Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4242 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207 ... 213  Następna
Autor Wiadomość
#4061 PostWysłany: 16 Paź 2019 07:52 

Rejestracja: 17 Maj 2012
Posty: 789
niebieski
OT. Nowe bony już na allegro i OLX. Podobnie jak wszyscy tu jestem zły na nową wartość odliczenia. Mimo, że to 'tylko' 300 PLN to i tak daje prawie 5% zwrotu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
#4062 PostWysłany: 20 Paź 2019 06:07 

Rejestracja: 04 Kwi 2011
Posty: 175
Loty: 44
Kilometry: 103 231
ale jeśli wysłali podwójnie to 2x300 = 600zł, a to już bliżej historycznych 734zł.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4063 PostWysłany: 20 Paź 2019 06:45 

Rejestracja: 13 Sie 2018
Posty: 47
Loty: 70
Kilometry: 133 489
Wysłali za 1 i 2 półrocze. Więc starym trybem powinno być 2x734...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4064 PostWysłany: 20 Paź 2019 08:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 2336
Loty: 26
Kilometry: 45 127
platynowy
Reklamujecie jeszcze raz czy dajecie już sobie spokój ?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4065 PostWysłany: 20 Paź 2019 23:19 

Rejestracja: 23 Mar 2014
Posty: 233
niebieski
Reklamujemy, reklamujemy.
W sprawie wartości alior odsyła do ryana, a ryan do aliora. Tak to u mnie wygląda.
Planuję jeszcze znowu napisać do aliora.

Wg mnie ta cała wartość 300 jest między nimi dogadana. Dlatego tak bezproblemowo zdecydowali wysłać dwa bony co kosztowało ich w sumie mniej niż jeden wcześniej...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4066 PostWysłany: 20 Paź 2019 23:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Maj 2016
Posty: 166
Przestańcie już z tymi dwoma bonami... Jak już tu było napisane wiele razy.
Jeden za okres I-VI
Drugi VII-VIII.
Nic więcej nie wyslali.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4067 PostWysłany: 21 Paź 2019 00:08 

Rejestracja: 23 Mar 2014
Posty: 233
niebieski
czyli dwa...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4068 PostWysłany: 21 Paź 2019 06:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Lut 2014
Posty: 2886
Loty: 417
Kilometry: 786 538
srebrny
Velbandito napisał(a):
Przestańcie już z tymi dwoma bonami... Jak już tu było napisane wiele razy.
Jeden za okres I-VI
Drugi VII-VIII.
Nic więcej nie wyslali.


Wysłali 4.
We wrześniu dwa. Za I i II półrocze. 300 zł + 300 zł
W październiku dwa. Za I i II półrocze. 300 zł + 300 zł.

Razem 1200 zł.

Kto zdążył zarezerwować loty za pierwsze bony, ten zapewne skorzysta podwójnie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4069 PostWysłany: 21 Paź 2019 07:43 

ratatam napisał(a):
Reklamujemy, reklamujemy.
W sprawie wartości alior odsyła do ryana, a ryan do aliora. Tak to u mnie wygląda.
Planuję jeszcze znowu napisać do aliora.

Wg mnie ta cała wartość 300 jest między nimi dogadana. Dlatego tak bezproblemowo zdecydowali wysłać dwa bony co kosztowało ich w sumie mniej niż jeden wcześniej...

Gdzie w regulaminie, na stronie Aliora czy Ryanair masz podaną wartość odliczenia, by móc ją reklamować?
Były tu niedawno podane odpowiedzi na reklamacje w tej sprawie, tam jasno głównie stawiano na realizację przez wskazany w emailu kontakt telefoniczny/konsultanta, czego nikt tu nie spelnił

Resztę podała @elwirka
Góra
 PM off  
      
#4070 PostWysłany: 21 Paź 2019 08:51 

Rejestracja: 23 Mar 2014
Posty: 233
niebieski
Bon ewidentnie jest inny od wszystkich wcześniejszych, można domniemywać, że powinien mieć taką samą wartość jak dawniej.
Poza tym wartość 300 starcza w niewielu przypadkach na podróż dla 2 osób w 2 strony.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4071 PostWysłany: 21 Paź 2019 09:04 

ratatam napisał(a):
Bon ewidentnie jest inny od wszystkich wcześniejszych, można domniemywać, że powinien mieć taką samą wartość jak dawniej.

Warto przeczytać zanim się coś tu napisze, bo to zdanie jest pełne sprzeczności :)

Napisz co Ci odpiszą
Góra
 PM off  
      
#4072 PostWysłany: 21 Paź 2019 09:28 

Rejestracja: 23 Mar 2014
Posty: 233
niebieski
Wszystkie moje wcześniejsze bony (ponad 2 letni okres) miały wartość 734. Bony teraźniejsze maja 300. Gdzie tu jakaś sprzeczność??
Góra
 Profil Relacje PM off
szczotek99 lubi ten post.
 
      
#4073 PostWysłany: 21 Paź 2019 10:10 

Te ostatnie poza wartością odliczenia niczym się nie różnią poza nr. oczywiście od tych poprzednich

Już napisałem: gdzie to zapisano i czym uzasadnisz te sumy: 300 i 734 zł?

Poza tym przygotuj wiarygodną informację skąd wiesz ile odlicza skoro nie dzwoniłeś jak podaje regulamin programu lojalnościowego.....może tam konsultant pozwala czy jemu odlicza 734 zł
Góra
 PM off  
      
#4074 PostWysłany: 21 Paź 2019 10:41 

Rejestracja: 23 Mar 2014
Posty: 233
niebieski
Do napisania reklamacji nie potrzebujesz przedstawiać, żadnych dowodów.

