Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 225 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12
Autor Wiadomość
#221 PostWysłany: 15 Sie 2022 09:01 

Będę w październiku wracał z Włoch z 2-latkiem (ma on wykupione swoje miejsce z taryfą basic). Czy będę mógł w cenie biletu wziąć na pokład samolotu fotelik samochodowy oraz wózek dla dziecka do luku bagażowego?
 Relacje PM off  

#222 PostWysłany: 26 Sie 2022 23:20 

Loty: 37
Kilometry: 63 854
W Wizzair fotelik dla dziecka nadajesz u pracownika jak bagaż rejestrowany, lub zanosisz do okienka z bagażem ponadwymiarowym. Dobrze jak strecz byś miał, bo za granicą usługa owinięcia np. fotelika dla dziecka to koszt około 10-15€.
 Relacje PM off  

#223 PostWysłany: 07 Wrz 2022 13:49 

Hej.
A ja mam takie pytanie, być może ktoś mial podobny przypadek i będzie wiedział na 100% zanim zapłacę za infolinię Wizzair.

Mianowicie chciałbym nadać fotelik samochodowy ale bez dziecka więc tak myślę, że skoro foteliki idą jako bagaż nieregularny to muszę wykupić opcje nadania sprzętu sportowego? Czy jednak niekoniecznie?
 Relacje PM off  

#224 PostWysłany: 07 Wrz 2022 18:50 

platynowy
Zobacz ile waży ten fotelik i możesz wykupić zwykły nadawany.
 Relacje PM off  

#225 PostWysłany: 07 Wrz 2022 22:51 

miriam napisał(a):
Zobacz ile waży ten fotelik i możesz wykupić zwykły nadawany.

Waży 12kg i mieści się w wymiarach bagażu nadawanego więc nadam go jako ten do 20kg.
Dzięki!
 Relacje PM off  

[ 225 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 0 gości