Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Wypłaty kartą MC Revolut w bankomatach Euronet często obciążane są prowizją nie do ominięcia (sieć bankomatów rozpoznaje kartę jako zagraniczną i nakłada własną prowizję). Visa Revolut na razie nie, ale warto uważać.
Ponadto należy zawsze wybrać opcję obciążenia w lokalnej walucie, by uniknąć przewalutowania po kursie Euronetu.

Zasilanie revoluta kartami kredytowymi jest obciążone prowizją w następujących bankach:
- Citi Handlowy 8%, min 10zł
- Citibank prowizja 10%
- BNP Paribias od 1/4/24 (2%)
- Ikano Bank
- Pekao Karta Kredytowa z Żubrem - 7% (pakiet standard), 5% (pakiet złoty), 3% (pakiet platynowy).


Uwaga: Zamieszczanie referali jest możliwe wyłącznie w wątkach łańcuszkowych. Możliwość zamieszczania referali mają jedynie osoby posiadające minimum niebieski status i pół roku stażu. regulamin-dzialania-watkow-lancuszkowych,82,44721

Spis banków z darmową wypłatą z Revoluta: https://www.dropbox.com/s/ajifjmncdazhz ... .xlsx?dl=0


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8158 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157 ... 408  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: revolut
#3061 PostWysłany: 13 Lis 2018 11:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Maj 2015
Posty: 1136
Loty: 211
Kilometry: 391 575
niebieski
daniel4g napisał(a):
Od kilku tygodni w aplikacji Revolut nie mam możliwości dodania kropki ani przecinka. Myślałem, że to jakiś chwilowy błąd ale dziś wyszła aktualizacja apki i problem wciąż pozostał. Rowniez wyczyszczenie danych aplikacji nie pomogło. Czy ktoś z Was spotkał się z podobnym problemem i udało się go rozwiązać?

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Mam to samo od kilku miesięcy, i jest to mega wkurzające :(

EDIT: zainstalowałem GBoard ze sklepu play i działa, @skrzat dzieki
_________________
Tajlandia, Malezja, Singapur

Bulgaria


Ostatnio edytowany przez juggler5, 13 Lis 2018 11:22, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Zbiór okołoweekendowych lotów do Francji z Krakowa od 186 PLN Zbiór okołoweekendowych lotów do Francji z Krakowa od 186 PLN
Nowość! Wakacyjne loty Ethiopian Airlines do RPA i Tanzanii z bagażem z Warszawy od 2376 PLN Nowość! Wakacyjne loty Ethiopian Airlines do RPA i Tanzanii z bagażem z Warszawy od 2376 PLN
 Temat postu: Re: revolut
#3062 PostWysłany: 13 Lis 2018 11:12 

Rejestracja: 20 Lis 2014
Posty: 3368
złoty
Android. Dziala

Wysłane przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: revolut
#3063 PostWysłany: 15 Lis 2018 08:07 

Rejestracja: 08 Gru 2016
Posty: 130
W Malezji w bankomacie CIMB BANK nie pobiera prowizji. Przelicznik moim zdaniem też świetny, bo jak dobrze liczę w przybliżeniu poniżej 0,5%. Nie zadawał też głupich pytań ;)
Płatności wszędzie bez problemu, sklep mały, supermarket, hotel wszędzie ok


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Revolut w Kolumbii
#3064 PostWysłany: 15 Lis 2018 12:17 

Rejestracja: 11 Maj 2018
Posty: 1
Hej, czy ktoś z Was już korzystał z karty revolut w Kolumbii?

Jak działa? czy są z nia jakieś problemy? jaka jest pobierana prowizja? w ktorych bankomatach najlepiej wyplacac pieniadze?

