Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Wypłaty kartą MC Revolut w bankomatach Euronet często obciążane są prowizją nie do ominięcia (sieć bankomatów rozpoznaje kartę jako zagraniczną i nakłada własną prowizję). Visa Revolut na razie nie, ale warto uważać.
Ponadto należy zawsze wybrać opcję obciążenia w lokalnej walucie, by uniknąć przewalutowania po kursie Euronetu.

Zasilanie revoluta kartami kredytowymi jest obciążone prowizją w następujących bankach:
- Citi Handlowy 8%, min 10zł
- Citibank prowizja 10%
- BNP Paribias od 1/4/24 (2%)
- Ikano Bank
- Pekao Karta Kredytowa z Żubrem - 7% (pakiet standard), 5% (pakiet złoty), 3% (pakiet platynowy).


Uwaga: Zamieszczanie referali jest możliwe wyłącznie w wątkach łańcuszkowych. Możliwość zamieszczania referali mają jedynie osoby posiadające minimum niebieski status i pół roku stażu. regulamin-dzialania-watkow-lancuszkowych,82,44721

Spis banków z darmową wypłatą z Revoluta: https://www.dropbox.com/s/ajifjmncdazhz ... .xlsx?dl=0


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8123 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 282, 283, 284, 285, 286, 287, 288 ... 407  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Revolut
#5681 PostWysłany: 09 Lip 2020 10:49 

Rejestracja: 07 Maj 2014
Posty: 1143
Loty: 40
Kilometry: 24 863
niebieski
@Krupier Okazało się, że rejestrowałem się na inny nr komórki, która nigdy nie była wykorzystywana do obsługi apki. Dostałem instrukcję z feedbacku co mam zrobić i poszło.
Góra
 Profil Relacje PM off
Krupier lubi ten post.
 
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
 Temat postu: Re: Revolut
#5682 PostWysłany: 12 Lip 2020 14:15 

Rejestracja: 30 Lis 2013
Posty: 2160
srebrny
Dostałem zwrot za transakcje, od razu przerzuciło mi to w PLN, w powiadomieniu miałem walutę NOK, czy mogę podejrzeć jeszcze gdzieś wartość zwrotu w NOK ? mowa o apce na iOS
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Revolut
#5683 PostWysłany: 14 Lip 2020 16:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Maj 2018
Posty: 2860
platynowy
Jest jakas opcja zeby revolutem przelac Bitcoiny do ''portfela' ? Jesli nie to jaka jest najszybsza opcja zeby wplacic pieniadze na wskazany wallet, bez posiadania srodkow na wlasnym?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Revolut
#5684 PostWysłany: 14 Lip 2020 16:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Cze 2014
Posty: 2876
HON fly4free
@Flyguy Największe oszustwo Revoluta polega właśnie na tym, że nie posiadasz portfela krypto, a tylko zapis księgowy. Zakupione BTC możesz jedynie sprzedać w aplikacjii, czysta paranoja.

https://www.revolut.com/help/exploring- ... ncy-wallet
_________________
https://youtube.com/@CamiloPardo
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Revolut
#5685 PostWysłany: 14 Lip 2020 16:45 

Rejestracja: 08 Sie 2013
Posty: 1851
niebieski
Sprawa wlasnosci ma sie zmienic: https://ihodl.com/topnews/2020-06-16/re ... hip-users/

Ale jak widac, kwestia przelewow jeszcze nie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Revolut
#5686 PostWysłany: 14 Lip 2020 16:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Maj 2018
Posty: 2860
platynowy
To jak najszybciej dokonac platnosci w bitcoinach? musze zaplacic wlasnie w tej walucie, istnieja serwisy ktore dzialaja na zasadzie paypay, wplacam pieniadze z karty i przesylam po wyminianie w bitcoinach?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Revolut
#5687 PostWysłany: 14 Lip 2020 17:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Cze 2014
Posty: 2876
HON fly4free
Kup na giełdzie uzywając karty i nastęnie przelej z giełdy lub ze swojego portfela. To co robi revo z kryptowalutami jest dla mnie niepojęte.
_________________
https://youtube.com/@CamiloPardo
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Revolut
#5688 PostWysłany: 14 Lip 2020 21:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Maj 2012
Posty: 1782
srebrny
Zdaje się, że Revo liczy sobie też wcale nie symboliczny % od każdej transakcji zakupu / sprzedaży krypto. Tak jak z nowym autem - ledwo je kupisz, a od razu jesteś stratny/a.
_________________
http://arturro.fly4free.pl/blog/1455/z- ... te-dunaju/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Revolut
#5689 PostWysłany: 15 Lip 2020 08:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 10936
HON fly4free
Konto Junior dostępne jest już także w planie Standarda, a dla planów Premium i Metal są dodatkowe funkcje.
https://www.cashless.pl/8147-Revolut-dl ... i-standard

