Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Dostępne karty:
https://www.bnpparibas.pl/klienci-indywidualni/karty

Program Mam Bonus - szczegóły:
https://mambonus.pl/program

Masz kartę kredytową? Korzystaj z rabatów i zbieraj punkty
Masz kartę debetową? Korzystaj z rabatów


Za każdy 1 zł zakupów bezgotówkowych kartą kredytową (restrykcyjnie pilnowana lista transakcji z bonusem) otrzymujemy 2 pkt.
Punkty są wymienne na nagrody, vouchery, doładowania telefonów komórkowych itd.

Przy karcie KK Standard istnieje możliwość zwolnienia z opłaty miesięcznej przy dokonaniu płatności bezgotówkowych minimum 1000 zł miesięcznie :!:

-------------------------------------

Ten temat jest kontynuacją dawniej prowadzonych dyskusji:
wizz-raiffeisen-bnp-mam-bonus,181,50034
mambonus-dyskusja-o-programie-i-kartach,1499,106984


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 193 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10
Autor Wiadomość
#181 PostWysłany: 07 Lut 2023 16:50 

Rejestracja: 11 Gru 2010
Posty: 3940
platynowy
helka2003 napisał(a):
I co teraz? Jakaś inna alternatywa?

Citi PremierMiles. Niecałe 0,5% zwrotu, zawsze to lepsze niż okrągłe 0 na większości KK. No i polowanie na promocje w różnych bankach gdzie dla nowych klientów są bonusy za podpisanie umowy o nową kartę.
_________________
Life is short and the world is wide.
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
 
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
#182 PostWysłany: 07 Lut 2023 20:57 

Rejestracja: 04 Lut 2014
Posty: 255
niebieski
Faktycznie, strasznie marne te programy lojalnościowe w Polsce. Karta Citi Rewards, która w niektórych krajach daje 1.36% albo 1.82% zwrotu (w zależności jak wymieniamy punkty ThankYou) w Polsce daje jedynie 50 zł cashback za uwaga: wydanie 30.000 zł (mniej niż 0.17% cashback....)


Ostatnio edytowany przez Kashpir, 08 Lut 2023 00:46, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika, jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#183 PostWysłany: 07 Lut 2023 21:11 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 7922
HON fly4free
Nie jedynie, bo daje też alternatywnie mile / punkty w paru programach, a z tego można już potencjalnie więcej wyciągnąć niż 0,5%, jeśli ktoś wie co i gdzie rezerwować.
Oczywiście ta oferta jest dużo uboższa od US czy innych krajów, no ale nie ogranicza się tylko do cashbacku, który IMO najmniej się w całej tej zabawie opłaca akurat.
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
Zeus uważa post za pomocny.
 
      
#184 PostWysłany: 07 Lut 2023 21:34 

Rejestracja: 04 Lut 2014
Posty: 255
niebieski
Możliwe że w Polsce najmniej się opłaca, analizy jeszcze nie robiłem, ale sensowny cashback opłaca się bardziej z mojego wieloletniego doświadczenia za granicą i posiadaniu kk w kilku krajach. Nic nie daje takiej elastyczności jak... gotówka. Jasne, udało mi się polecieć na trasie SIN-FRA SQ Suites za mile jak tylko wprowadzili do oferty. BA Avios to była totalna klapa, mieszkając w SIN latałem kilka razy w roku w biznesie WAW-LHR-SIN-SYD. Miałem sporo mil i wszystko przepadło dlatego że dostępności w biznesie na trasie WAW-LHR-SIN albo nawet LHR-SIN nie bywało żadnej. Przecież nie zbiera się mil żeby polecieć ekonomiczną na trasie WAW-LHR... Osobiście wolę 1% cashback niż teoretyczny 3-5% cashback w postaci biletu w biznesie za mile.


Ostatnio edytowany przez Kashpir, 08 Lut 2023 00:46, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika, jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#185 PostWysłany: 07 Lut 2023 21:36 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 7922
HON fly4free
Ja pisałem o polskim kazusie Citi bo tu CB jest groszowy.
Poza tym w programie BA nie bierze się lotów BA w biznesie generalnie ;-)
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
 
      
#186 PostWysłany: 07 Lut 2023 21:43 

Rejestracja: 04 Lut 2014
Posty: 255
niebieski
Nie wiem jak teraz, gdyż to było kilka lat temu. Kiedyś najlepiej wychodziło w BA Avios tzw. book&ugprade, ale to bez znaczenia, skoro i tak nie było dostępności w biznesie, a w dodatku book&upgrade dostępność musiała być na parze Y/J jak pamiętam.

Sam przymierzam się do obrania jakiejś strategii w PL, ale słabo to wygląda. Kiedyś chyba jeszcze ciekawą zniżkę na loty miał mBank dla LOTu z kk MC WE, ale z tego co widzę to było i minęło, no i LOT to nie Emirates (poza oczywistą przepaścią w biznesie, mam na myśli niepewną siatkę połączeń - usunęli SIN, do DXB latają sezonowo i to nie Dreamlinerem...).


Ostatnio edytowany przez Kashpir, 08 Lut 2023 00:46, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika, jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
 
      
#187 PostWysłany: 17 Mar 2023 15:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lut 2015
Posty: 2370
platynowy
Dzisiaj wysłali takiego smsa. Jest w nim iskierka nadziei...

Przypominamy, ze z dn. 31.03.2023 zostanie zakonczona sprzedaz premiowa "Program lojalnosciowy mamBONUS". Szczegoly na stronie internetowej mamBONUS. Pracujemy nad nowa propozycja dla Ciebie. Sledz nasza strone bnpparibas.pl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#188 PostWysłany: 17 Mar 2023 15:21 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22455
LOL, a przedwczoraj byłem w banku zamknąć konto...

PS o dziwo trwało to mniej niż 5 minut
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#189 PostWysłany: 17 Mar 2023 22:11 

Rejestracja: 19 Paź 2012
Posty: 767
niebieski
Tak - będzie nowy program.
Góra
 Profil Relacje PM off
zoli uważa post za pomocny.
 
      
#190 PostWysłany: 17 Mar 2023 22:21 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5148
srebrny
@pasta skad te info ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#191 PostWysłany: 17 Mar 2023 23:17 

Rejestracja: 19 Paź 2012
Posty: 767
niebieski
Od „opiekuna”.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#192 PostWysłany: 03 Kwi 2023 15:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Gru 2015
Posty: 446
srebrny
Chyba zapomnieli wyłączyć naliczanie ;-)
Załącznik:
Mambonus.PNG
Mambonus.PNG [ 9.08 KiB | Obejrzany 4508 razy ]


A na mambonus.pl pusta strona, tam gdzie było info o końcu akcji.
_________________
Αντσύνα
Анцина
2022 dhow-przez-zatoke-chwaka-bay-czyli-zanzibar-z-plecakiem,213,168117
2018 Alesund na trzecią randkę
2017 na-bialorus-z-waszmosciami,1509,119604
Góra
 Profil Relacje PM off
elwirka lubi ten post.
 
      
#193 PostWysłany: 03 Kwi 2023 15:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Lut 2014
Posty: 2886
Loty: 417
Kilometry: 786 538
srebrny
Też mam naliczone punkty za 01.04.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Ancyna lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 193 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group