Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 108 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Wiadomość
#101 PostWysłany: 20 Sie 2018 11:24 

Witam. Lecimy Wizzair z Warszawy do Larnaci pod koniec września z mężem i 2,5 latką. Przeczytałam już tu na forum, że przysługuje wózek dla dziecka oraz że można zabrać na pokład bezpłatnie telefon komórkowy. Mam wykupiony tylko przysługujący bagaż podręczny 55x40x23 do 10 kg, bez wizz priority i bez małej torby podręcznej.
Pytanie brzmi, czy mogę na podkład samolotu wnieść bezpłatnie aparat fotograficzny i wodę kupioną już po kontroli bezpieczeństwa? (mała pije z butelki z dziubkiem). Dzięki za odpowiedź!
 Profil Relacje PM off  

#102 PostWysłany: 20 Sie 2018 11:30 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Loty: 303
Kilometry: 411 357
Tak, można

Image
 Profil Relacje PM off  

#103 PostWysłany: 19 Paź 2018 10:10 

Cześć!
Lecimy z dziećmi w zasadzie bez bagażu podręcznego (będziemy mieli tylko małe torby, które można wnieść na pokład). Nie kupiłem płatnego bagażu podręcznego do 10kg który nadaje się do luku. Czy przy takiej konfiguracji nadal mogę przewieźć wózek / fotelik dziecięcy dla dziecka bez opłat?
 Profil Relacje PM off  

#104 PostWysłany: 19 Paź 2018 10:13 
Awatar użytkownika

srebrny
Tak, można.

#105 PostWysłany: 05 Lis 2018 14:41 

hej,

Wiecie może czy w związku ze zmianami w regulaminie bagażowym WizzAira , zmieniły się zasady przewozu fotelika samochodowego dla dziecka 3,5 roku?
 Profil Relacje PM off  

#106 PostWysłany: 17 Lis 2018 19:02 
Awatar użytkownika

srebrny
Podbijam. Pojutrze wyjazd :-)
Dzwoniłem do Wizz, niestety mówią, że nie przysługuje bezpłatny przewóz fotelika :-/
Chyba odżałuję i po prostu wykupię 10 kg bagaż rejestrowany.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

#107 PostWysłany: 19 Lis 2018 01:31 

złoty
@witekkowal Niby dlaczego nie przysługuje, przecież zasady się nie zmieniły.

Rodzaje bagażu rejestrowanego:
10-kg bagaż rejestrowany
20 kg bagaż rejestrowany
32 kg bagaż rejestrowany
Można odprawić do trzech sztuk bagażu. Wizz Air wprowadza nowy typ bagażu rejestrowanego o wadze 10 kg, oprócz już dostępnych opcji 20 i 32 kg. Możesz odprawić maksymalnie jedną sztukę bagażu 10 kg, 2 sztuki bagażu 20 kg lub 3 sztuki bagażu 32 kg. Nie ma możliwości zakupu online innych kombinacji bagażu rejestrowanego.

Na każde małe dziecko można bezpłatnie odprawić jedną spacerówkę / składany wózek / fotelik samochodowy

https://wizzair.com/pl-pl/informacje-i- ... y/bagaż#/
 Profil Relacje PM off
witekkowal lubi ten post.
witekkowal uważa post za pomocny.

#108 PostWysłany: 19 Lis 2018 09:40 
Awatar użytkownika

srebrny
Dzięki. Szkoda tylko, że konsultanci wprowadzają w błąd.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 108 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości