oczywisty powód do skargi. Polska infolinia zaprasza codziennie od 7 do 23 ;)


Po pierwsze - na prawde przykro mi to słyszeć :(

















Nie czekaj - dzwoń. Jeśli rezerwacja już odwołana - niewiele da się zrobić.




W sumie jedyne, co mogę w tej sytuacji napisać to ......



Przez wszystkie problemy z mistrzostwami w Rosji i kłopotami z pogodą - mamy po prostu za duże obłożenie, żeby na bieżąco odpisywać :(







A rezerwację zazwyczaj trzymamy, póki nie ma pewności, że już masz inną (na odwołanej rezerwacji ciężko się pracuje).

Ostatnie zdanie w przypadku @Wycinanka się nie sprawdziło. :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3112 PostWysłany: 26 Mar 2018 10:34 

Rejestracja: 27 Mar 2014
Posty: 4035
złoty
Nie sprawdziło się, bo nie podała nowej karty, a nie dlatego, że zaprzeczają własnym słowom.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3113 PostWysłany: 27 Mar 2018 00:36 

Rejestracja: 02 Gru 2017
Posty: 68
Tak jak już ktoś pisał prawdopodobnie dostali błogosławieństwo i się hotel dogadał z booking : ) Na szczeście na koncie kolegi się zabezpieczyliśmy i znaleźliśmy coś z podobną lokalizacją i trochę gorszymi standardami ale za to jeszcze 2x taniej więc zostawiam już to :) w przyszłości nie dam się tak łatwo wy#$%@&.
Pozdrawiam : )
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3114 PostWysłany: 27 Mar 2018 04:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Sty 2011
Posty: 404
niebieski
Pytanie:
jest sobie hotel i ma pokój do rezerwacji taniej z opcją możliwości odwołania rezerwacji oraz ten sam pokój drożej - bez darmowego odwołania.
Zarezerwowałem z możliwością odwołania ale teraz już na 100% wiem, że chcę tam spać.
Czy jeśli bezpłatnie odwołam pokój, to wróci on automatycznie do puli dostępnych (i będę mógł go ponownie zarezerwować taniej - bez możliwości anulowania) czy nie będzie tak łatwo?

Problem w tym, że rezerwowałem 3 m-ce temu, mam jeszcze miesiąc na odwołanie i choć chciałem już tak wcześniej zrobić, to teraz nie ma więcej takich samych pokoi w tej cenie (zostały najdroższe apartamenty). Dlatego nie mogę wykonać bardziej pewnej operacji czyli najpierw kupić kolejny pokój bez możliwości anulacji np. na drugą osobę z podróży a potem odwołać moje.
Sprawa mnie o tyle interesuje, że nocleg dość drogi w drogim mieście i na tydzień i oszczędność rzędu $$$. Ale jak odwołam i pokój nie pojawi się ponownie to będę zły, bo jest to najlepiej wyglądający hotel w mieście z tych które mnie interesowały.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3115 PostWysłany: 27 Mar 2018 08:09 

Rejestracja: 12 Sty 2015
Posty: 2131
niebieski
Wrócić wróci, ale nie masz gwarancji, że będzie w tej niższej cenie. Wiele obiektów stosuje politykę "im bliżej wyjazdu, tym drożej", a Ty nie masz jak sprawdzić, po ile są obecnie pokoje takie jak Twoje, ale z płatnością z góry. Obyś nie wyszedł na tym, jak Zabłocki na mydle.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3116 PostWysłany: 27 Mar 2018 09:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Kwi 2014
Posty: 184
Loty: 118
Kilometry: 205 856
rdw napisał(a):
Pytanie:
jest sobie hotel i ma pokój do rezerwacji taniej z opcją możliwości odwołania rezerwacji oraz ten sam pokój drożej - bez darmowego odwołania.
...


To po co całe to kombinowanie>?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3117 PostWysłany: 27 Mar 2018 09:29 

Do tego "zamieszał": w 99% jest tak i zapewne tak ma, że bez możliwości anulowania taniej, z możliwością darmowego anulowania drożej
Góra
 PM off  
      
#3118 PostWysłany: 27 Mar 2018 09:31 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11311
Loty: 476
Kilometry: 752 302
@rdw a sprawdzałeś dostępność i ceny u innych pośredników?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3119 PostWysłany: 03 Kwi 2018 23:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Maj 2014
Posty: 23
Loty: 126
Kilometry: 271 765
Drodzy koledzy i koleżanki, booking przysłał mi takiego oto meila dotyczącego mojego noclegu w Jerozolimie:

Szanowni Państwo!

Próbowaliśmy skontaktować się z Państwem telefonicznie w sprawie błędu w cenie w obiekcie Petit coin de paradis au coeur de Jerusalem. Niestety próba kontaktu telefonicznego nie powiodła się.

W imieniu Booking.com oraz obiektu Petit coin de paradis au coeur de Jerusalem przepraszamy za wspomniany błąd. W rzeczywistości cena w obiekcie Petit coin de paradis au coeur de Jerusalem to: 280 ILS za noc, a nie 120 ILS za dwie noce, jak widnieje w Państwa rezerwacji.

Przepraszamy za zaistniałe niedogodności.

Prosimy, aby rozważyli Państwo zaproponowane warunki i możliwie jak najszybciej poinformowali nas, czy wyrażają Państwo na nie zgodę. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez całą dobę.

Jeszcze raz dziękujemy, że wybrali Państwo Booking.com.

Z wyrazami szacunku

--
Anna
Booking.com Customer Service Team


Powiedzcie mi proszę jak mam na to zareagować. Otrzymałem wcześniej potwierdzenie rezerwacji i wszystko było ok.
Mam szansę zachować starą cenę ? Bo na nową mnie niestety nie stać, więc nie opcji żebym się zgodził, jak już tylko anulacja rezerwacji.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3120 PostWysłany: 03 Kwi 2018 23:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 5178
Zbanowany
@novaq64
A kiedy robiłeś rezerwację?
_________________
Marzy Ci się wycieczka rowerowa po Hiszpanii? Zapytaj! Coś podpowiem ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5930 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159 ... 297  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group