Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 64 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Patronite
#41 PostWysłany: 21 Maj 2019 21:59 

Rejestracja: 20 Lis 2014
Posty: 3354
złoty
A właśnie co sie dzieje z naszym youtuberem z Żor? Ksiażke pisał?

Tapniete z telefonu
Góra
 Profil Relacje PM off
wasil10 lubi ten post.
 
      
Afryka mniej znana: loty z dużym bagażem do Togo, Kamerunu i Liberii z Warszawy od 1494 PLN Afryka mniej znana: loty z dużym bagażem do Togo, Kamerunu i Liberii z Warszawy od 1494 PLN
Zbiór lotów do Grecji od 160 PLN. Bilety z 4 polskich miast Zbiór lotów do Grecji od 160 PLN. Bilety z 4 polskich miast
 Temat postu: Re: Patronite
#42 PostWysłany: 21 Maj 2019 22:06 

Rejestracja: 08 Mar 2012
Posty: 641
Loty: 12
Kilometry: 62 544
niebieski
Ostatnio Faza zbierał hajs na powrót do domu. Ogólnie ostatnie co zarejestrowałem to bardzo słabe prośby o kasę od fanów. Później zakończyłem śledzenie tego profilu.
_________________
Mój blog podróżniczy: http://www.seetheworld.pl --> na nim m.in. Wietnam, Seszele, Malezja, Singapur, Hongkong, Tajlandia i inne.

Zapraszam również na profil facebookowy: https://www.facebook.com/seetheworld89/
Góra
 Profil Relacje PM off
wasil10 lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Patronite
#43 PostWysłany: 21 Maj 2019 23:25 

Rejestracja: 20 Paź 2018
Posty: 770
Zbanowany
Apropo fazy to ta pani robi wszystko aby stać się jego żeńskim odpowiednikiem.
_________________
Uważać na forumowych prawników, którzy bez umowy czy przyrzeczenia chcą jakieś pieniądze!

Image
Góra
 Profil Relacje PM off
wasil10 lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Patronite
#44 PostWysłany: 21 Maj 2019 23:31 

Rejestracja: 07 Sty 2015
Posty: 1632
niebieski
Widać niektórzy potrafią monetyzować swoje podróże i prowadzone z nich relacje. Na tym forum ludzie robią fajowe relacje wyłącznie za darmowe lajki i kciuki w górę.
Góra
 Profil Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Patronite
#45 PostWysłany: 22 Maj 2019 07:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Wrz 2012
Posty: 1859
Loty: 262
Kilometry: 438 549
srebrny
Z tego co ostatnio widziałem Fazowski ma ruszyć bodajże na Ukrainę ze swoją wybranką. Oczywiście e przed podróżą organizują serię płatnych spotkań z, których chcą sfinansować podróż.
Odnoszę wrażenie, że ta podróż jest trochę na siłę bo tak naprawdę nie mają na siebie innego pomysłu i chyba w ten sposób chcą podtrzymać kanał przy życiu.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Patronite
#46 PostWysłany: 22 Maj 2019 07:41 

Rejestracja: 13 Kwi 2015
Posty: 1615
Loty: 56
Kilometry: 51 059
niebieski
To on kiedykolwiek miał jakiś pomysł na siebie oprócz robienia przypałów i bluzgania co chwilę ? ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Patronite
#47 PostWysłany: 22 Maj 2019 07:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sie 2010
Posty: 4825
Loty: 307
Kilometry: 514 401
Ostrzeżenia: 1
HON fly4free
wasil10 napisał(a):
Usłyszałem o tym natrafiając na Youtube na ostatni film "podróżniczki" Globstory,


Nie kojarze imienia i nazwiska tej podrozniczki, natomiast ogladalem jej program na Travel Chanel /poznalem Panią po twarzy ;) /
Dobrze sie zaprezentowala, a sam program byl interesujący. W mojej ocenie jest dobra w tym co robi i potrafi to spieniezyc, z czym wielu ma zazwyczaj problem w zyciu.
Moja Żona która nie przepada za programami podrózniczymi, chyba ze sa polaczone z kulinariami np. Anthony Bourdain lub francuskie wedrowki Julie, obejrzala caly program tej podrozniczki z uwaga
i bardzo sie jej podobal.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Patronite
#48 PostWysłany: 22 Maj 2019 07:58 

Rejestracja: 20 Lis 2014
Posty: 3354
złoty
@correos moglbys podac nazwe programu i nr odcinka?

