Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 32 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 29 Sie 2018 19:09 

Mam pytanie czy podany przez Washingtona sposob zadziala tez przy kupnie biletu 1 biletu dla doroslego a drugiego dla dziecka 2-11 lat i pozniej zamiana na infanta? Probowl ktos takiej zamiany?

#22 PostWysłany: 29 Sie 2018 23:40 
Awatar użytkownika

Loty: 74
Kilometry: 144 937
platynowy
A nie prościej kupić na dorosłego i na czacie zmienić na infanta?
 Relacje PM off  

#23 PostWysłany: 30 Sie 2018 13:43 

Tak tylko pytam czy ktos probowal. Chodzi o to ,ze bilet dla dziecka jest troche tanszy niz dla doroslego stad moje pytanie.

#24 PostWysłany: 30 Sie 2018 14:11 

Zbanowany
piotrooch napisał(a):
Tak tylko pytam czy ktos probowal. Chodzi o to ,ze bilet dla dziecka jest troche tanszy niz dla doroslego stad moje pytanie.

Bilet dla dziecka 2-11 jest tańszy tylko w 1 przypadku - wylot z UK. W takim przypadku Ci nie zmienią na infanta, tylko zrobią zwrot za dziecko, a będziesz musiał dopłacić 25€ za infanta lub równowartość - w zależności od tego w jakiej walucie był oryginalny bilet :)
 Relacje PM off
piotrooch uważa post za pomocny.

#25 PostWysłany: 30 Sie 2018 19:55 
Awatar użytkownika

Loty: 74
Kilometry: 144 937
platynowy
Kupno dodatkowego biletu dla bebika jako dorosłego i wpisaniem "extra infant seat" i zmianę tego biletu np na czacie jako dla niemowlaka. Potem połączenie tego infanta z dorosłym w ciągu 24 godzin jest bezpłatne.
 Relacje PM off  

#26 PostWysłany: 03 Lis 2018 01:45 

Czy probowal ktos extra infant seat w easyjet?

#27 PostWysłany: 22 Sie 2019 08:19 
Awatar użytkownika

złoty
piotrooch napisał(a):
Mam pytanie czy podany przez Washingtona sposob zadziala tez przy kupnie biletu 1 biletu dla doroslego a drugiego dla dziecka 2-11 lat i pozniej zamiana na infanta? Probowl ktos takiej zamiany?

Właśnie próbowałem i polecam ten sposób . Czyli jeśli lecimy 2+1 infantem 0-23 to najlepiej / najtaniej kupić właśnie bilety dla 2 dorosłych i dziecka 2-16. Dzięki temu miejsce dla dziecka oraz jednej osoby dorosłej mamy za darmo a płacimy tylko za 1 dorosłą - u mnie 38 PLN. Jeśli wybralibyśmy opcję 3 dorosłych i zmianę jednego na INFANTA to musimy / możemy zapłacić za 3 miejsca 3x38 PLN - u mnie oszczędność 76 PLN.
A tak to mamy bez kombinacji 3 miejsca obok siebie od razu na rezerwacji za 38 PLN.

I tak jak zostało to wspomniane i konsultant potwierdził - dziecko na czas startu i lądowania siedzi u nas na kolanach w dodatkowym pasie , a resztę lotu może siedzieć na tym dodatkowym siedzeniu bez konieczności szelek oraz fotelika na pokładzie.
zbyhu uważa post za pomocny.

#28 PostWysłany: 22 Sie 2019 09:36 

niebieski
piotrooch napisał(a):
Czy probowal ktos extra infant seat w easyjet?

Wiem, że stary post, ale bez odpowiedzi. Pytałem jakiś czas temu na czacie i nie jest to możliwe.
 Relacje PM off  

#29 PostWysłany: 08 Paź 2019 14:04 
Awatar użytkownika

Loty: 278
Kilometry: 294 176
niebieski
Antek12 napisał(a):
piotrooch napisał(a):

Właśnie próbowałem i polecam ten sposób . Czyli jeśli lecimy 2+1 infantem 0-23 to najlepiej / najtaniej kupić właśnie bilety dla 2 dorosłych i dziecka 2-16. Dzięki temu miejsce dla dziecka oraz jednej osoby dorosłej mamy za darmo a płacimy tylko za 1 dorosłą - u mnie 38 PLN. Jeśli wybralibyśmy opcję 3 dorosłych i zmianę jednego na INFANTA to musimy / możemy zapłacić za 3 miejsca 3x38 PLN - u mnie oszczędność 76 PLN.

Najtaniej to tylko w wypadku, jeśli ktoś planuje wykupować miejsca, żeby mieć 100% pewność że będzie w trójkę siedzieć razem. Bo do biletu dla dziecka 2-14 obowiązkowo trzeba dokupić rezerwację miejsca.

Realia (sprawdzone kilkanaście razy) są jednak takie, że ludzie jakoś nie marzą ;) o siedzeniu obok infanta, więc wystarczy zapytać kogokolwiek kto ma miejsce obok waszego współpasażera podróży z infantem, a ta osoba bez problemu powinna się przesiąść.

Reasumując, kupując 3 bilety, z których jeden jest kupiony na osobę o imieniu "Extra Infant Seat", wystarczy poprosić na czacie o uzupełnienie danych dziecka, a dorosły + infant dostaną miejsca obok siebie, natomiast trzecia osoba raczej nie powinna mieć problemu z zamianą miejsca.

#30 PostWysłany: 08 Paź 2019 15:01 
Awatar użytkownika

złoty
Ale po co mam latać po samolocie prosząc o przesiadki, jak za cenę jednego wykupionego miejsca ( około 37 PLN ) mam 3 fotele ?

#31 PostWysłany: 09 Paź 2019 13:29 
Awatar użytkownika

Loty: 278
Kilometry: 294 176
niebieski
No właśnie tu mamy wybór cena/wygoda, i tylko o nim informuję.

Ja np. lubię jak 2 minuty spaceru dają mi oszczędność 37 złotych ;)

#32 PostWysłany: 12 Paź 2019 16:32 
Awatar użytkownika

Loty: 119
Kilometry: 174 534
HON fly4free
Jeżeli chodzi o Wizza to miła Pani z maltanskiej infolinii usadzila nasza czwórkę gdzie chcieliśmy (tzn. Obok siebie bez dopłat)

[ 32 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 1 gość