Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Kontakt telefoniczny z Wizzair

kontakt-telefoniczny-z-wizzair,15,23835

Telefon alarmowy (skasowane loty/zmiana godzin)
22 128 49 05


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 546 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 28  Następna
Autor Wiadomość
#201 PostWysłany: 12 Lip 2018 18:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 1206
Loty: 12
Kilometry: 8 834
niebieski
@marcinekm jak się odprawisz to na karcie będziesz mieć informacje o bagażach, możesz sobie przecież wejść na swoją rezerwację i dokupić bagaż, priorytet itp. potwierdzenie przecież dostałeś po zrobionej rezerwacji i tak masz wszystko o tym co kupiłeś. czy na pewno oczekujesz na spam od linii lotniczej ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Początek lata i wakacji w Grecji: tydzień z all inclusive na wyspie Lesbos z za 2377 PLN. Wylot z Katowic Początek lata i wakacji w Grecji: tydzień z all inclusive na wyspie Lesbos z za 2377 PLN. Wylot z Katowic
Wycieczka nad Adriatyk za 751 PLN. Loty z Wrocławia + 4* hotel w Rimini Wycieczka nad Adriatyk za 751 PLN. Loty z Wrocławia + 4* hotel w Rimini
#202 PostWysłany: 12 Lip 2018 19:28 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7785
złoty
@marcinekm Mail pt. "ważna informacja o bagażu" przychodzi 3-4 dni przed wylotem,więc lada moment i Ty dostaniesz wyczekiwaną ;) informację . Udanych podróży :P
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#203 PostWysłany: 12 Lip 2018 20:22 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11311
Loty: 476
Kilometry: 752 302
Anonymous napisał(a):
Ale drodzy Państwo: coś trzeba będzie z tymi samolotami i załogami zimą zrobić


Chyba, że któregoś składnika nie ma, bo np. rozwój zbyt szybki, dostawca samolotów nawalił czy też jak piszecie choć wątpię tak wiele tras się nie kalkuluje........


Nie wiem czy Wizzair nie udzielił właśnie odpowiedzi na powyższe
https://www.fly4free.com/flight-deals/e ... t-earlier/
https://wizzair.com/en-gb/information-a ... m-vienna#/
Chciałbym się mylić, ale na mój prosty rozum wygląda, że te samoloty ze zlikwidowanych "polskich" tras będą obsługiwać połączenia z Wiednia, którym właśnie przyspieszono start z roku 2019 na jesień 2018 :evil:
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
scomin lubi ten post.
 
      
#204 PostWysłany: 12 Lip 2018 20:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Lip 2015
Posty: 1392
niebieski
Niech dorzucą WAW-VIE,WRO-VIE i będziemy płakać mniej.
Nie wiem czy już było ale z Wiednia jest już rozkład do końca czerwca 2019.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#205 PostWysłany: 12 Lip 2018 22:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Paź 2013
Posty: 1322
Loty: 131
Kilometry: 226 854
niebieski
A jak wrzucą dodatkowo krajówkę WRO-WAW to będziemy latać po obwodzie trójkąta. Taki, różowy trójkąt.
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#206 PostWysłany: 12 Lip 2018 23:18 

Rejestracja: 12 Lip 2018
Posty: 3
po zalogowaniu wyskoczył komunikat że lot został zmieniony,(już 2gi raz) paczę inna godzina odlotu powrotnego więc klikłem zaakceptuj, i tu problem po zaakceptowaniu zauważyłem ze zmienili lotnisko oddalone o 800km, teraz mam powrót nie wchodzący w moje możliwości.
Jak chcę zmienić lot na inny termin powrotu wyskakują mi nowe bilety na ten sam lot w tą samą stronę i z powrotem i że mam zapłacić za całość ponownie, nie wiem co mam zrobić, zapłacić znów całość a oni poprzednią kwotę zwrócą i jak?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#207 PostWysłany: 12 Lip 2018 23:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 2336
Loty: 26
Kilometry: 45 127
platynowy
Image
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
7 ludzi lubi ten post.
 