Tapniete z telefonu
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Patronite
#49 PostWysłany: 22 Maj 2019 08:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sie 2010
Posty: 4825
Loty: 307
Kilometry: 514 401
Ostrzeżenia: 1
HON fly4free
Nie pamietam nazwy programu, wrzucajac w googlarke zapewne forumowicze zaraz podadza wlasciwy link do Travel Chanel.
Naprawde bardzo interesujaco opowiadala o historii swoich podrozy, wplatane byly w to krotkie filmy z roznych miejsc swiata.
Wszystko sprawnie nakrecone na podstawie jej nagran, a Pani to soba ktora naprawde lubi kamera.

Odnosnie niektorych opinii o youtuberach, Influencerach itp wpadl mi w oko jakis czas temu bardzo dobry artykul nieco przydlugi ale polecam lekture
.... sam sie łapie, ze czesto mysle w ten sam sposob :(

https://noizz.pl/opinie/felieton-o-bezs ... osD6KcDXzA
Góra
 Profil Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.
brzemia uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Patronite
#50 PostWysłany: 22 Maj 2019 08:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Maj 2016
Posty: 1123
Loty: 207
Kilometry: 364 581
platynowy
Pewnie mówisz o programie "Świat według...", w którym każdy z podróżników dostaje swój jeden odcinek.

Znalazłem, oto link:
https://player.pl/programy-online/swiat ... E06,140302
_________________
Wasil10

Relacja Brunei, Singapur, Malezja
Góra
 Profil Relacje PM off
correos lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Patronite
#51 PostWysłany: 22 Maj 2019 08:22 

Rejestracja: 20 Lis 2014
Posty: 3354
złoty
Tekst o zapiedzielaniu przegenialny!!

Tapniete z telefonu
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Patronite
#52 PostWysłany: 22 Maj 2019 09:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Maj 2016
Posty: 1123
Loty: 207
Kilometry: 364 581
platynowy
Tekst genialny i taki polski :)

Jednakże... to dalej nie to co chciałem poruszyć w moim 1 poście.

Niech sobie robią filmy, zdjęcia na insta, dostają pieniądze z YT, reklam, sprzedaży swojej twarzy na kubkach i pisaniu książek. Niech nie pracują 8h w fabryce, a siedzą na dupie w Hundurasie i nakręcą film w godzinę i zgarną za to 10x więcej, niż wspomina wyżej osoba z fabryki. Nic do tego nie mam i szacunek im za to, że wyszli poza schemat, mieli odwagę i im się udało.

Bardziej chodziło mi o motywację tych przysłowiowych "ludzi z fabryki", którzy mając mniej dorzucają im jeszcze swoje własne pieniądze na spełnianie ich marzeń i podróże, które spokojnie mogliby realizować w zarobków z wspominanych wyżej źródeł. Poznałem jednak już powody i miałem się więcej nie włączać w dyskusję ;)
_________________
Wasil10

Relacja Brunei, Singapur, Malezja
Góra
 Profil Relacje PM off
rw30 lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Patronite
#53 PostWysłany: 22 Maj 2019 09:28 

Rejestracja: 12 Sty 2015
Posty: 2131
niebieski
namteH napisał(a):
d-t-x napisał(a):
zuzanna_89 napisał(a):
Po co oglądać czyjeś filmiki jak można samemu pojechać i nawet może nagrać filmik?

Mój ojciec z Cejrowskim zwiedził całą Amerykę Płd., trochę Afryki i Europy, był nawet w USA i Tajlandii. I zrobił to, nie wstając z fotela.
Lenistwo, strach, skąpstwo, słomiany zapał, brak znajomości jakiegokolwiek języka - i jeszcze wiele innych cech podróżników z przed telewizora.

Waham się czy to ironia czy rzeczywisty pogląd na sytuację ale, no niestety, nie zwiedził niczego a już na pewno nie poznał tych regionów. Za to na pewno poznał zdanie Cejrowskiego na różnorakie tematy, bardzo przyjemne do posłuchania i takie praktyczne, ale przedstawiające jedynie jakiś ułamek rzeczywistości.
No może jak odwiedzał jakieś plemiona, gdzie rzeczywiście można przedstawić rzeczywistość a nie swój punkt widzenia to wtedy można mówić o poznaniu jakiegoś miejsca, ludzi, zwyczajów itp.

To samo ma miejsce z jutuberami: przedstawiają swój punkt widzenia; a być może nawet nie swój ale taki, który się sprzeda. Cejrowski raczej by się tak dobrze nie sprzedawał jak jacyś pseudopodróżnicy z kijkiem do selfi w ręku. Ci co mogą, niech się cieszą, że wiedzą co to telegazeta ;)

Ironia. Mój ojciec ogląda wszystkie programy podróżnicze, Świat z Góry itd., a jedyne miejsce, gdzie był, to niemiecki flochmarkt 30 lat temu. Matka podobnie. A to szkoda pieniędzy, a to brak odwagi, a to nie chce się nigdzie jechać. Ja na szczęście, nigdy tego nie rozumiałem, programy w TV traktuję jako luźną inspirację, gdzie jechać.

correos napisał(a):
francuskie wedrowki Julie, obejrzala caly program tej podrozniczki z uwaga
i bardzo sie jej podobal.

