Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 6 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 20 Wrz 2017 18:03 

Rejestracja: 03 Wrz 2014
Posty: 425
niebieski
A moglibyście podpowiedzieć, jaka walutę można zapłacić w Meksyku za kartę turysty? Euro czy dolary? A może Kartą?
Z góry dziękuję
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
Wakacje w Chorwacji za 713 PLN. Loty do Dubrownika z Krakowa + apartament na 3 dni Wakacje w Chorwacji za 713 PLN. Loty do Dubrownika z Krakowa + apartament na 3 dni
#2 PostWysłany: 20 Wrz 2017 18:15 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22455
Serio? Nie raz było w tym temacie opisane....
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 20 Wrz 2017 19:46 

Rejestracja: 03 Wrz 2014
Posty: 425
niebieski
Zeus, nie wytrzymalam i musialam Ci to wreszcie napisac. Siedzisz 24 godziny na dobe na tym forum wiec pozostaw po sobie przynajmniej cos pozytecznego Nic poza drwina, ironia i arogancja nie wnosisz do tego forum Jak widze po prawej stronie ze udzieliles odpowiedzi to juz z gory wiem, czego mozna sie spodziewac Realia sie zmieniaja, ludzie ucza sie malymi kroczkami podrozowac, podpytuja a Ty podcinasz im skrzydla i osmieszasz Tez byles poczatkujacy i czyzbys wiedze i doswiadczenie wyssal z mlekiem matki Troche pokory jak najbardziej wskazane
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 20 Wrz 2017 19:51 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22455
Pytałeś mnie to samo, dokładnie miesiąc temu
wiza-na-kube-gdzie-wyrobic,1520,63866?start=140#p966062

Załącznik:
cuba.JPG
cuba.JPG [ 65.24 KiB | Obejrzany 1513 razy ]


Też byłem początkującym. W czasach kiedy forum nie istniał, więc spędzałem godzinami w szukaniu, i potem dodawaniu moich informacji.
Ale mnie szlag trafia, jak komuś nie chce 3-4 strony przeczytać.

Wiadomo, każdy chce lecieć tanio, i wszędzie. Ale warto, jak się kupiło bilet za 400-500-1000 złoty, poszperać samemu.
Góra
 Profil Relacje PM off
13 ludzi lubi ten post.
 
      
#5 PostWysłany: 20 Wrz 2017 20:30 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8588
złoty
yaris21 napisał(a):
A moglibyście podpowiedzieć, jaka walutę można zapłacić w Meksyku za kartę turysty? Euro czy dolary? A może Kartą?
Z góry dziękuję

Ja Ci odpowiem, zamiast złośliwego Zeusa - można zapłacić peso meksykańskim, kod waluty to MXN.
:twisted:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 20 Wrz 2017 22:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sty 2011
Posty: 810
niebieski
yaris21 napisał(a):
Zeus, nie wytrzymalam i musialam Ci to wreszcie napisac. Siedzisz 24 godziny na dobe na tym forum wiec pozostaw po sobie przynajmniej cos pozytecznego Nic poza drwina, ironia i arogancja nie wnosisz do tego forum Jak widze po prawej stronie ze udzieliles odpowiedzi to juz z gory wiem, czego mozna sie spodziewac Realia sie zmieniaja, ludzie ucza sie malymi kroczkami podrozowac, podpytuja a Ty podcinasz im skrzydla i osmieszasz Tez byles poczatkujacy i czyzbys wiedze i doswiadczenie wyssal z mlekiem matki Troche pokory jak najbardziej wskazane


Poczytaj ile Zeus napisał tutaj rzeczy, ile włożył wysiłku i czasu w to żeby zamieścić informacje, a dopiero potem krzycz.

Btw. przecinki i kropki to użyteczna rzecz;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 6 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group