      
#208 PostWysłany: 12 Lip 2018 23:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Mar 2015
Posty: 1193
niebieski
Następnym razem musisz czytać co potwierdzasz. Teraz już tego nie cofniesz. Co niby mają Ci oddać jeśli zaakceptowałeś warunki?
_________________
If you reject the food, ignore the customs, fear the religion and avoid the people, you might better stay at home.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#209 PostWysłany: 12 Lip 2018 23:38 

Rejestracja: 05 Mar 2017
Posty: 1358
srebrny
Czy może mi ktoś napisać w jakie dni latają do Rzymu i z powrotem z Warszawy a w jakie z Katowic- w styczniu?
Albom ślepa, albo coś nie teges ze stroną rezerwacji
_________________
Wszak istnieje coś takiego jak zarażenie podróżą i jest to rodzaj choroby w gruncie rzeczy nieuleczalnej
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#210 PostWysłany: 12 Lip 2018 23:49 

Rejestracja: 12 Lip 2018
Posty: 3
jest możliwe że przez telecentrum anulują mi moją akceptację ich zmiany lotu?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#211 PostWysłany: 13 Lip 2018 00:02 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7785
złoty
Szanse bliskie 0 chyba,że dla ciebie piątek 13-tgo to dzień dobroci Wizzair,to spróbuj. ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#212 PostWysłany: 13 Lip 2018 00:04 

Rejestracja: 27 Sie 2017
Posty: 197
Nie wiem jak to się ma do wizza, ale w ryanie miałem kiedyś taką sytuację, że zmienili godziny wylotu. Zgodziłem się, bo co mi robią 3 godzinki, a i tak chciałem lecieć.
Po kilku dniach (o dziwo) pojawiły się bilety na to połączenie ponad 3 razy tańsze niż kupiłem. Kupiłem za około 370 zł, a na tydzień, dwa przed wylotem były dwa bilety w cenie poniżej 100 zł. I teraz miałem zagwozdke. Wszedłem jeszcze raz w maila od ryana i kliknąłem, że nie akceptuję zmiany. Po czym napisałem szybko do ryana na świetnym czacie i po 15 minutach miałem anulowane bilety, a zakupiłem te w okazyjnej cenie.

Tylko ostrzegam, że to może nie zadziałać, bo:
- to wizz, a nie ryan,
- nie dostales maila (z tego co czytam to wiele osób nie otrzymało informacji o zmianach na maila)

ed: jesli to nie zadziala to i tak dzwon i probuj. Powiedz ze na telefonie nie zauwazyles ze Ci zmienili lotnisko. W koncu pojdzie gruba afera o te zmiany, bo "poszkodowanych" jest multum.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#213 PostWysłany: 13 Lip 2018 00:13 

Rejestracja: 12 Lip 2018
Posty: 3
wizz w ogóle nie wysyła maili więc to mi nie pomaga ale dzięki.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#214 PostWysłany: 13 Lip 2018 00:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2012
Posty: 3533
srebrny
zamiast sie pytac po prostu zadzwon
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#215 PostWysłany: 13 Lip 2018 00:28 

Rejestracja: 26 Cze 2018
Posty: 30
zulu napisał(a):
@marcinekm jak się odprawisz to na karcie będziesz mieć informacje o bagażach, możesz sobie przecież wejść na swoją rezerwację i dokupić bagaż, priorytet itp. potwierdzenie przecież dostałeś po zrobionej rezerwacji i tak masz wszystko o tym co kupiłeś. czy na pewno oczekujesz na spam od linii lotniczej ?


tak

może się nie znam, ale wydaje mi się, że to co po odprawie mam na karcie pokładowej jest niewiele warte
dlaczego? ano dlatego, że w międzyczasie WizzAir zmienił swoją politykę bagażową i co z tego, że mam napisane na karcie pokładowej, że mogę coś tam wnieść, skoro po zmianach wszystko jest zabierane do luku (poza małymi kopertówkami, kapeluszami i torbami na laptopa), pomimo tego, że jak wół na karcie pokładowej widnieje 10-kilogramowy, gruby pakunek - pomimo braku priorytetu
obecnie dumnie się prezentuje na głównej stronie banner, że jak chcę do luku to muszę dopłacić
więc chyba wiesz co mogę sobie zrobić z wydrukowaną "kartą pokładową" na domowej drukarce