Z gory dzięki za odpowiedzi.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Revolut w Kolumbii
#3065 PostWysłany: 15 Lis 2018 12:21 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22454
https://community.revolut.com/t/travell ... mbia/26620
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: revolut
#3066 PostWysłany: 15 Lis 2018 21:45 

Rejestracja: 15 Maj 2011
Posty: 67
Hej, ktoś z Was korzystał z karty debetowej Transferwise? Podają limity w GPB, czy to znaczy, że przy wypłacie w innej walucie będzie przewalutowanie?
_________________
Tajlandia - Indie - Nepal - Wietnam - Chiny - Kambodża & Wenezuela
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: revolut
#3067 PostWysłany: 15 Lis 2018 21:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lut 2015
Posty: 566
Loty: 19
Kilometry: 49 323
niebieski
Czy na Revoult można zamienić PLN na JOD? Próbowałem ale nie mogę znaleźć :(
_________________
Jak mawiał Kosio "Kto podróżuje ten dwa razy żyje"
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: revolut
#3068 PostWysłany: 16 Lis 2018 00:01 

Rejestracja: 17 Gru 2012
Posty: 490
Loty: 116
Kilometry: 176 025
niebieski
Nie można. Możesz zamienić na te waluty, w których można mieć konto w Revolucie. Zamieni Ci automatycznie na JOD przy płatności.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: revolut
#3069 PostWysłany: 16 Lis 2018 03:14 

Rejestracja: 21 Lis 2014
Posty: 607
niebieski
zapinio napisał(a):
Beznadziejna aplikacja na androida. Kompletnie nieczytelna.Zawieszająca się na okrągło.Brak możliwości korzystania z aplikacji via strona internetowa.Przy zmianie numeru telefonu kompletny chaos. Szkoda nawet opisywać. Użyłem do płatności na Ukrainie. Kurs 141UAH/za 19,7zł czyli ca. 7,14 UAH za 1 zł. Płatność kartą ING 251UAH za 34,28 zł czyli kurs ca. 7,38 UAH za 1 zł. Krótko mówiąc Revolut to zawracanie dupy. Brak pewności,chaos w aplikacji.Teraz brak dostępu do konta po zmianie numeru telefonu. Burdel. Nigdy więcej.


Wszystko co napisałeś, to najprawdziwsza prawda. Ale za przetestowanie karty również w burdelu powinieneś dostać wręcz medal!

***

No cóż- jak widać konkretny ładunek uprzedzeń, dziwactw i malkontenctwa + przetestowanie najgorszych możliwych scenariuszy (Revolut do UAH się nie nadaje i trąbimy o tym od lat) to sposób, żeby nie być zadowolonym nawet z lodów czekoladowych- a co dopiero z tak fantastycznej usługi jak Revolut.
Góra
 Profil Relacje PM off
acidka lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: revolut
#3070 PostWysłany: 16 Lis 2018 03:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Sty 2011
Posty: 405
niebieski
A co numer telefonu przeszkadza?
Jeśli wymienię SIM to coś się stanie, zablokuje?
Bo z tego co wiem, appka związana jest z telefonem, nie numerem, a numer może sie przydać tylko do odbierania sms-ow weryfikacyjnych.
Czy chodzi o próbę zmiany nr tel w danych klienta w appce?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: revolut
#3071 PostWysłany: 16 Lis 2018 04:39 

Rejestracja: 08 Gru 2016
Posty: 130
Ja mam już trzecią kartę sim i Revolut działa tak jak działał, bez problemów.
Raz pyta o pin raz nie, tylko zbliżeniowo, ale to pewnie kwestia terminala, nie wiem.
Do SMS z banków mam inny numer i telefon.
Jestem zadowolony bardzo, szczególnie że pamiętam jakie w erze przedrevolutowej potrafiły być niespodzianki kursowe.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: revolut
#3072 PostWysłany: 16 Lis 2018 12:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2018
Posty: 182
Loty: 114
Kilometry: 287 811
Regularnie przełączam się między różnymi kartami SIM (w ciągu ostatniego roku: PL, CH, TH, VN, NP) i nigdy nie miałem najmniejszych problemów.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: revolut
#3073 PostWysłany: 16 Lis 2018 12:21 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8587
złoty
@zapinio
Są ludzie, którzy nie rozumieją - albo nie potrafią docenić - genialnego udogodnienia dla podróżujących.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: revolut
#3074 PostWysłany: 16 Lis 2018 12:23 

Rejestracja: 06 Paź 2014
Posty: 173
Loty: 186
Kilometry: 476 983
zapinio napisał(a):
Są ludzie, którzy dostają orgazmu na widok każdego nowego gadżetu i ty widocznie do nich należysz.