EDIT:
W nowej wersji apki dodali możliwość zaplanowania daty oraz powtarzalności (codziennie, co tydzień, co miesiąc) wysłania pieniędzy do innego użytkownika.
Zamiast dodania GIF'u, można wysłać pieniądze jako "prezent" z animowaną okładką (kilkanaście do wyboru, także z motywami podróżniczymi)
Góra
 Profil Relacje PM off
jobi lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Revolut
#5690 PostWysłany: 15 Lip 2020 16:22 

Rejestracja: 12 Sie 2015
Posty: 38
Z Revoluta korzystam już od kilku lat, ale dzisiaj chyba już przelała się czara goryczy.
Na początku byłem z Revoluta bardzo zadowolony, zachęcałem znajomych do zakładania na nim konta, ale z upływem czasu mój entuzjazm coraz bardziej słabł, gdyż Revolut z roku na rok traktuje swoich klientów w coraz bardziej arogancki sposób.
Pierwszy wstrząs nastąpił, gdy chyba rok lub 2 lata temu Revolut zawiadomił mnie, że muszę im przesłać zdjęcie jakiegoś swojego dokumentu ze zdjęciem, najlepiej dowodu osobistego LUB prawa jazdy.
Wysłałem im zdjęcie prawa jazdy, a po chwili dostałem od nich następną wiadomość, że do pełnej weryfikacji muszę przesłać im JESZCZE zdjęcie dowodu osobistego.
Wkurzyło mnie takie podstępne działanie, ale nie mając innego wyjścia posłałem im zdjęcie także D.O.
Dzisiaj rano loguję się do aplikacji mobilnej żeby kupić HRK na wyjazd, ale zamiast interfejsu widzę żądanie podania numeru mojego telefonu.
Wpisałem numer telefonu, a wtedy pojawiło się żądanie przesłania do nich mojego selfie. Oczywiście w dalszym ciągu nie mogę nawet sprawdzić ile środków mam na koncie!
Przesłałem im selfie, wreszcie mogłem sprawdzić ile środków mam na koncie, ale po chwili ekran zgasł i zaczęło mi się coś instalować na telefonie. Po zakończeniu instalacji (chyba) nowej wersji aplikacji mobilnej, otworzył się ekran logowania do tej aplikacji.
Wpisuję PIN-kod - dostaję komunikat że kod jest błędny.
Wpisuję PIN-kod ponownie - ten sam komunikt! Sprawdzam w notatkach, czy na pewno wpisuję PIN-kod poprawny - jest poprawny!
Restartuję smartfona, ponownie próbuję zalogować się do aplikacji mobilnej, ale znowu "Błędny kod" i tak chyba z 10 razy!
W końcu klikam przycisk "Zapomniałem PIN". Znowu otwiera się okienko z żądaniem wpisania numeru telefonu. Wpisuję nr telefonu, dostaję wiadomość "push" którą akceptuję, otwiera się okno do ustalenia nowego kodu PIN.
Wpisuje nowy kod PIN i zatwierdzam go. Otwiera się okno do ponownego wpisania kodu PIN. Wpisuję go, ale tym razem ŻADNEJ REAKCJI!
Po dłuższej chwili wpisuje ten sam kod PIN ponownie - znowu żadnej reakcji!
Po kilku takich nieudanych próbach ręcznie czyszczę pole na PIN-kod i wpisuję go ponownie - tym razem zadziałało!
Zadziałało, ale tylko w takim sensie, że zamiast systemu transakcyjnego wyświetlił mi się następny komunikat, a mianowicie żądanie żebym im przesłał NASTĘPNE selfie, ale tym razem poza moją twarzą przedstawiające także mój dowód osobisty!
Więc teraz wyobraźcie sobie, że ja nie siedzę sobie teraz wygodnie w domu, lecz jest noc, a jestem gdzieś za granicą gdzie właśnie zatankowałem samochód lub potrzebuję zapłacić za prom który za chwile odpływa, a tymczasem Revolut urządza mi takie niespodzianki!
Prawdę mówiąc, po tej przygodzie to już odechciało mi się Revoluta!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Revolut
#5691 PostWysłany: 15 Lip 2020 16:27 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8552
złoty
Cytuj:
jest noc, a jestem gdzieś za granicą gdzie właśnie zatankowałem samochód lub potrzebuję zapłacić za prom który za chwile odpływa,