potwierdzenie dostałem w dniu zakupu, które było "100 lat temu"
nie wiem jak obecnie wygląda sytuacja, ale załóżmy że jak ktoś planuje ślub/wesele i decyduje się na jakąś salę weselną to chyba NIE robi tak, że podpisuje umowę dziś na za 1,5 roku, wpłaca zaliczkę, 2 tyg. przed weselem dopłaca resztę i po prostu w dniu wesela wchodzi z ulicy, nie? jakoś się tam kontaktują wcześniej z organizatorem/właścicielem, dopinają szczegóły, potwierdzają sobie, że kasa doszła, że kwiatki będą fioletowe tak jak państwo sobie życzyli itp.
może przyfrajerzyłem niepotrzebnie płacąc za jakieś SMS-y, których nigdy nie dostanę albo dostanę będąc już pod bramką, ale serio liczyłem na jakieś potwierdzenie w stylu "wszystko OK! tak jak się umawialiśmy wieki temu, pomimo tego, że wypadło z siatki 15 połączeń, Twoje ma się odbyć zgodnie z pierwotnymi ustaleniami z dnia zakupu - żadnych zmian godzin, lotnisk, zapłaciłeś 50 eurocentów za tego SMS-a, więc wiedz, że wszystko jest zgodnie z ustaleniami!" itp.
jak zamawiasz Ubera to widzisz każdy etap - że przyjął zlecenie, że jedzie, że będzie za chwilę, że podjechał, pomimo tego, że trwa to kilka-kilkanaście minut i wiadomym jest, że śledzisz to na bieżąco
tutaj temat jest rozciągnięty na tygodnie/miesiące i od dnia zakupu nic? dowiem się jak już będę na lotnisku, że coś odwołane/przesunięte/że nie mogę zabrać bagażu? i co, pod pachą mam nieść laptopa, powerbanka i 3 telefony komórkowe, bo wszystkie mają baterie litowo-jonowe? już bym wolał, żeby mi wysłali całą litanię regulaminów, przez które i tak nie przebrnę niż nie pisali nic
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#216 PostWysłany: 13 Lip 2018 00:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 1206
Loty: 12
Kilometry: 8 834
niebieski
@marcinekm chyba pomyliłeś fora - porady od psychoanalityka i wylewanie swoich gorzkich żali to chyba nie tutaj

Jak masz problem to kontaktuj się z Wizzair i zadaj im pytanie jak się ma twoja rezerwacja do zmiany polityki bagażowej a jak masz z tym problem to odpuść sobie latanie. Porównywanie rezerwacji lotu do sali weselnej to coś czego na trzeźwo nie ogarnę. :lol:
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
VitalR uważa post za pomocny.
 
      
#217 PostWysłany: 13 Lip 2018 01:28 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11311
Loty: 476
Kilometry: 752 302
@zulu ja właśnie sączę porto, ale też nie ogarniam ;)

@marcinekm zwykle dostaje się kilka dni przed lotem maila "Twój plan podróży...", gdzie masz informacje o pasażerach na danej rezerwacji i godzinach lotów. Następnie przychodzi mail "Twoja rezerwacja xxx: ważna informacja o bagażu" z informacją o zasadach dotyczących bagażu. Na wszelki wypadek nie zaszkodzi sprawdzić skrzynkę ze spamem. Nie wiem, jak działają powiadomienia sms-owe, bo nigdy z nich nie korzystałem.
I chyba coś ci się pomieszało: jak nie chcesz bagażu podręcznego do luku, to dopłacasz. Wizzair do tej pory również nie gwarantował, że będziesz mógł zabrać bagaż podręczny na pokład ze względu na ograniczoną liczbę miejsc w schowkach. Jeśli chodzi o zabieranie na pokład laptopów, powerbanków i komórek - miliony ludzi dały radę, to i ty dasz. Dla ich ochrony weź np. jakiś mały zwijany plecaczek czy pokrowiec i wszystko będzie git. Udanego lotu :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#218 PostWysłany: 13 Lip 2018 07:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sie 2015
Posty: 2212
Loty: 219
Kilometry: 409 257
niebieski
Ma ktoś numer alarmowy WizzAira ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#219 PostWysłany: 13 Lip 2018 07:31 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7785
złoty
Polski to 22 128 49 05
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#220 PostWysłany: 13 Lip 2018 09:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Kwi 2012
Posty: 1254
Loty: 69
Kilometry: 142 806
srebrny
Nikt z Was nie żąda od Wizzaira zamiany na lot inną linią na wybranym kierunku? Zgodnie z rozporządzeniem 261 możecie się tego domagać, choć oczywiście wizzair raczej chętnie tego nie zaakceptuje, ale czasem się udaje. Kropla drąży skałę, im więcej ludzi będzie zgłaszać się z takim żądaniem do linii lotniczych i nie ustępować, tym lepiej będzie dało się to egzekwować. A przyczyna, w postaci przeniesienia samolotów na inne połączenia, bo tak im wyszło, że więcej zarobią jest moim zdaniem na tyle skandaliczna dla pasażerów pierwotnych lotów, że nie ma co być przesadnie uprzejmym i dawać się okpiwać.
_________________
Przez Bliski Wschód i Kaukaz - Relacja z wyprawy do Turcji, Iranu, Armenii i Gruzji
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 546 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 28  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 12 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group