Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 332 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 17  Następna
Autor Wiadomość
#141 PostWysłany: 25 Lut 2020 14:28 

Rejestracja: 08 Lis 2015
Posty: 1026
platynowy
W sezonie letnim EasyJet kasuje loty na trasach:
Berlin Tegel (TXL) - Frankfurt (FRA)
Zurich (ZRH) - Amsterdam (AMS)
A rozpoczyna loty na trasie
Londyn Luton (LTN) - Ljubljana (LJU) - poniedziałek, czwartek, piątek, niedziela.

edit
Dochodzi też od 1 kwietnia trasa
Nantes (NTE) - Montpellier (MPL) - poniedziałek, środa, czwartek, piątek, niedziela.
Góra
 Profil Relacje PM off
skrzat lubi ten post.
 
      
Urlop w Wietnamie za 3602 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu Urlop w Wietnamie za 3602 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu
Urlop na Krecie za 1077 PLN. Loty SWISS z Warszawy + noclegi Urlop na Krecie za 1077 PLN. Loty SWISS z Warszawy + noclegi
#142 PostWysłany: 27 Lut 2020 19:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Sty 2012
Posty: 5471
HON fly4free
Nowe trasy:
SXF-ZTH (Zakintos)
TXL-KLU (Klagenfurt)
TXL-CHQ (Chania)
TXL-KGS (Kos)
SXF-TIV (Tivat)
SXF-CIY (Comiso, Sycylia)
TXL-SOF (Sofia)
TXL-RHO (Rodos)
SXF-OPO (Porto)
_________________
Do tej pory m.in.: Algieria, Côte d'Ivoire, Etiopia, Gambia, Ghana, Rwanda, Senegal, Uganda || Indie, Indonezja, Iran, Kazachstan, Kirgistan, Liban, Malezja, Oman, turecki Kurdystan, Uzbekistan || Boliwia, Brazylia, Meksyk + Europa.
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
yendras uważa post za pomocny.
 
      
#143 PostWysłany: 18 Mar 2020 22:18 

Rejestracja: 08 Lis 2015
Posty: 1026
platynowy
Easyjet jutro wrzuci rozkład zimowy w system rezerwacyjny.

Załączniki:
Clipboard04.jpg
Clipboard04.jpg [ 75.54 KiB | Obejrzany 2613 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
nelson 1974 lubi ten post.
 
      
#144 PostWysłany: 18 Mar 2020 22:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Mar 2016
Posty: 1200
Loty: 73
Kilometry: 147 838
niebieski
Zawsze to jakiś zastrzyk gotówki
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#145 PostWysłany: 19 Mar 2020 09:50 

Rejestracja: 03 Lis 2012
Posty: 2784
Loty: 154
Kilometry: 151 837
niebieski
Czyli bardzo źle się dzieje i na gwałt szukają dochodów.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#146 PostWysłany: 19 Mar 2020 10:50 

Rejestracja: 25 Sie 2019
Posty: 114
Loty: 49
Kilometry: 85 041
Albo raczej szukają sposobu na skredytowanie działalności.
Jak ktoś już bilety kupił to mają jego kasę i mogą nią obracać, a tak istnieje szansa, że będą musieli oddać (i brać kredyt).
Wizz robi w sumie to samo, ale daje 20% extra.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#147 PostWysłany: 19 Mar 2020 11:03 

Rejestracja: 16 Paź 2015
Posty: 4766
platynowy
Wizzair ma łatwiej ze względu na fakt, że nie jest tak dużą linią lotniczą jak Easyjet czy Ryanair

Poza tym 120 % w pkt to nie to samo co zwrot gotówki

W normalnych czasach uruchomienie kalendarza nikogo by nie dziwiło, poza tym loty kiedyś tam przywrócą
Jest jeszcze kwestia lotów na święta bożonarodzeniowe i nowy rok
Góra
 Profil Relacje PM off
Rockriderr lubi ten post.
 
      
#148 PostWysłany: 30 Mar 2020 14:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Wrz 2015
Posty: 1187
złoty
Od dziś easyJet uziemił całą flotę do odwołania.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#149 PostWysłany: 02 Kwi 2020 09:43 

Rejestracja: 07 Lut 2014
Posty: 429
niebieski
Czy kontaktował się ktoś z Wami w sprawie odwołań? Sam mam bilety na maj, z których nie chce skorzystać, natomiast są one cały czas do kupienia. Nie tylko ta trasa, nijak się to ma do ostatniego newsa nt uziemienia całej floty do odwołania.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#150 PostWysłany: 02 Kwi 2020 09:56 

Rejestracja: 14 Maj 2016
Posty: 1439
Zbanowany
niebieski
Zauważ , że EasyJet podał info o uziemieniu floty do...odwołania. Tak więc zależy to przede wszystkim od restrykcji destynacyjnych w danych krajach. Sam mam także lot na majówkę do Hiszpanii. Wylot jeszcze w kwietniu a powrót już w maju. Na kwiecień nie są już sprzedawane bilety więc zakładam na 100% odwołanie ale powrót jest sprzedawany i teraz jaka będzie decyzja rządu Hiszpanii i Niemiec( bo tam ewentualne lądowanie) taka będzie decyzja EasyJet. :P
Góra
 Profil Relacje PM off
myca007 uważa post za pomocny.
 
