Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2764 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117 ... 139  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Curve
#2261 PostWysłany: 30 Sie 2022 18:16 

Rejestracja: 01 Sty 2019
Posty: 87
niebieski
Mam 5 kart i mam przycisk +.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
 Temat postu: Re: Curve
#2262 PostWysłany: 30 Sie 2022 22:01 

Rejestracja: 22 Wrz 2012
Posty: 1263
niebieski
Mam 6 dodanych kart, po kliknięciu "+" można dodać dane karty, ale po weryfikacji pojawia się takie coś:Image
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Curve
#2263 PostWysłany: 31 Sie 2022 15:39 

Rejestracja: 13 Cze 2016
Posty: 342
Mi przestało działać kompletnie GBiT.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Curve
#2264 PostWysłany: 31 Sie 2022 20:27 

Rejestracja: 10 Lip 2013
Posty: 308
niebieski
Ile masz kart podpiętych i jaki abonament?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Curve
#2265 PostWysłany: 31 Sie 2022 20:39 

Rejestracja: 13 Cze 2016
Posty: 342
Podpiętych 8, a abonament darmowy :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Curve
#2266 PostWysłany: 01 Wrz 2022 10:14 

Rejestracja: 25 Maj 2019
Posty: 131
dzisiaj 2x GBiT zrobiłem, bez problemu poszło, mam 6 kart podpiętych. GBiT zrobiłem tylko na 1 kartę, zastanawiam się czy trzeci zrobić na inną kartę
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Curve
#2267 PostWysłany: 01 Wrz 2022 10:25 

Rejestracja: 01 Paź 2017
Posty: 574
niebieski
Krupier napisał(a):
Może czekają do końca ważności kart, wtedy siłą rzeczy użytkownik będzie musiał usunąć, a nowej nie doda.


Ponoć dokładnie tak jest. Mi dzisiaj przeszło 5 x GoBackinTime, ale zobaczymy co się finalnie naliczy
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Curve
#2268 PostWysłany: 01 Wrz 2022 11:06 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 8899
Loty: 993
Kilometry: 955 401
platynowy
To wszystko działa przypuszczalnie dlatego, że czas na zmianę (skorzystanie z promocyjnej oferty na X) do 4 września.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Curve
#2269 PostWysłany: 01 Wrz 2022 11:11 

Rejestracja: 06 Sie 2012
Posty: 2275
Loty: 214
Kilometry: 407 999
złoty
@Sudoku: oni tą datę co chwilę przedłużają, mam wrażenie że nie ma wzięcia i mają problem :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Curve
#2270 PostWysłany: 17 Wrz 2022 09:46 

Rejestracja: 19 Paź 2012
Posty: 767
niebieski
Dostaliście może maila, że do końca września trzeba odpiąć karty firmowe? Ja mam podpięte prywatne i firmowe i potem sobie rozdzielam czyj to wydatek.

Ewentualnie proponują przejść na kartę Commercial.
Na początku miałem Commercial i potem mi zmienili na zwykłą.

Tylko teraz nie wiem czy są jakieś minusy karty Commercial?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Curve
#2271 PostWysłany: 17 Wrz 2022 11:50 

Rejestracja: 31 Sty 2014
Posty: 3240
srebrny
Używając commercial w niektórych miejscach doliczają prowizję, np w LH czy przy doładowaniu Revoluta.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
pasta uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Curve
#2272 PostWysłany: 22 Wrz 2022 14:31 

Rejestracja: 17 Kwi 2019
Posty: 203
Miałem curve prawie od samego początku, ale nie byla typu komercyjnego
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Curve
#2273 PostWysłany: 28 Wrz 2022 10:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Paź 2014
Posty: 485
Loty: 158
Kilometry: 468 084
niebieski
Z rok temu kupiłem przez Curve (z podpiętym Dinersem) cztery bilety lotnicze. W międzyczasie były zmiany lotów i dwa z tych czterech biletów udało się przedwczoraj anulować ze zwrotem pełnej kasy (para znajomych nie może lecieć).
Przez ten rok oczywiście zlikwidowano Dinersa.
Przed chwilą dostałem maila od Curve: A refund was issued for one of your transactions. Note that it may take a few days for your bank to process your refund back onto your account.
Zalogowałem się na Curve i widzę, że z dniem dzisiejszym mam transakcję (w postaci wydatku) za te bilety ale na połowę kwoty. Czyli w jakiś sposób druga połowa powinna mi być zwrócona.
Ktoś wie jak to wygląda w przypadku takiego zwrotu? Czy jest on w ogóle możliwy skoro Dinersa zlikwidowano?
Pod Curve mam podpięte inne karty płatnicze, w tym np. Revoluta. Da się ten zwrot (o ile przyjdzie) jako przerzucić np. na Revoluta?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Curve
#2274 PostWysłany: 28 Wrz 2022 10:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Maj 2017
Posty: 1169
Loty: 375
Kilometry: 405 190
niebieski
@poszwin Diners z reguły rozdzielał transakcje na pojedyncze bilety lotnicze. Ja np. bookowałem dla dwóch osób (na jednej rezerwacji), a dostawałem 2x połowę. Być może dostaniesz lada moment drugi zwrot. Co do samej refundacji, to trafi do Dinersa i oni mówią, że przynajmniej raz w miesiącu dokonują zwrotów na rachunek bankowy, z którego spłacało się kartę (nie trzeba nic robić). Ja natomiast napisałem do nich, zlecono przelew zwrotny (to było jakieś 2 tygodnie temu) i kasa była po jakichś 3 dniach na koncie.
Góra
 Profil Relacje PM off
poszwin lubi ten post.
poszwin uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Curve
#2275 PostWysłany: 28 Wrz 2022 12:00 

