Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 6 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 21 Lip 2012 16:21 

Witam!

Już za chwilę zostanę mamą chłopczyka:) od jakiegoś czasu z mężem planowaliśmy podróż na własną rękę na Maderę, plany są nadal tyle, że już chcemy jechać w trójkę, w styczniu mały będzie miał wtedy ok 5m-c.
Proszę o rady tych co byli z takimi maluszkami, chcemy lecieć raczej najtańszą opcją czyli z przesiadką w Londynie, nie wiem tylko czy nie będzie to dla dziecka zbyt męczące? Zastanawiam się również nad organizacją już na miejscu, niestety na taki wypad będziemy mieli jedynie 7dni.

Z góry dzięki za pomoc!!
 Relacje PM off  

#2 PostWysłany: 10 Wrz 2012 17:16 

witam!
My mamy 6 miesiecznego synka i nie ma zadnych klotow z lataniem. Mysle ze dwa samoloty jednego dnia tez nie bedzie klopotem jesli odpowiednio wszystko zorganizujecie ,tzn najlepiej zeby nie spal przed lotem tylko w samolocie i zeby go karmic podczas startu i najlepiej ladowania wtedy nie bedzie klopotow z zatkanymi uszkami i placzu.Nasz lecial z nami 4 razy i nie bylo ani jednego problemu, fakt ze na codzien tez jest grzeczny i prawie nigdy nie placze. Pewnie juz urodzilas wiec gratuluje!!
Tak przy okazji jakii liniami chcialas leciec na madere z londynu i z jakiego lotniska? To jst jeden naszych celow na najblizszy czas wiec moze tezw taki sposob moglibysmy poleciec.
pozdrawiam
 Relacje PM off  

#3 PostWysłany: 10 Wrz 2012 21:45 

Loty: 12
Kilometry: 12 344
niebieski
wojczyira z london gatwick lata easyjet, ma dobre ceny, z lizbony rewelacyjne, ale do lizbony ciezej sie dostac niz do londynu (przynajmniej mi, z gdanska)
tez planuje madere z maluszkiem ;)
 Relacje PM off  

#4 PostWysłany: 11 Wrz 2012 12:12 
Awatar użytkownika

niebieski
Cześć!
Cieszę się, że coraz więcej mam nie boi się latać z maluchami i że ludzie dzielą się swoimi doświadczeniami na takich forach, jak to, zamiast wyzywać od wyrodnych matek (co czasem się niestety zdarza na innych forach). Nie byłam na Maderze, ale brałam ten kierunek pod uwagę w tym roku, po zeszłorocznej podróży na Teneryfę z 6 miesięcznym synkiem. Wtedy lecieliśmy w naszą pierwszą wspólną podróż z Berlina na Teneryfę z krótką przesiadką w Norymbergi. Linia Air berlin. W każdym razie, z takim maluchem najgorsze są momenty, gdy dziecko właśnie zasnęło, a tu nagle turbulencje, albo trzeba zapiąć się w pasy przed lądowaniem, mały się budził ze słodkiego snu i płakał. Polecam Ci air berlin, ponieważ są to linie wygodne dla rodzin z dzieckiem. Jako rodzina z dzieckiem do 2 lat macie darmową możliwość wyboru miejsc na pokładzie - dodam, że linia na dłuższych trasach oferuje w pierwszych rzędach kojec dla dziecka, w którym może spokojnie maluch się wyspać, a rodzic ma wolne ręce. Takie kojce są tylko w pierwszym rzędzie. Aha - warto zabrać swój kocyk z powodu klimy w samolocie. My dostaliśmy jeszcze zabaweczkę, pieluchę mini przybory pielęgnacyjne na czas lotu. Oczywiście na pokładzie masz skromny posiłek, ale najważniejsze jest to, że dziecku też przysługuje bezpłatny bagaż, więc jeśli nie macie w zamiarze dużo chodzić z plecakami, to można zabrać aż 3 wielkie bagaże bezpłatne, co w naszym przypadku było zbawieniem - bo zabrałam tyle pieluch, chusteczek i słoiczków ile dusza zapragnie+milion niepotrzebnych rzeczy tak "na wszelki wypadek". Dzięki temu, przed kolejnym wyjazdem dokładnie wiedziałam, co mi się przyda, a co nie. Oczywiście wszystko można kupić na miejscu, ale jak policzyłam wydatki na zakupienie pieluch i jedzenia + kremy z dobrym filtrem - wyszło dość drogo i jeszcze trzeba sporo czasu tracić na zakupy. Z tego co wiem, obecnie fajną promocję na loty do Funchal ma z Warszawy TAP i Air Berlin. Weźcie pod uwagę lot drogimi liniami z bagażem, może wyjdzie tyle samo co lowcostem + bagaż, ale znacznie wygodniej na pierwszy raz. Życzę Wam wspaniałego wyjazdu i oby pogoda w styczniu dopisała! Jak zamierzacie wynająć auto na miejscu, skorzystajcie z internetu, na miejscu jest po porostu drożej. Warto zabrać też dla maleństwa własny fotelik samochodowy. Od siebie szczerze też polecam w tym okresie Teneryfę - na południu cieplutko, w Adeje czy Las Americas prawie wszędzie wjedziesz z wózkiem dzięki udogodnieniom dla osób niepełnosprawnych, są promenady nadmorskie więc można miło spędzić czas spacerując z wózkiem i wcale nie jest tak drogo, gdy się jedzie na własną rękę. A Madera też mi się marzy, ale zastanawiałam się, czy na zimą nie będzie tam deszczowo.
 Relacje PM off  

#5 PostWysłany: 14 Lis 2021 14:17 

srebrny
Ma ktoś może jakąś listę hoteli z podgrzewanymi basenami na Maderze?
 Relacje PM off  

#6 PostWysłany: 14 Lis 2021 14:46 

HON fly4free
@digger Diamentowa łopata za odgrzebanie tematu ;) A co do pytania to np. na booking.com zaznacz ,że obiekt ma mieć basen a potem w opisie często jest czy podgrzewana woda tam będzie. Tu przykład i w opisie Dorisol Mimosa Studio Hotel akurat jest https://www.booking.com/hotel/pt/dorisolmimosa.pl.html?
 Relacje PM off
eskie lubi ten post.
digger uważa post za pomocny.

[ 6 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 1 gość