      
#151 PostWysłany: 02 Kwi 2020 10:13 

Rejestracja: 05 Paź 2016
Posty: 198
Loty: 128
Kilometry: 202 920
Mam podobnie, kwietniowy lot pokazuje się jako wyprzedany (czyli skasowany), a na majowy powrót nadal można kupić bilety. Trzeba czekać.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#152 PostWysłany: 02 Kwi 2020 10:35 

Rejestracja: 16 Paź 2015
Posty: 4766
platynowy
HandSome napisał(a):
Zauważ , że EasyJet podał info o uziemieniu floty do...odwołania. Tak więc zależy to przede wszystkim od restrykcji destynacyjnych w danych krajach. Sam mam także lot na majówkę do Hiszpanii. Wylot jeszcze w kwietniu a powrót już w maju. Na kwiecień nie są już sprzedawane bilety więc zakładam na 100% odwołanie ale powrót jest sprzedawany i teraz jaka będzie decyzja rządu Hiszpanii i Niemiec( bo tam ewentualne lądowanie) taka będzie decyzja EasyJet. :P

Szczyt lotów świątecznych w kwietniu oraz ogromne kwoty do zwrotu skutecznie znusiły ich tylko do anulacji wyłącznie kalendarza w kwietniu br
Maj poczeka.....
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#153 PostWysłany: 07 Kwi 2020 18:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Wrz 2015
Posty: 1187
złoty
Na głównej artykuł o easyJet.

Założyciel i większościowy udziałowiec linii easyJet, wezwał przewoźnika do anulowania kontraktu z Airbusem wartego 5,5 mld USD. W przeciwnym razie jego zdaniem linię czeka bankructwo, bo pieniądze skończą się najpóźniej w sierpniu.

https://www.fly4free.pl/easyjet-zabrakn ... -miliardy/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#154 PostWysłany: 10 Kwi 2020 08:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Mar 2016
Posty: 1200
Loty: 73
Kilometry: 147 838
niebieski
W siatce od grudnia kod SXF zmieniony na BER. Może się pojawiła już tutaj ta informacja, ja dzisiaj dostrzegłem i przekazuję :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#155 PostWysłany: 10 Kwi 2020 20:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Gru 2014
Posty: 2509
Loty: 240
Kilometry: 540 731
platynowy
Kupowałem zaraz po wejściu zimowego rozkładu z Berlina bilety na grudzień i mam Berlin Brandenburg - Santa Cruz de la Palma. Dzisiaj gładko dokupiłem bagaż po 6 zł, zgodnie z info z SG :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#156 PostWysłany: 10 Cze 2020 13:38 

Rejestracja: 01 Maj 2019
Posty: 103
Nowe trasy z LTN od S21: Fuerteventura, Gran Canaria, Larnaka, Marrakesz, Warna, Zakynthos.
Oprócz tego zwiekszają liczbę lotów do kilku miast w tym do Krakowa z 4 lotów tygodniowo do 7. ;)
Za: anna.aero
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#157 PostWysłany: 23 Cze 2020 11:48 

Rejestracja: 29 Kwi 2016
Posty: 196
Loty: 27
Kilometry: 49 997
niebieski
Mam na przyszły czwartek zaplanowany i zakupiony lot z Berlina TXL do Rzymu FCO easyjetem. Sprawdzam co jakiś czas na stronie przewoźnika połączenia i od soboty raz się pojawia, a za parę godzin znika moje połączenie i jego status to "wyprzedane", choć liczba sprzedanych miejsc to jakieś 40%. Maila żadnego nie dostałem, czy obawiać się mimo to, że lot zostanie anulowany na nieco ponad tydzień przed terminem, czy to raczej jakieś grzebanie przy rozkładzie i nie ma się czego obawiać?
_________________
42 państwa Europy + Meksyk, Dominikana, Maroko, Tunezja, Egipt, Izrael, Palestyna, Liban, Turcja, Jordania, Gruzja, Armenia, Uzbekistan, Tadżykistan, Oman i ZEA
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#158 PostWysłany: 23 Cze 2020 12:01 

Rejestracja: 14 Maj 2016
Posty: 1439
Zbanowany
niebieski
Z mojego doświadczenia z EasyJet wynika , że jak się pojawia ,,wyprzedane" to lot jest odwołany niestety. Sprawdzaj maile a także spam bo tam może być wrzucone info.Sprawdzaj także stronę EasyJet.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#159 PostWysłany: 23 Cze 2020 12:07 

Rejestracja: 29 Kwi 2016
Posty: 196
Loty: 27
Kilometry: 49 997
niebieski
Od kilku dni nic nie robię, tylko sprawdzam pocztę i wszystko, bo boję się, że na dzień- dwa dostanę info o odwołaniu lotu i lipa ;) w profilu na stronie wszystko jest ok, jednego dnia lot jest normalnie do kupienia, a na drugi dzień nagle "wyprzedane", po czym znowu po kilku godzinach jest dostępny.

Co ciekawe, zmieniły się godziny lotu powrotnego i o tym poinformowali już parę dni temu. Normalnie dostępne są też loty z Rzymu do Berlina tego samego dnia
_________________
42 państwa Europy + Meksyk, Dominikana, Maroko, Tunezja, Egipt, Izrael, Palestyna, Liban, Turcja, Jordania, Gruzja, Armenia, Uzbekistan, Tadżykistan, Oman i ZEA
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#160 PostWysłany: 23 Cze 2020 12:18 

Rejestracja: 14 Maj 2016
Posty: 1439
Zbanowany
niebieski
Zazwyczaj najszybciej info dostawałem na stronie EasyJet na swoich rezerwacjach. Jak tam nic nie ma a pozostało mniej niż 2 tygodnie( bo ostatnie 3 razy tak mi anulowali) to raczej ale to tylko określenie raczej dojdzie do skutku. Sprawdz przy okazji czy powrót tego samego dnia z Rzymu jest aktualny czy tez widnieje ,,wyprzedany". Jak widnieje to znowu ...raczej niestety jest anulowany
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 332 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 17  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: cool_aka_romeo oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group