Zawsze warto walczyć o swoje, tym bardziej, że widać tutaj jak Ryan i Alior lecą w kulki. Jak ktoś ma czas czy lubi walczyć dla idei to czemu zniechęcasz?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4075 PostWysłany: 21 Paź 2019 10:51 

Program padł,ale podyskutujmy bo każdą bzdurę jak ratalam można napisać, ale jej nie potrafi niestety niczym uzasadnić:

- nikomu nie odradzam pisania reklamacji, bo kim ja jestem by odradzać, poza tyle tu cicho czytaczy, że i tak ktoś napisze

- pytałem grzecznie czym uzasadnisz kwoty odliczeń?
Reklamacje, pozwy, itp itd powinno się uzasadnić w tym wypadku zapisami w regulaminie - nie pozwoli im to na odrzucenie skargi, reklamacji jako bezzasadnej czy toczenie w przypadku odmowy reklamacji np. w arbitrażu bankowym czy sądzie

- lecą w kulki piszesz :shock: :lol:
Generalnie Alior przez swój brak profesjonalizmu i znajomości zapisów regulaminu tyle razy się naprzepraszał, zapłacił za podwójne vouchery na ten sam okres itp itd
Mówimy tu bardziej o dojeniu przez nas "systemu" czy wykorzystywaniu na maxa ich błędów :D

Ale pisz @ratatam , prosiłem tylko o zamieszczenie odpowiedzi i może jeszcze co z tą odpowiedzią zrobisz ;)
Góra
 PM off  
      
#4076 PostWysłany: 21 Paź 2019 11:16 

Rejestracja: 23 Mar 2014
Posty: 233
niebieski
Program padł i na pożegnanie Ryan/Alior nie zagrał fair obniżając wartość bonu. Takie są fakty.

Nie ma czegoś takiego jak kwota odliczeń żeby tu coś uzasadniać..
Powinieneś otrzymać bon na podróż dla dwóch/jednej osoby. Do bonu jest przypisana jego techniczna wartość, która powinna na taką podroż pozwalać. Wartość bonu drastycznie spadła (z nieznanych przyczyn), porównując do poprzednich ... - kwestia ubrania w odpowiednie zdania i możesz napisać co najmniej jedna reklamację.
Przedstawienie powodu zmian z uzasadnieniem powinna leżeć już po stronie ryan/bank.


Z mojego stażu w programie to mogę powiedzieć, że z bonami to ciągle były jakieś problemy. Zresztą wszystko to jest opisane w tym wątku.

Jak otrzymam odpowiedź to oczywiści napiszę, tak jak już wcześniej pisałem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4077 PostWysłany: 21 Paź 2019 12:26 

Rejestracja: 06 Kwi 2015
Posty: 536
niebieski
Jasne ze ciagle były problemy, na których wielu z nas skorzystało chociażby wykorzystując podwójnie vouchery, ktoś tam za to zapłacił a ktoś inny się ucieszył bo wykorzystał dwa razy.

Prawda jest to że alior jest wybitnie dziwna instytucja finansowa, dziwie się ze w banku mogą mieć taki bałagan, ale również prawda jest to ze jak wspomniał gorny77 doiliśmy program przez lata łamiąc jego regulamin który nie pozwalał na wykorzystanie voucheru przez stronę, który miał okresy zastrzeżone, który powinien być przypisany do nazwiska, oraz nie określał kwoty vouchera.

Było trochę nerwów przez ten bałagan w banku i w Ryanair, ale śmiem twierdzić że również przez ten bałagan dużo zyskaliśmy bo gdyby mieli porządek to już dawno by nam ukrócili pewne zielone kombinacje

Podsumowując mimo ze zamknęli mi kartę w nieładny sposób to ja się na nikogo nie gniewam bo program był naprawdę opłacalny
Góra
 Profil Relacje PM off
elwirka lubi ten post.
 
      
#4078 PostWysłany: 21 Paź 2019 19:26 

Rejestracja: 19 Mar 2015
Posty: 1612
Loty: 50
Kilometry: 65 501
złoty
Czy ci co mieli problemy z odprawą na loty rezerwowane voucherem otrzymali wcześniej takiego maila? 3 tygodnie przed lotem.
Załącznik:
ryanair_potwierdzenie.jpg
ryanair_potwierdzenie.jpg [ 129.61 KiB | Obejrzany 1138 razy ]


Uśmiechnięta pani zapewni, że Status Lotu Potwierdzony
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4079 PostWysłany: 21 Paź 2019 22:22 

Rejestracja: 19 Mar 2015
Posty: 1612
Loty: 50
Kilometry: 65 501
złoty
No wiesz, kliknąłem. I wygląda, że wszystko ok, ale nauczony doświadczeniem życiowym "if she is hot and you're not, probably she is a spy", wole dopytać "lataczy voucherowych" po przejściach.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#4080 PostWysłany: 23 Paź 2019 09:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Gru 2013
Posty: 1845
Loty: 76
Kilometry: 125 391
niebieski
W dniu dzisiejszym moja karta zmieniła status na "zamknięta". Dyspozycja złożona za pośrednictwem wiadomości w bankowości elektronicznej z jednoczesnym zablokowaniem karty. Po miesiącu temat załatwiony, do oddziału iść nie trzeba ?.
_________________
Image
MOJE RELACJE Z PODRÓŻY
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4242 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207 ... 213  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group