Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Wakacje 2+3 w sierpniu
#1 PostWysłany: 15 Sty 2020 13:49 

Rejestracja: 24 Mar 2015
Posty: 75
Loty: 10
Kilometry: 9 470
Mam do Was pytanie,
jak dobrze ogarnąć wakacje z trójką dzieci?
Szukać samemu czy przez BP.
Jakie kierunki polecacie, żeby znaleźć coś w sierpniu all inclusive i zamknąc się w budżecie 10k PLN.
Jest to w ogóle możliwe?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN
Boże Ciało w Egipcie: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2105 PLN. Wyloty z 3 miast Boże Ciało w Egipcie: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2105 PLN. Wyloty z 3 miast
#2 PostWysłany: 15 Sty 2020 13:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lip 2017
Posty: 1660
Loty: 70
Kilometry: 138 694
niebieski
spokojnie

https://www.wakacje.pl/wczasy/bulgaria, ... wszystkich
https://www.wakacje.pl/oferty/bulgaria/ ... i-6-7-8lat
_________________
ODZYSK CZĘ!

Tęcza jest Ważnym elementem religii judeo-chrześcijańskich, kolorami czakr, symbolem dzieciństwa i różnorodności w jedności, kolorami siedmiu kontynentów, a nie tylko flagą ruchu LGBT (btw 6. kolorów zamiast 7.). Zależy mi tylko na tym, aby pamiętać o różnorodności znaczenia tęczy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 15 Sty 2020 13:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Paź 2013
Posty: 1322
Loty: 131
Kilometry: 226 854
niebieski
No to też zależy w jakim wieku są dzieci.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 15 Sty 2020 13:56 

Rejestracja: 24 Mar 2015
Posty: 75
Loty: 10
Kilometry: 9 470
Dzieci 9,8,6 lat
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 15 Sty 2020 14:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Paź 2013
Posty: 1322
Loty: 131
Kilometry: 226 854
niebieski
To linki @eskie jak najbarwniejszych pasują. Bo jak starsze byłyby cena wzrosłaby.
Góra
 Profil Relacje PM off
eskie lubi ten post.
eskie uważa post za pomocny.
 
      
#6 PostWysłany: 20 Sty 2020 12:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Maj 2015
Posty: 722
Loty: 68
Kilometry: 120 619
niebieski
I ja szukam inspiracji na wyjazd w sierpniu z dzieckiem (3 lata). Akurat mamy 2 tygodnie wolnego w tym okresie i fajnie by było ruszyc kawałek dalej poza Europe. Jakies doswiadczenia Wasze z tego okresu ? Co polecacie ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 21 Sty 2020 21:41 

Rejestracja: 27 Lis 2017
Posty: 104
Loty: 85
Kilometry: 175 417
Hej, jestem mamą trójki dzieciaków w wieku 13, 11, 8. I w zasadzie odkąd ten najmłodszy jest na świecie, to wyjeżdżamy co roku w pełnym sezonie na 2 tygodnie. Od dłuższego czasu są to wakacje organizowane przeze mnie. Lot Ryanair, Wizzair, ostatni Lufthansa. Na miejscu najczęściej apartament z booking, Airbnb, ostatnio namiot z vacansolei, wcześniej zdarzały się hotele rezerwowane przez upadłego Thomasa Cooka. Generalnie zawsze, gdy biura podróży wrzucają swoją nową ofertę, sprawdzam ceny i patrzę na co byśmy mogli sobie pozwolić. Przy czym odrzucam Bułgarię, Turcję, Tunezję i Egipt. A po odrzuceniu, nie zostaje wiele ofert, na które mnie stać, więc jak co roku, decyduję się wymyślić coś na własną rękę. Zaczynam od lotu i to nie na zasadzie, "gdzie chciałabym pojechać", tylko "dokąd loty są tanie". Koniec końców nie są to wcale jakieś tanie wakacje (ostatnie 3 lata to średnio 12k), ale w tej cenie mam przelot, zakwaterowanie, jedzenie, samochód na parę dni i inne atrakcje w danym miejscu. Gdybym jechała z biurem to do tych 12k musiałabym dodać wynajem samochodu i dodatkowe atrakcje, więc automatycznie robi się wyższa kwota. No i przede wszystkim bardzo lubię to szperanie w sieci w poszukiwaniu nowych wakacji, więc nie chciałabym się tego pozbawiać na rzecz biura podróży.
Tak więc nie ma jakieś jednej recepty na to jak się do tego zabrać, samemu trzeba zdecydować, czy z biurem, czy na własną rękę...
Góra
 Profil Relacje PM off
eskie lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group