A mi ta podróżniczka się podoba i głównie ze względu na nią oglądam ten program ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
namteH lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Patronite
#54 PostWysłany: 22 Maj 2019 09:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sie 2010
Posty: 4825
Loty: 307
Kilometry: 514 401
Ostrzeżenia: 1
HON fly4free
@d-t-x to wpis troche ponizej pasa i nie w glownym nurcie tematu , ale moze skutecznie Cie popchnie do dzialania

moj Tata.. wspanialy czlowiek na ktorego zawsze moglem liczyc, z przyjemnoscia wiec kiedy juz moglem sobie na to pozwolic pokazalem mu swiat.. jedynie szkoda, ze miedzy nami jest tak duza roznica wieku i dzisiaj nie jest w stanie podrozowac :( ale majac 70-80 lat jezdzil autobusami po Maroku, plywal gondola itd z perspektywy czasu bezcenne wspomnienia
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Patronite
#55 PostWysłany: 22 Maj 2019 09:48 

Rejestracja: 12 Sty 2015
Posty: 2131
niebieski
Wiesz... ja próbowałem, ale nie będę uszczęśliwiał na siłę dorosłych ludzi gdy widzę, że nawet w głupim Toruniu moi starzy są wystraszeni i chce się już wracać do bezpiecznego domu. Długi temat.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Patronite
#56 PostWysłany: 22 Maj 2019 09:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Maj 2016
Posty: 1123
Loty: 207
Kilometry: 364 581
platynowy
a kto się nie bał w Toruniu niech pierwszy rzuci kamieniem!
_________________
Wasil10

Relacja Brunei, Singapur, Malezja
Góra
 Profil Relacje PM off
d-t-x lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Patronite
#57 PostWysłany: 22 Maj 2019 10:03 

Rejestracja: 02 Sty 2013
Posty: 2047
Loty: 4
Kilometry: 17 154
srebrny
Ja w Toruniu bałem się z 10 razy .Głownie dlatego , ze kibicowałem Polonii , a nie Apatorowi.
Góra
 Profil Relacje PM off
rw30 lubi ten post.
rw30 uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Patronite
#58 PostWysłany: 22 Maj 2019 10:07 

Rejestracja: 12 Sty 2015
Posty: 2131
niebieski
Przyznam szczerze, że jak po raz pierwszy poszedłem do Coffee & Whisky House to się bałem, że po tych wszystkich łyskaczach, kawka mi się cofnie.
Góra
 Profil Relacje PM off
eskie lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Patronite
#59 PostWysłany: 23 Maj 2019 02:23 

Rejestracja: 27 Lip 2016
Posty: 34
Loty: 2
Kilometry: 3 396
-- 23 Maj 2019 02:12 --

wasil10 napisał(a):
Cześć,
nie znalazłem takiego tematu, a chciałbym go poruszyć w luźnych i usłyszeć Wasze zdanie.


Obawiam sie że tego typu naciagania bedzie coraz wiecej.Z prostej przyczyny.Zawsze trafi sie glupi polak ktory bedzie za takie cos placil (podobnie sie ma z donejtami na yt) a jutuber bedzie to wykorzystywal bo latwy pieniadz.
Slusznie piszesz ze jak ktos nie ma to nie jezdzi,proste ale ostatnio zrobil sie tego wysyp bo ktos udanie naciagnie to i ja sprobuje... :roll:

-- 23 Maj 2019 02:23 --

nrm napisał(a):
żerowanie, lemingi, pasożytnictwo, naiwni.. OMFG. Pomogę, łap, bo widzę, że bardzo mocno piecze ;)

Image


No i wyraz tu swoje zdanie to zaraz jakis leming wysyła takie cos :D
Góra
 Profil Relacje PM off
wasil10 lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Patronite
#60 PostWysłany: 13 Cze 2019 13:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Wrz 2012
Posty: 1859
Loty: 262
Kilometry: 438 549
srebrny
Kravkrk napisał(a):
To on kiedykolwiek miał jakiś pomysł na siebie oprócz robienia przypałów i bluzgania co chwilę ? ;)


Wracając do tematu Fazowskiego. Chyba wraca do korzeni ponieważ wszystko wskazuje na to, że podróżniczy związek zakończył się podczas nieudanej podróży na Ukrainę. Sandra wróciła do domu, wspólne filmy zostały usunięte z Youtube, zdjęcia też, a Faza już chwali się, że rusza w nową podróż. Może kanał znowu mu odżyje ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 64 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 13 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group