Rejestracja: 20 Gru 2018
Posty: 71
Curve jak nie jest w stanie przeprocesować zwrotu na zamkniętą kartę, to zwraca środki na konto "Curve Cash" w aplikacji.
Góra
 Profil Relacje PM off
poszwin lubi ten post.
poszwin uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Curve
#2276 PostWysłany: 28 Wrz 2022 12:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Paź 2014
Posty: 485
Loty: 158
Kilometry: 468 084
niebieski
No to zobaczymy czy wpłynie hajs na rachunek bankowy z którego spłacałem Dinersa.
A jak się zaloguję na konto w Dinersie to będę widział ten zwrot? Z ciekawości sprawdziłem i widzę, że dalej można zalogować się na konto ale wszędzie pokazuje okrągłe zero :D
Te środki z konta "Curve Cash" da się przerzucić na normalne konto lub np. na Revoluta? Jeżeli tak to w jaki sposób?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Curve
#2277 PostWysłany: 28 Wrz 2022 12:54 

Rejestracja: 27 Sie 2021
Posty: 180
@poszwin można doładować Revoluta. Curve cash włącza się automatycznie,o ile nie przekroczysz ilości £ na tej karcie.
_________________
Forum niedyskusyjne...
Góra
 Profil Relacje PM off
poszwin lubi ten post.
poszwin uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Curve
#2278 PostWysłany: 28 Wrz 2022 20:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Lip 2021
Posty: 189
poszwin napisał(a):
Z rok temu kupiłem przez Curve (z podpiętym Dinersem) cztery bilety lotnicze. W międzyczasie były zmiany lotów i dwa z tych czterech biletów udało się przedwczoraj anulować ze zwrotem pełnej kasy (para znajomych nie może lecieć).
Przez ten rok oczywiście zlikwidowano Dinersa.
Przed chwilą dostałem maila od Curve: A refund was issued for one of your transactions. Note that it may take a few days for your bank to process your refund back onto your account.
Zalogowałem się na Curve i widzę, że z dniem dzisiejszym mam transakcję (w postaci wydatku) za te bilety ale na połowę kwoty. Czyli w jakiś sposób druga połowa powinna mi być zwrócona.
Ktoś wie jak to wygląda w przypadku takiego zwrotu? Czy jest on w ogóle możliwy skoro Dinersa zlikwidowano?
Pod Curve mam podpięte inne karty płatnicze, w tym np. Revoluta. Da się ten zwrot (o ile przyjdzie) jako przerzucić np. na Revoluta?

Ja dostałem zwrot części podatków z rezerwacji za mile w Miles & More (996 zł) w sierpniu. Płatność była w marcu w EUR kartą Curve w ciężar Diners. Kartę Diners, mimo że już nieaktywną i nieużywaną miałem cały czas podpiętą w Curve bo jej nie zdążyłem usunąć i chyba dobrze zrobiłem. Najpierw zwrot pokazał się w Curve jako transakcja pod kartą Diners. Przelew bez problemu przyszedł na zamknięty już Diners po ok. tygodniu. Będziesz go widział jak przyjdzie w Diners w zakładce Transakcje, a po rozliczeniu przez Diners w Transakcjach Rozliczonych - pod datą swojej oryginalnej transakcji, której dotyczy zwrot (u mnie to była data 22.03.2022).
Diners przysłał mi na email nowy zaktualizowany wyciąg który był pomniejszony o ten zwrot, więc spłaciłem kartę Diners we wrześniu już wg tego nowego wyciągu.
_________________
TAK ŻE = a więc, i dlatego. TAKŻE (PISANE ŁĄCZNIE JAKO JEDEN WYRAZ) = również
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Curve
#2279 PostWysłany: 28 Wrz 2022 21:41 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 8899
Loty: 993
Kilometry: 955 401
platynowy
Ja też niedawno dostałem zwrot z TAP-a w podobnej konfiguracji.
I mimo iż Diners nie był już podpięty pod Curve, to i tak wszystko poszło podobnie jak u @andywaw.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Curve
#2280 PostWysłany: 28 Wrz 2022 21:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sty 2015
Posty: 967
Loty: 380
Kilometry: 582 836
srebrny
@poszwin
Już parokrotnie miałem zwrot na zlikwidowaną kartę. Kasa w funtach zaksięgowało się jako curve cash i mogłem normalnie wydać/wypłacić z bankomatu/doładować revo.
_________________
Don't be evil
Góra
 Profil Relacje PM off
elwirka lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2764 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117 ... 139  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group