Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Wypłaty kartą MC Revolut w bankomatach Euronet często obciążane są prowizją nie do ominięcia (sieć bankomatów rozpoznaje kartę jako zagraniczną i nakłada własną prowizję). Visa Revolut na razie nie, ale warto uważać.
Ponadto należy zawsze wybrać opcję obciążenia w lokalnej walucie, by uniknąć przewalutowania po kursie Euronetu.

Zasilanie revoluta kartami kredytowymi jest obciążone prowizją w następujących bankach:
- Citi Handlowy 8%, min 10zł
- Citibank prowizja 10%
- BNP Paribias od 1/4/24 (2%)
- Ikano Bank
- Pekao Karta Kredytowa z Żubrem - 7% (pakiet standard), 5% (pakiet złoty), 3% (pakiet platynowy).


Uwaga: Zamieszczanie referali jest możliwe wyłącznie w wątkach łańcuszkowych. Możliwość zamieszczania referali mają jedynie osoby posiadające minimum niebieski status i pół roku stażu. regulamin-dzialania-watkow-lancuszkowych,82,44721

Spis banków z darmową wypłatą z Revoluta: https://www.dropbox.com/s/ajifjmncdazhz ... .xlsx?dl=0


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8123 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 362, 363, 364, 365, 366, 367, 368 ... 407  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Revolut
#7281 PostWysłany: 11 Sty 2023 23:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Maj 2017
Posty: 3398
Loty: 416
Kilometry: 719 918
platynowy
Konto mam w PLN, aktualke zrobiłem i nic. Zresztą brak opcji wypłaty był i przed dostępną aktualizacją.
Po zmianie waluty na EUR nie mam też opcji wypłaty na subkonto €
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
 Temat postu: Re: Revolut
#7282 PostWysłany: 11 Sty 2023 23:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 10936
HON fly4free
Wchodzisz w sejfy > metal cashback i tam jest przycisk wyplac.
Twój zrzut ekranu różni się od tego co wrzucila @Japonka76 . Ja mam taki sam jak ona.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Revolut
#7283 PostWysłany: 11 Sty 2023 23:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Maj 2017
Posty: 3398
Loty: 416
Kilometry: 719 918
platynowy
Dzięki za pomoc.
Zalogowałem się do apki a tam... wyplacone. Nie musiałem nawet w sefy wchodzić
Ale przyda się na przyszłość
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Revolut
#7284 PostWysłany: 17 Sty 2023 21:19 

Rejestracja: 06 Sty 2017
Posty: 47
cześć wszystkim!

Mam Revoluta od dawna, ale z racji tego, że zapowiada się, że trochę polatam to zastanawiam się nad zmianą planu z bezpłątnego na np. Metal.
Nie ukrywam, że chodzi głównie o wstęp do saloników. Wiem, że Revolut wspólpracuje w tej kwestii z KeyLounge.
Czy ktoś z Was korzysta z wejść do saloników via Revolut?
Nie ma jakiś problemów z tym?

W aplikacji Revoluta czy na ich stronie ciężko odszukać jakiś regulamin tego.. piszą właściwie tyle, że usługę realizuje KeyLounge. A mi chodzi o to jak to w ogóle działa.. mam jakiś extra przycisk w apce "SALONIK", czy jak to wygląda?

Wszelkie opinie, informacje i podzielenie się wiedzą i doświadczeniem mile widziane :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Revolut
#7285 PostWysłany: 17 Sty 2023 21:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2018
Posty: 1698
Loty: 261
Kilometry: 277 323
złoty
@adrian.kato
LoungeKey działa w Revo tylko w momencie gdy dodasz swoje loty i lot się opóźni tam o godzinę to dostaniesz voucher na wstęp.
_________________
Image
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
adrian.kato lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Revolut
#7286 PostWysłany: 17 Sty 2023 21:27 

Rejestracja: 06 Sty 2017
Posty: 47
Wiem, że jest funkcja SmartDeley - i działa to dokładnie tak, jak piszesz :)

Zrozumiałem jednak, że oprócz tego też jest możliwość wejścia do saloniku (za jakąś dopłatą itd.)...