To wyjmujesz inną kartę, albo płacisz gotówką.
Góra
 Profil Relacje PM off
ms993 lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Revolut
#5692 PostWysłany: 15 Lip 2020 17:14 

Rejestracja: 12 Sie 2015
Posty: 38
Wybacz, ale ja nie po to ładuję Revoluta swoja kasą, żeby płacić gotówką lub inną kartą!
Do tego Revolut nie jest mi potrzebny!!!
Te kilkanaście EUR jakie mogę oszczędzić nie jest warte moich nerwów oraz ryzyka związanego z powierzaniem kasy firmie-krzak, która wycina takie chamskie numery swoim klientom!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Revolut
#5693 PostWysłany: 15 Lip 2020 17:33 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8552
złoty
Jeśli jesteś taki zaradny, że w podróż bierzesz tylko i wyłącznie Revoluta, to taka nauczka bardzo Ci się przyda.
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Revolut
#5694 PostWysłany: 15 Lip 2020 18:17 
Moderator forum

Rejestracja: 03 Kwi 2016
Posty: 879
@Chris-Kr

Rzecz nie w Revolucie lecz w tym, że takie sytuacje się zdarzają. Jadąc za granicę trzeba mieć ze sobą co najmniej dwie karty (najlepiej Visa i MasterCard) i na wszelki wypadek trochę gotówki.
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Revolut
#5695 PostWysłany: 15 Lip 2020 18:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2015
Posty: 4490
złoty
Zupełnie się zgadzam, już od dawna staram się nie płacić gotówką, ale zawsze mam ją przy sobie, i wiele razy się przydała, już pomijam np napiwki, bo te też gdzieniegdzie można zapłacić kartą, ale toaleta czy niektóre automaty biletowe, czy wreszcie zakup owoców na bazarze, czasem trzeba gotówkę mieć, podobnie jak kilka kart, bo zdarzyło mi się nie móc zapłacić MC, a visa przeszła, co do revoluta to miałem taki przypadek w Paryżu, po udanym wyjeździe do AP, chcę zakończyć wyjazd jak to we Francji, szampanem, jest dość późno, wchodzę do sklepu, a tam napis że alkohol tylko do 20, idę do drugiego, biorę szampana, i przy kasie revo nie mogę zapłacić, jest 21, gość chce zamykać i nie pozwala mi skorzystać z terminala drugi raz , na szczęście przypominam sobie, że mam 20€ i wieczór uratowany
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Revolut
#5696 PostWysłany: 15 Lip 2020 20:30 

Rejestracja: 12 Sie 2015
Posty: 38
boots napisał(a):
Jeśli jesteś taki zaradny, że w podróż bierzesz tylko i wyłącznie Revoluta, to taka nauczka bardzo Ci się przyda.

A kto Ci powiedział, że biorę tylko Revoluta?
Za granicę jeżdżę od wielu, wielu lat, preferuję gotówkę, ale kart różnych banków używam od czasów gdy twórców Revoluta jeszcze nie było na świecie, jednak z żadnym bankiem nie miałem takich jaj, jak z Revolutem!
Revolutowi coraz częściej się zdarza, że z niewiadomych powodów blokuje ludziom forsę na kontach, w internecie widziałem skargi ludzi, którym kasa nawet zniknęła z konta i którzy będąc na drugim końcu świata zostali całkowicie bez środków, ale to co dzisiaj Revolut zaprezentował u mnie, dowodzi kompletnej amatorszczyzny tych ludzi!
Pieniądze to jest zbyt poważna sprawa, by w nadziei na zaoszczędzenie kilku euro powierzać swoje środki firmie-krzak, która w zależności od kierunku wiatru oraz fazy księżyca, albo udostępni mi moje własne pieniądze, albo nie!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Revolut
#5697 PostWysłany: 15 Lip 2020 21:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Maj 2018
Posty: 2860
platynowy
-- 15 Lip 2020 21:41 --

