Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 50 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 29 Gru 2018 11:09 

Po co im numer NIP?Proszą przy rejestracji, można podać później nie pamiętam dokładnie ale pisało 1 bądź 3 miesiace. Doczytalem że w związku z jakimiś tam przepisami muszą przekazywać pewne dane organom podatkowym, jakieś ecr.
 Profil Relacje PM off  

#42 PostWysłany: 02 Lut 2019 08:19 

FranekXVI napisał(a):
Ja posiadam konto w n26, uzywam go glownie do placenia w podrozach zagranicznych. Maja minimalnie gorsze kursy niz revolut oraz oplate przy wybieraniu z bankomatu za granica.

Sent from my SM-T713 using Tapatalk
Mam pytanie ich ta karte debetowa akceptuja na automatycznych stacjach banzynowych w Niemczech i Austrii. Często tak tankuje i musze płacić gotówką bo z polskimi kartami jest kłopot.

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka
 Profil Relacje PM off  

#43 PostWysłany: 02 Lut 2019 10:56 

Loty: 143
Kilometry: 128 306
srebrny
Jeżeli masz problem z polską kartą, to prawdopodobnie automat przyjmuje tylko niemieckie Maestro (EC/Girocard). Możesz zamówić taką do swojego konta.
 Profil Relacje PM off  

#44 PostWysłany: 02 Lut 2019 11:41 

Maestro nie jest dostępne dla klientów z Polski.
 Profil Relacje PM off  

#45 PostWysłany: 02 Lut 2019 16:29 

Loty: 143
Kilometry: 128 306
srebrny
@wz111 nie wiedziałem, mieszkam w Niemczech.
 Profil Relacje PM off  

#46 PostWysłany: 11 Lut 2019 19:48 

Mam pytanie, czy znacie jeszcze jakieś zagraniczne konta które możemy otworzyc
 Profil Relacje PM off  

#47 PostWysłany: 23 Mar 2019 00:25 

Polecam konto w N26. Darmowa karta, która na terenie Niemiec przychodzi poczta do kilku dni po videoweryfikacji. Odbywa się ona przez telefon, kilka prostych pytań po angielsku lub po znalezieniu polskiego operatora. Do Polski karta idzie dłużej ale max 2 tygodnie. Można się rejestrować na polski adres.
Podczas videoweryfikacji potrzebny dowód osobisty.
5 darmowych wypłat w miesiącu bankomaty w euro, darmowe przelewy euro.

Ostatnio edytowany przez Abcn, 23 Mar 2019 01:29, edytowano w sumie 1 raz
Post niezgodny z regulaminem forum: http://www.fly4free.pl/regulamin-uslugi-spolecznosc-fly4free-pl/
 Profil Relacje PM off  

#48 PostWysłany: 23 Mar 2019 08:49 

W Nestbanku też jest to samo za darmo z tą przewagą, że wszystkie wypłaty z bankomatów w Euro są bez prowizji. Więc nie rozumiem zachwytu N26 :-) i dziwię się, że nikt Nesta nie poleca.
Chyba, że ktoś mieszka w Niemczech, to wtedy oczywiste.
 Profil Relacje PM off  

#49 PostWysłany: 06 Kwi 2019 17:50 

Witam, podpowie ktoś w jaki sposób mogę przyjąć na konto N26 przelew w USD?
 Profil Relacje PM off  

#50 PostWysłany: 15 Kwi 2019 13:31 

Proponuję Kartę N26 jako uzupełnienie duetu revolut+curve.
N26 obsługuje natywnie tylko Euro ale dobrze się „pracuje” na zestawie z revolutem.
Przelew euro z revolut > N26 idzie max 1 dzień. Jeśli z jakiegokolwiek powodu chcesz w drugą stronę to w parę sekund masz euro z powrotem na revolucie.
Ja „zbieram” Euro na różne wyjazdy i pewniej się czuję trzymając je w N26. Może jeszcze przydatny drobiazg, przy płatności kartą N26 nie ma ryzyka pytań o to czy płacisz w funtach czy złotówkach na terminalu. Karta jest wydana w Niemczech i to się również przydaje.
Natomiast jeden „minus”, podczas ostatniego pobytu na Krecie każdy komu podawałem kartę do płacenia dokładnie ją oglądał z każdej strony 😉 ponieważ jest przeźroczysta, przy płatnościach kartą curve tego „efektu” nie było. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie podpiąć N26 do curve i tak płacić.
 Profil Relacje PM off
Apocalipse lubi ten post.

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 50 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 12 gości