Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 49 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 25 Kwi 2017 12:17 

Rejestracja: 15 Lut 2016
Posty: 371
Loty: 117
Kilometry: 143 680
niebieski
W Polsce nigdy nie kupowałem na drogę, nie było też okazji, by komuś zawieźć. A z wyjazdów przywożę lokalne "przysmaki" (do tej pory najwięcej chyba przytargałem Ricard z Francji), mam kolekcję butelek niestety w większości już pustych :D
_________________
2018: Anglia, Litwa, Austria, Węgry, Kosowo, Albania, Czarnogóra, Włochy, Rosja, Holandia, Hiszpania. 2019: Chorwacja, Niemcy, Czarnogóra, Czechy, Chiny. 2020: Hiszpania i...:/ 2021: Litwa. 2022: Albania, Słowacja, Czechy, Niemcy. 2023: Gruzja, Litwa, Albania, Cypr...
Góra
 Profil Relacje PM off
cccc lubi ten post.
 
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
#22 PostWysłany: 25 Kwi 2017 12:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lis 2012
Posty: 1098
Loty: 137
Kilometry: 161 438
niebieski
To odwieczny problem, wypić szkoda, ale szkoda, żeby stało :D
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.
 
      
#23 PostWysłany: 25 Kwi 2017 15:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Wrz 2014
Posty: 397
Loty: 62
Kilometry: 131 038
niebieski
Mnie nigdy ceny nie powalają, żeby kupować cokolwiek na "duty free".
Więc obywam się bez alkoholu i też jest dobrze.
_________________
Image

Moje relacje:
Filipiny | Indonezja
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#24 PostWysłany: 26 Kwi 2017 19:42 

Rejestracja: 12 Sty 2015
Posty: 2131
niebieski
Do Azji zabieram literka gorzoły i przez 4 pierwsze dni zapobiegam problemom żołądkowym ;)
W Europie staram się zawsze umieścić 4-pak piwa w rejestrowanym, żeby móc przesmarować gardło po podróży. Wiadomo, klimatyzacja w samolocie strasznie wysusza ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
cccc lubi ten post.
 
      
#25 PostWysłany: 26 Kwi 2017 19:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2012
Posty: 3534
srebrny
ja w Azji zapobiegam pijąc cole
przez rok nie wypijam tyle coli co tam przez te 3-4 tyg :mrgreen:
zimna orzeźwia i wypala
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
cccc lubi ten post.
 
      
#26 PostWysłany: 26 Kwi 2017 19:59 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5148
srebrny
no oczywiscie kwestia gustu, ale z mojego doswiadczenia wynika ze na potencjalne problemy zoladkowe
skuteczniejsza od coli jest mieszanka rumu coli i soku z limonki :)
polecam, dziala nie tylko w Azji ale nawet w Polsce udalo mi sie uzdrowic kilka tygodnii temu
przyszlego szwagra :)
Góra
 Profil Relacje PM off
cccc lubi ten post.
 
      
#27 PostWysłany: 26 Kwi 2017 20:20 

Rejestracja: 12 Sty 2015
Posty: 2131
niebieski
Alkohol w ogóle ma zbawienny wpływ na układ pokarmowy. Piję regularnie i od kilkunastu lat nie miałem żadnego zatrucia! A nawet u nas w kraju trzeba mieć się na baczności. W każdej chwili ktoś może nam podać skażone jedzenie. Musimy być na to przygotowani! :)
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#28 PostWysłany: 26 Kwi 2017 20:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
Gdy jestem na CZarnym Lądzie, czy w Azji, etc. to lufa obowiazkowo przed i po posilku, de facto jadam rowniez od sprzedawcow na ulicy i zero problemow. :D
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#29 PostWysłany: 26 Kwi 2017 21:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Gru 2016
Posty: 264
Loty: 54
Kilometry: 101 706
Najbardziej lubie przywozić te, które w Polsce są drogie najlepszy deal póki co to 1 L Nemiroffa w Kijowie za 3 EUR.
Góra
 Profil Relacje PM off
oskiboski lubi ten post.
 
      
#30 PostWysłany: 26 Kwi 2017 21:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
Jesli chodzi o przywoz z zagranicy, to przywoze wszystko, co ma fajna i interesujaca nalepke. :D
Kiedys przywiozlem ciekawy alkohol w kwadratowej butelce z Korei i mial tak egzotyczny smak, ze najpierw trzeba bylo sie z nim oswoic. ;)
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off
Kamil lubi ten post.
 