Chris-Kr napisał(a):
Z Revoluta korzystam już od kilku lat, ale dzisiaj chyba już przelała się czara goryczy.
Na początku byłem z Revoluta bardzo zadowolony, zachęcałem znajomych do zakładania na nim konta, ale z upływem czasu mój entuzjazm coraz bardziej słabł, gdyż Revolut z roku na rok traktuje swoich klientów w coraz bardziej arogancki sposób.
Pierwszy wstrząs nastąpił, gdy chyba rok lub 2 lata temu Revolut zawiadomił mnie, że muszę im przesłać zdjęcie jakiegoś swojego dokumentu ze zdjęciem, najlepiej dowodu osobistego LUB prawa jazdy.
Wysłałem im zdjęcie prawa jazdy, a po chwili dostałem od nich następną wiadomość, że do pełnej weryfikacji muszę przesłać im JESZCZE zdjęcie dowodu osobistego.
Wkurzyło mnie takie podstępne działanie, ale nie mając innego wyjścia posłałem im zdjęcie także D.O.
Dzisiaj rano loguję się do aplikacji mobilnej żeby kupić HRK na wyjazd, ale zamiast interfejsu widzę żądanie podania numeru mojego telefonu.
Wpisałem numer telefonu, a wtedy pojawiło się żądanie przesłania do nich mojego selfie. Oczywiście w dalszym ciągu nie mogę nawet sprawdzić ile środków mam na koncie!
Przesłałem im selfie, wreszcie mogłem sprawdzić ile środków mam na koncie, ale po chwili ekran zgasł i zaczęło mi się coś instalować na telefonie. Po zakończeniu instalacji (chyba) nowej wersji aplikacji mobilnej, otworzył się ekran logowania do tej aplikacji.
Wpisuję PIN-kod - dostaję komunikat że kod jest błędny.
Wpisuję PIN-kod ponownie - ten sam komunikt! Sprawdzam w notatkach, czy na pewno wpisuję PIN-kod poprawny - jest poprawny!
Restartuję smartfona, ponownie próbuję zalogować się do aplikacji mobilnej, ale znowu "Błędny kod" i tak chyba z 10 razy!
W końcu klikam przycisk "Zapomniałem PIN". Znowu otwiera się okienko z żądaniem wpisania numeru telefonu. Wpisuję nr telefonu, dostaję wiadomość "push" którą akceptuję, otwiera się okno do ustalenia nowego kodu PIN.
Wpisuje nowy kod PIN i zatwierdzam go. Otwiera się okno do ponownego wpisania kodu PIN. Wpisuję go, ale tym razem ŻADNEJ REAKCJI!
Po dłuższej chwili wpisuje ten sam kod PIN ponownie - znowu żadnej reakcji!
Po kilku takich nieudanych próbach ręcznie czyszczę pole na PIN-kod i wpisuję go ponownie - tym razem zadziałało!
Zadziałało, ale tylko w takim sensie, że zamiast systemu transakcyjnego wyświetlił mi się następny komunikat, a mianowicie żądanie żebym im przesłał NASTĘPNE selfie, ale tym razem poza moją twarzą przedstawiające także mój dowód osobisty!
Więc teraz wyobraźcie sobie, że ja nie siedzę sobie teraz wygodnie w domu, lecz jest noc, a jestem gdzieś za granicą gdzie właśnie zatankowałem samochód lub potrzebuję zapłacić za prom który za chwile odpływa, a tymczasem Revolut urządza mi takie niespodzianki!
Prawdę mówiąc, po tej przygodzie to już odechciało mi się Revoluta!



Ta sytuacja jest Twoim zdaniem aroganckim potraktowaniem klienta przez Revolut?

-- 15 Lip 2020 21:43 --

Chris-Kr napisał(a):
Wybacz, ale ja nie po to ładuję Revoluta swoja kasą, żeby płacić gotówką lub inną kartą!
Do tego Revolut nie jest mi potrzebny!!!
Te kilkanaście EUR jakie mogę oszczędzić nie jest warte moich nerwów oraz ryzyka związanego z powierzaniem kasy firmie-krzak, która wycina takie chamskie numery swoim klientom!


To po co wymieniasz HRK skoro na tak malutkich oszczednosciach Ci nie zalezy, poza tym przeciez mozna placic karta,a system automatycznie przewalutuje pieniadze na HRK.....
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Revolut
#5698 PostWysłany: 15 Lip 2020 22:11 

Rejestracja: 27 Cze 2012
Posty: 391
Loty: 100
Kilometry: 105 516
niebieski
Mam dziwny problem. Żona zrobiła aktualizację na xiaomi mi a2. Wylogowało ją z aplikacji. Jest teraz załóż konto. Podaję numer i jest info wysłaliśmy maila na podany adres . Mail przychodzi klikamy w linka. I przenosi nas znowu do pola wpisz nr telefonu. I tak w kółko. Ktoś tak miał?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Revolut
#5699 PostWysłany: 15 Lip 2020 22:33 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8552
złoty
@Chris-Kr
Cytuj:
A kto Ci powiedział, że biorę tylko Revoluta?

Ty, skoro robisz wielki problem z tego, że:
Cytuj:
jest noc, a jestem gdzieś za granicą gdzie właśnie zatankowałem samochód lub potrzebuję zapłacić za prom który za chwile odpływa, a tymczasem Revolut urządza mi takie niespodzianki!