Są też tacy, którzy nie potrafią z tych gadżetów korzystać i muszą swój brak umiejętności czytania ze zrozumieniem eksponować na forach. Skoro nie potrafisz korzystać z Revoluta to zostań przy swoim ING. W końcu banki też muszą na kimś zarabiać :)
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: revolut
#3075 PostWysłany: 16 Lis 2018 12:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2016
Posty: 192
makensis napisał(a):
Hej, ktoś z Was korzystał z karty debetowej Transferwise? Podają limity w GPB, czy to znaczy, że przy wypłacie w innej walucie będzie przewalutowanie?


Limit wypłaty w Twojej walucie jest przeliczany na GBP. Przewalutowanie (i odpowiednia opłata) jest zawsze przy zmianie waluty na inną.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: revolut
#3076 PostWysłany: 16 Lis 2018 12:49 

Rejestracja: 26 Sie 2015
Posty: 99
zapinio napisał(a):
Beznadziejna aplikacja na androida. Kompletnie nieczytelna.Zawieszająca się na okrągło.Brak możliwości korzystania z aplikacji via strona internetowa.Przy zmianie numeru telefonu kompletny chaos. Szkoda nawet opisywać. Użyłem do płatności na Ukrainie. Kurs 141UAH/za 19,7zł czyli ca. 7,14 UAH za 1 zł. Płatność kartą ING 251UAH za 34,28 zł czyli kurs ca. 7,38 UAH za 1 zł. Krótko mówiąc Revolut to zawracanie dupy. Brak pewności,chaos w aplikacji.Teraz brak dostępu do konta po zmianie numeru telefonu. Burdel. Nigdy więcej.
Jedyne z czym można się zgodzić to brak dostępu przez www. Aplikacja jak każda inna, ma wady i zalety, u mnie np. notorycznie weryfikacja zasilenia trwa w nieskończoność, ale faktycznie następuje. Ubijam apke i po ponownym uruchomieniu jest ok. Innych problemów nie spokałem. Ale może to być wina mojego przerabianego historycznego androida 4.4 dlatego nie narzekam.
Natomiast przydatność turystyczna jest znakomita, w tym roku na ponad 200 operacji tylko 2 razy nie zapłaciłem revolutem raz w automacie bo wymagana była kredytowa i raz w bankomacie bo przyjmował tyko visa.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: revolut
#3077 PostWysłany: 16 Lis 2018 14:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lis 2013
Posty: 2631
Loty: 196
Kilometry: 522 225
złoty
Anonymous napisał(a):
Jedyne ą jakie mam, to to, że w wersji 5.23.1 aplikacji nie wyświetlają mi się wykresy kursów walut:-\ Ale jakoś mogę z tym żyć:-)


Mnie też nie wyświetlają się od dawna wykresy i akurat mnie to wkurza. Co ciekawe na iOS wykresy działają, na innym telefonie z Androidem u kumpla również, ta sama najnowsza wersja aplikacji.

Wykasowałem i zainstalowałem aplikację na nowo ale bez skutku :(
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: revolut
#3078 PostWysłany: 16 Lis 2018 14:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lis 2013
Posty: 2631
Loty: 196
Kilometry: 522 225
złoty
Ja z tym akurat nie miałem problemu - Revolut działał po zmianie karty SIM na dwa tygodnie bez zarzutu (inny numer i operator).

PS. Informacyjnie - dzisiaj zamawiałem koleżance Revoluta. Wrócili do Mastercarda...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: revolut
#3079 PostWysłany: 16 Lis 2018 15:03 

Rejestracja: 26 Sie 2015
Posty: 99
zapinio napisał(a):
Nie pisze tu o płatnościach tylko o jakości napisania i działania aplikacji. Jestem informatykiem więc co nieco wiem na ten temat.


No to jako informatyk należałoby konkretnie napisać, że wg Ciebie aplikacja lub to i to jest do bani a nie pisać cytuję:
"Krótko mówiąc Revolut to zawracanie dupy." bo chyba większość czytaczy tego wątku ma inne zdanie i zdając sobie sprawę z pewnych wad revoluta bardzo ceni sobie tą innowację.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: revolut
#3080 PostWysłany: 16 Lis 2018 15:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Mar 2016
Posty: 1200
Loty: 73
Kilometry: 147 838
niebieski
Mi nie przeszkadza, że właścicielem są młodzi rosyjscy Żydzi. Niech będą nimi nawet kosmici.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
ms993 lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8158 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157 ... 408  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group