      
#31 PostWysłany: 26 Kwi 2017 21:36 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5148
srebrny
kiedys kumpel na studiach mial w swoim pokoju w mieszkaniu na szafce wino lub wodke z Korei Polnocnej.
dostal sto lat temu od ciotki. we flaszce byla... pietruszka... powaznie :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#32 PostWysłany: 26 Kwi 2017 21:55 

Rejestracja: 26 Cze 2012
Posty: 1086
Loty: 155
Kilometry: 370 915
srebrny
michcioj napisał(a):
... czasem wodke do drinkow, a czasem piwo ale to raczej tylko w sytuacjach kiedy alko na miejscu jest b.drogie (np. Izrael, USA czy Norwegia) ...


Jak to, czyżby w USA uwadze kolegi umknął Popov - "ucho" 1,75L za 9,99USD ;) dostępność prawie nieograniczona, nawet w ABC w Waikiki można gdzieś w kącie znaleźć ;) Tak na poważnie, to np. w zachodnich stanach USA, w dużych marketach, ceny są jeszcze w miare znośne. A Popova nie polecam, chyba że do rozmrażania podjazdów...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
michcioj lubi ten post.
 
      
#33 PostWysłany: 26 Kwi 2017 23:39 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5148
srebrny
a i owszem, w Kalifornii ceny nie byly takie zle przy zalozeniu ze kupujesz cos w duzym markecie np. walmart
no ale i tak walmart nie pobije czarnej zubrowki z baltony w GDN za 32 PLN za litr :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#34 PostWysłany: 27 Kwi 2017 07:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sie 2010
Posty: 4830
Loty: 309
Kilometry: 516 019
Ostrzeżenia: 1
HON fly4free
Kiedys probowalismy ambitnie z Żona podejsc do tematu prezentow dla znajomych /mezczyzni/
Godziny w sklepach na portalach aukcyjnych - dla mnie utrapienie.

Obecnie wreczamy alkohol ktory najczesciej zakupimy wracajac z podrozy, jak dotad wszyscy zadowoleni, pijacy stawiaja na stol do degustacji od razu
inni posylaja butelke dalej.... i bywaja z tym czasem zabawne historie jak butelka zatoczy pelne kolo :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#35 PostWysłany: 27 Kwi 2017 08:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Gru 2014
Posty: 711
niebieski
Zazwyczaj żołądkowa gorzka w miodowym odcieniu kajaka ;) Tak symbolicznie, żeby chmury rozgonić ;)
_________________
http://www.zb-szwoch.pl
Góra
 Profil Relacje PM off
OradeaOrbea lubi ten post.
 
      
#36 PostWysłany: 27 Kwi 2017 08:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2012
Posty: 3534
srebrny
cccc napisał(a):
Jesli chodzi o przywoz z zagranicy, to przywoze wszystko, co ma fajna i interesujaca nalepke. :D
Kiedys przywiozlem ciekawy alkohol w kwadratowej butelce z Korei i mial tak egzotyczny smak, ze najpierw trzeba bylo sie z nim oswoic. ;)
ja ostatniej nocy w Kapsztadzie robiłem zakupy wina, min. kupiłem Amdeusa ze względu na kształt butelki, który nie dość ze okazał się portugalski(bylem przekonany ze tam same afrykanskie są) to jest jeszcze do kupienia bez problemu w Biedronce za 11 zeta
wqrw na maxa :oops:
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#37 PostWysłany: 27 Kwi 2017 09:09 

Rejestracja: 15 Kwi 2015
Posty: 1240
Loty: 704
Kilometry: 871 688
niebieski
Przy lotach poza EU zabieram PODRĘCZNĄ MAŁPKĘ JELZIN 3 l 37,5 % :lol: :lol: cena 45 PLN / minus 5% KTW z kartą Fly Silesia :!:


lub taka sama pojemność MALPKA ŻYTNIA 3 l 40 % cena podstawowa 49 PLN / KTW lub Keraniss non-schengen WAW /
I na pewno się nie stłucze :lol: :lol:
Góra
 Profil Relacje PM off
mashacra lubi ten post.
 
      
#38 PostWysłany: 27 Kwi 2017 09:33 

Rejestracja: 08 Maj 2013
Posty: 555
Loty: 375
Kilometry: 618 633
niebieski
Zawsze w kosmetyczce mam 2-3 x 100ml wiśniówki :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#39 PostWysłany: 27 Kwi 2017 10:42 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5148
srebrny
@‌Biko‌ a ten jelcyn to wogole jest zdatne do picia ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#40 PostWysłany: 27 Kwi 2017 10:47 

Rejestracja: 15 Kwi 2015
Posty: 1240
Loty: 704
Kilometry: 871 688
niebieski
Zdatne i przydatne np. jako element integracyjny . Znajomy steward z LOT zawsze kupuje jak leci np. do Tbilisi , Erywania czy Tel Avivu , ja osobiście preferuję Żytnią :P
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 49 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: le_szek oraz 9 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group