Cytuj:
Pieniądze to jest zbyt poważna sprawa, by w nadziei na zaoszczędzenie kilku euro powierzać swoje środki firmie-krzak, która w zależności od kierunku wiatru oraz fazy księżyca, albo udostępni mi moje własne pieniądze, albo nie!

No patrz, a jednak przecież z tego krzaka:

Cytuj:
Z Revoluta korzystam już od kilku lat,
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Revolut
#5700 PostWysłany: 15 Lip 2020 23:02 

Rejestracja: 12 Sie 2015
Posty: 38
-- 15 Lip 2020 22:38 --

Flyguy napisał(a):
-- 15 Lip 2020 21:41 --
Ta sytuacja jest Twoim zdaniem aroganckim potraktowaniem klienta przez Revolut?

Użyłem takiego określenia żeby nie użyć słowa "chamstwo", chociaż to drugie określenie jest o wiele właściwsze w przypadku instytucji, która nie dość, że odcina klienta od jego pieniędzy by wymusić na nim przekazanie dodatkowych danych, to w dodatku jeszcze wyświetla klientowi komunikat "Błędny PIN", chociaż wprowadzony przy logowaniu PIN był poprawny!
Dla mnie takie postępowanie całkowicie kompromituje instytucję finansową.
Flyguy napisał(a):
-- 15 Lip 2020 21:43 --
Chris-Kr napisał(a):
Wybacz, ale ja nie po to ładuję Revoluta swoja kasą, żeby płacić gotówką lub inną kartą!
Do tego Revolut nie jest mi potrzebny!!!
Te kilkanaście EUR jakie mogę oszczędzić nie jest warte moich nerwów oraz ryzyka związanego z powierzaniem kasy firmie-krzak, która wycina takie chamskie numery swoim klientom!

To po co wymieniasz HRK skoro na tak malutkich oszczednosciach Ci nie zalezy,

Zależy mi na każdej oszczędności, ale w sytuacji gdy korzystanie z Revoluta zaczyna przypominać ruletkę, to rozsądniej jest z tych oszczędności zrezygnować.
Flyguy napisał(a):
poza tym przeciez mozna placic karta,a system automatycznie przewalutuje pieniadze na HRK.....

Tak jak już pisałem, chcę mieć przy sobie także gotówkę, bo nie wszędzie da się zapłacić kartą, a poza tym w weekendy Revolut nalicza sobie dodatkową prowizję, więc tego też chciałem uniknąć.

-- 15 Lip 2020 22:47 --

z0mb3k napisał(a):
Mam dziwny problem. Żona zrobiła aktualizację na xiaomi mi a2. Wylogowało ją z aplikacji. Jest teraz załóż konto. Podaję numer i jest info wysłaliśmy maila na podany adres . Mail przychodzi klikamy w linka. I przenosi nas znowu do pola wpisz nr telefonu. I tak w kółko. Ktoś tak miał?

To jeszcze mały pikuś. Czytaj o moich dzisiejszych przygodach z Revolutem: https://www.fly4free.pl/forum/viewtopic.php?p=1357913#p1357913

-- 15 Lip 2020 23:02 --

boots napisał(a):
@Chris-Kr
Cytuj:
A kto Ci powiedział, że biorę tylko Revoluta?

Ty, skoro robisz wielki problem z tego, że:
Cytuj:
jest noc, a jestem gdzieś za granicą gdzie właśnie zatankowałem samochód lub potrzebuję zapłacić za prom który za chwile odpływa, a tymczasem Revolut urządza mi takie niespodzianki!

Może na Tobie nie robi wrażenia utrata kasy przeznaczonej na pokrycie kosztów wyjazdu zagranicznego, ale ja nie lekceważę sobie takich strat, nawet wtedy gdy w dyspozycji mam jeszcze inne środki.
boots napisał(a):
Cytuj:
Pieniądze to jest zbyt poważna sprawa, by w nadziei na zaoszczędzenie kilku euro powierzać swoje środki firmie-krzak, która w zależności od kierunku wiatru oraz fazy księżyca, albo udostępni mi moje własne pieniądze, albo nie!

No patrz, a jednak przecież z tego krzaka:
Cytuj:
Z Revoluta korzystam już od kilku lat,

Dopóki te problemy dotykały nieznanych ludzi w odległych krajach, a u mnie wszystko działało, to nie widziałem powodów do rezygnacji z Revoluta. Ale teraz sytuacja nieco :) się zmieniła.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8123 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 282, 283, 284, 285, 286, 287, 288 ... 407  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 13 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group