Problem w tym, że w aplikacji odsyła mnie do zakładki Centrum->Saloniki->Dodaj salonik lotniskowy. Niestety mając Revoluta w wersji za free nie mam nic takiego.
Jestem ciekawy ile kosztuje wykup saloniku przez Revoluta. Czy coś taniej, czy po prostu normalna cena, tyle, że ułatwienie, bo załatwiam to w aplikacji.

Image


Ostatnio edytowany przez michzak, 18 Sty 2023 16:39, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika, jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Revolut
#7287 PostWysłany: 17 Sty 2023 21:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 10936
HON fly4free
Każdy dostępny w revolucie salonik kosztuje 120 zł.
Góra
 Profil Relacje PM off
e-prezes lubi ten post.
adrian.kato uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Revolut
#7288 PostWysłany: 17 Sty 2023 21:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Maj 2013
Posty: 752
niebieski
Kosztuje to tyle co kolega skrzat pisze za 1 osobę
A działa tak że masz w aplikacji przycisk saloniki, tam wpisujesz nazwe lotniska i wyskakuje co na danym lotnisku jest dostępne poprzez revolut, dalej wpisujesz ile osób wchodzi, finalizujesz tranzakcje, i później pojawia się qr kod na podstawie którego Cie/Was wpuszczą do saloniku.
Ale jak to działa w praktyce to Ci nie powiem, bo jeszcze nie przetestowałem ;)
Jak chcesz to Ci mogę sprawdzić jak podasz kody lotnisk co jest na danym lotnisku dostępne
Góra
 Profil Relacje PM off
adrian.kato uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Revolut
#7289 PostWysłany: 18 Sty 2023 15:41 

Rejestracja: 06 Sty 2017
Posty: 47
Dzięki Wam za odpowiedzi :)

W takim razie przy moim jednak skromnym korzystaniu w sumie się to nie opłaca - taniej będzie raz na jakiś czas zapłacić za wstęp.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Revolut
#7290 PostWysłany: 18 Sty 2023 20:55 

Rejestracja: 10 Lip 2013
Posty: 303
niebieski
Wyrób sobie kk santander platinum. Będziesz miał 4 wejścia za darmo. Karta na rok darmowa potem rezygnujesz
Góra
 Profil Relacje PM off
adrian.kato lubi ten post.
adrian.kato uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Revolut
#7291 PostWysłany: 19 Sty 2023 10:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2018
Posty: 1698
Loty: 261
Kilometry: 277 323
złoty
@tamtam
Po co rezygnować? Wystarczy 10 transakcji miesięcznie na dowolna kwotę aby była za darmo
_________________
Image
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
adrian.kato uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Revolut
#7292 PostWysłany: 19 Sty 2023 13:01 

Rejestracja: 06 Sty 2017
Posty: 47
tamtam napisał(a):
Wyrób sobie kk santander platinum. Będziesz miał 4 wejścia za darmo. Karta na rok darmowa potem rezygnujesz

O tym nie słyszałem. Dzięki! Muszę doczytać!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Revolut
#7293 PostWysłany: 25 Sty 2023 11:13 

Rejestracja: 06 Sty 2018
Posty: 29
Ponieważ strona Revolut dotycząca przelewów nie działa (otwiera się pusta biała strona) proszę Was o pomoc. Czy przelew w USD środków zakupionych w Revolut na konto USD w Kantorze Walutowym Alior jest bezpłatny? W 2019 roku takie przelewy na pewno były darmowe, pytanie czy nic się nie zmieniło? Kurs wymiany w Revolut jest jednak korzystniejszy niż w Aliorze a jadąc do USA wolałbym mieć jednak jakąś alternatywną kartę na wypadek np. nieprzewidzianej blokady czy problemów z Revolutem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Revolut
#7294 PostWysłany: 25 Sty 2023 12:20 

Rejestracja: 20 Sie 2018
Posty: 446
srebrny
Będzie Revolut Ultra - widać sprzedali za dużo wersji Metal i stała się ona zbyt "powszechna"

Tekst z ich Facebooka:

Revolut Ultra już niebawem...
Pierwsze jaskółki tegorocznych premier w Revolut! Na wiosnę pojawi się zupełnie nowy plan, a tak naprawdę oferta członkowska: Revolut Ultra 🛩
To propozycja, jakiej jeszcze nie było. Plan dla osób zamożnych, aktywnie inwestujących, lubiących podróże i luksusowy styl życia
Co zawiera? Szczegóły trzymamy w tajemnicy do wiosny, ale już dziś można zapisać się na listę oczekujących na premierę i zapewnić sobie:
- wcześniejszy wgląd w ofertę
- prezent w postaci 5% cashbacku za zakupy w trakcie 1 miesiąca korzystania z planu Ultra*
OK, coś zdradzimy, ale nie za dużo
Lifestyle: pod tym hasłem w Ultra pojawiać się mogą m.in. cashback za zakupy w sklepach prestiżowych marek i benefity związane ze zdrowiem, urodą i stylem życia
Podróże: wyjątkowe korzyści w trakcie podróży, takie jak bezpłatny dostęp do saloników lotniskowych w ponad 1200 portach lotniczych na świecie
Inwestycje: w nowym planie pojawią się najlepsze warianty produktów inwestycyjnych Revolut, na przykład handel kryptowalutami z minimalną prowizją
Więcej szczegółów co do warunków członkostwa i przywilejów Ultra pojawi się na wiosnę.
Zapraszamy do wpisania się na listę osób oczekujących na premierę: https://www.revolut.com/ultra-plan/
***
Oferta promocyjna 5% cashbacku będzie dostępna dla klientów, którzy zapiszą się na listę osób oczekujących na premierę, a następnie zrobią upgrade do planu Ultra w ciągu 7 dni od otrzymania powiadomienia z warunkami oferty. Cashback będzie wypłacany za zakupy dokonane kartą fizyczną lub wirtualną, przy czym całkowita kwota cashbacku będzie ograniczona do równowartości miesięcznej opłaty za plan Ultra.
Góra
 Profil Relacje PM off
SPLDER lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Revolut
#7295 PostWysłany: 25 Sty 2023 12:23 

Rejestracja: 12 Gru 2011
Posty: 1842
srebrny
bawarka napisał(a):
Plan dla osób zamożnych, aktywnie inwestujących, lubiących podróże i luksusowy styl życia

Wypisz, wymaluj przeciętny użytkownik f4f, jesteśmy idealnym targetem.

P.S.
Czy będzie w cenie ubezpieczenie plecaka do FR z Decathlon?
Góra
 Profil Relacje PM off
8 ludzi lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Revolut
#7296 PostWysłany: 25 Sty 2023 12:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sty 2011
Posty: 1476
złoty
Nope, tylko plecaki z grupy LVMH :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Revolut
#7297 PostWysłany: 25 Sty 2023 12:45 

Rejestracja: 07 Lut 2013
Posty: 2324
srebrny
Skoro w cenie będzie dostęp do saloników to w zależności od wysokości ceny i dodatkowych korzyści być może dla jakiejś grupy zastąpi kartę PP, zobaczymy jak to będzie wyglądać.
_________________
I klikamy "lubię to" / "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Revolut
#7298 PostWysłany: 25 Sty 2023 13:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sie 2013
Posty: 3981
Loty: 451
Kilometry: 660 334
platynowy
Spokojnie spokojnie - dostęp może będzie ale na warunkach karty PP Standard - czyli wejść możesz, ale trzeba zapłacić 30 EUR.
_________________
Image

"Podróżować to żyć..."
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Revolut
#7299 PostWysłany: 25 Sty 2023 13:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 10936
HON fly4free
@Tomo14 W artykule jest mowa o bezpłatnym wstępie :)
Dostęp po 120 zł można kupić już w niższych planach.
Góra
 Profil Relacje PM off
lluukk lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Revolut
#7300 PostWysłany: 25 Sty 2023 13:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sie 2013
Posty: 3981
Loty: 451
Kilometry: 660 334
platynowy
No to poczekajmy na prezentację oferty - ja już się zapisałem.

Jeżeli wejście do saloników byłoby w cenie to nawet limitowanie go do kilku miesięcznie (np. 4) wyglądałoby rozsądnie - wtedy cena ok. 120-150 PLN/miesiąc byłaby jak najbardziej spoko.
A przecież to byłby jeden z benefitów.
_________________
Image

"Podróżować to żyć..."
Góra
 Profil Relacje PM off
juggler5 lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8123 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 362, 363, 364, 365, 366, 367, 368 ... 407  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group