Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 10 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 19 Wrz 2020 18:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Gru 2016
Posty: 264
Loty: 54
Kilometry: 101 706
Mieliśmy w planach za parę dni lecieć do Grecji, Nasza pociecha aktualnie ząbkuje przez co ma gorączkę/stany podgorączkowe.

Czy ktoś z Was podróżował w czasie covidu z niemowlakiem/małym dzieckiem, które miało gorączkę ?

Zastanawiam się czy wejdziemy na lotnisko i czy wyjdziemy z tego docelowego.

Rozwiązaniem jest oczywiscie podanie leku przed wylotem, ale zastanawiam się co sie stanie jak np. lek nie zadziała
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#2 PostWysłany: 19 Wrz 2020 20:04 

Rejestracja: 13 Lis 2018
Posty: 2871
złoty
A temperatura wskakuje dziecku powyżej 37,5?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 19 Wrz 2020 22:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Maj 2013
Posty: 1361
niebieski
Podaj lek. Myślę, że będzie ok. Dzisiaj przyleciałem do Grecj (Mykonos). Nie można powiedzieć o silnym covid-reżimie na lotnisku ani później. Będzie ok ?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 19 Wrz 2020 23:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Paź 2016
Posty: 1192
Loty: 399
Kilometry: 662 743
srebrny
Ja bym nafaszerowała ibuprofenem. A jak nie zadziała to powiedzieć, że to Reisefieber.
Ale nie przejmuj się, zadziała.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 20 Wrz 2020 06:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Wrz 2020
Posty: 5
Zbanowany
Paracetamol ma silniejsze działanie przeciwgorączkowe.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 20 Wrz 2020 18:22 

Rejestracja: 12 Wrz 2019
Posty: 1
danziger napisał(a):
Podaj lek. Myślę, że będzie ok. Dzisiaj przyleciałem do Grecj (Mykonos). Nie można powiedzieć o silnym covid-reżimie na lotnisku ani później. Będzie ok ?

Trochę zejdę z tematu, ale myśle że innym też przyda. Wizz Air informuje mnie że na lotnisku w Mykonos nie są honorowane mobilne karty pokładowe. Rzeczywiście tak jest? Czy nie wystarczy pokazanie karty w PDF na telefonie na lotnisku? Jakoś nie widzi mi się bieganie po wyspie i szukanie uprzejmej osoby z drukarką.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 20 Wrz 2020 18:31 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22331
Może przyjmą. A może nie przyjmą. Kup miejsce wcześniej, i wydrukujesz w Polsce.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 20 Wrz 2020 19:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2017
Posty: 144
niebieski
Ja wiem, że ibuprofen i paracetamol mają kolorowe opakowania i leżą na półkach przy kasach, ale mimo wszystko to nie cukierki...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 20 Wrz 2020 21:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Gru 2016
Posty: 264
Loty: 54
Kilometry: 101 706
Chupacabra napisał(a):
A temperatura wskakuje dziecku powyżej 37,5?
Powyzej wlasnie. Czuje, ze to bedzie prawdziwy wyjazd last minute
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 20 Wrz 2020 22:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Wrz 2020
Posty: 5
Zbanowany
Ja wiem, że durex i condom mają kolorowe opakowania i leżą na półkach przy kasach, ale mimo wszystko to nie cukierki...

Oczywiście, że leżą, ale leki są po to aby je stosować. Ponadto mają ulotki z zastosowaniem, dawkowaniem i środkami bezpieczeństwa
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 10 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group