Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 648 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 29, 30, 31, 32, 33  Następna
Autor Wiadomość
#621 PostWysłany: 24 Gru 2021 00:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lip 2017
Posty: 1660
Loty: 70
Kilometry: 138 694
niebieski
Proszę o potwierdzenie lub korektę. Chcę kupić w USA obrączki złote za 400 usd. Płacę od tego cło i podatek VAT?
_________________
ODZYSK CZĘ!

Tęcza jest Ważnym elementem religii judeo-chrześcijańskich, kolorami czakr, symbolem dzieciństwa i różnorodności w jedności, kolorami siedmiu kontynentów, a nie tylko flagą ruchu LGBT (btw 6. kolorów zamiast 7.). Zależy mi tylko na tym, aby pamiętać o różnorodności znaczenia tęczy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#622 PostWysłany: 24 Gru 2021 02:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
eskie napisał(a):
Chcę kupić w USA obrączki złote za 400 usd.


@eskie zamierzasz kupić online czy osobiście przywieźć z USA?
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#623 PostWysłany: 26 Gru 2021 11:19 

Rejestracja: 18 Sty 2015
Posty: 108
chce kupić iphona w Miami. orientujecie się czy jest możliwość skorzystania z tak free na granicy?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#624 PostWysłany: 26 Gru 2021 16:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
@surinnnn

The United States Government does not refund sales tax to foreign visitors. Sales tax charged in the U.S. is paid to individual states, not the Federal government - the same way that VAT is paid in many countries.

https://help.cbp.gov/s/article/Article- ... uage=en_US
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off
malawita lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#625 PostWysłany: 14 Kwi 2022 15:08 

Rejestracja: 13 Cze 2016
Posty: 92
na 6 stronie byly rozmowy na temat zamawiania na adres hotelu, na skrzynke pocztowa itp.

A ja mam z innej beczki, bo minelo juz 8 lat i mamy troche inne czasy. Chcialbym zamowic kilka rzeczy z Amazonu, w terminie jak bede w USA, z tego co wiem to sa jakies pick-up pointy w wielu miastach. ktos wie jak to dziala, czy tak jak u nas?

Hotel odpada, bo raczej nie bede w jednym dluzej niz 2 noce.

1.czy istnieja jakies "paczkomaty" czy to wszystko odbior w sklepach, punktach
2.czy jest tak jak u nas, ze paczka w takiej zabce czeka 7-10 dni na odbior? bo boje sie celowac z dostawa co do dnia, wolalbym odpowiednio wczesniej zeby na mnie juz czekala

Kombinowal ktos tak? :)


edit. udalo mi sie znalezc troche informacji:

https://www.amazon.com/ulp/view

istnieja zarowno punkty paczkomatowe, jak i punkty odbioru w sklepach, marketach
na paczkomat mamy 3 dni na odbior, w punkach az 7 dni

co jak nie zdazymy odebrac? paczka wraca do amazonu a my z automaty otrzymujemy refund.

BRZMI SUPER! bede testowal :)
Góra
 Profil Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#626 PostWysłany: 04 Sie 2022 17:44 

Rejestracja: 11 Gru 2010
Posty: 3924
platynowy
@jarak10 daj znać jak przetestujesz. Mam ten sam plan, ale mamy obawy że nie każdy produkt można zamówić do Pickup Point. Np. etui na smartfon który chcę zamówić jest opcja Delivery albo Pickup ale już sam smartfon ma tylko Delivery.
_________________
Life is short and the world is wide.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#627 PostWysłany: 23 Wrz 2022 10:46 

Rejestracja: 13 Cze 2016
Posty: 92
mucha napisał(a):
@jarak10 daj znać jak przetestujesz. Mam ten sam plan, ale mamy obawy że nie każdy produkt można zamówić do Pickup Point. Np. etui na smartfon który chcę zamówić jest opcja Delivery albo Pickup ale już sam smartfon ma tylko Delivery.


U mnie nie dało rady. Nie dało się zamówić do paczkomatów. A jak już miałem produkty które się dało, to 3x próbowałem i była jakaś dziwna akcja że mi Amazon blokował konto, z powodu na podejrzane zamówienie, kazał odzyskiwać polskie konto poprzez kody smsm itp. a za kazdym razem zamowienie było do 12h anulowane :D tragedia. Finalnie zamówiłem przez wallmarta z odbiorem osobistym w ich sklepie (bo online byla lepsza cena)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#628 PostWysłany: 07 Sty 2023 11:35 

Rejestracja: 30 Gru 2022
Posty: 5
Kilka lat temu opłacało się kupić w USA zegarek. Co byście kupili dzisiaj z zamiarem sprzedaży w Polsce?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#629 PostWysłany: 07 Sty 2023 12:06 

Rejestracja: 22 Gru 2014
Posty: 98
Loty: 64
Kilometry: 210 376
Kolendra jest tania w Walmart pęczek 80 centów , czasami jest promocja buy 1 get 1 free.
Przebitka w Polsce na jednej jakieś 8 zł :D .
Góra
 Profil Relacje PM off
7 ludzi lubi ten post.
katka256 uważa post za pomocny.
 
      
#630 PostWysłany: 07 Sty 2023 12:09 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22331
Nie można przewozić innych owoców, warzyw, nasion ani kwiatów. Wszystkie rośliny przywożone na terytorium UE, z wyjątkiem wymienionych pięciu rodzajów owoców (ananasy, kokosy, duriany, banany i daktyle), muszą być zaopatrzone w świadectwo fitosanitarne, wydane przez urzędową służbę ochrony roślin państwa pochodzenia.

https://www.gov.pl/web/kas/nowe-przepis ... h-spoza-ue
Góra
 Profil Relacje PM off
opo lubi ten post.
 
      
#631 PostWysłany: 01 Lip 2023 12:53 

Rejestracja: 01 Lip 2023
Posty: 4
a można przywieźć np. Iphone?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#632 PostWysłany: 01 Lip 2023 13:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Wrz 2013
Posty: 2306
Loty: 296
Kilometry: 416 674
złoty
Wiesz, ze iPhone w USA maja tylko esim? W tym wypadku bym nie kombinował i kupił z europejskiej dystrybucji.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#633 PostWysłany: 09 Sie 2023 23:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Lut 2018
Posty: 929
złoty
Gdzie polecalibyście się wybrać na zakupy odzieży markowej w Miami w przystępnych cenach?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#634 PostWysłany: 09 Sie 2023 23:57 

Rejestracja: 20 Paź 2019
Posty: 3126
platynowy
Dolphin Mall
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
marek1984 uważa post za pomocny.
 
      
#635 PostWysłany: 10 Sie 2023 22:39 

Rejestracja: 17 Paź 2012
Posty: 584
niebieski
W Miami możecie polecić jakiś sklep że sprzętem elektronicznym, komputerami ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#636 PostWysłany: 10 Sie 2023 23:13 

Rejestracja: 20 Paź 2019
Posty: 3126
platynowy
Jest Best Buy w Miami, ale mocno wątpię, że zakupy będą opłacalne. Parę lat temu zdarzało mi się kupić jakieś pierdoły (zegarki, telefony), teraz to nie ma sensu. Siła nabywcza dolara, inflacja i takie tam.

W ostatnich latach najbardziej opłaca się przywieźć .. wspomnienia. Czasami chodzimy na zakupy, ale z okazjami nie mają one nic wspólnego. Narzeczona przytuli torebkę w TJ Maxx, ja parę czekolad Hersheys (które na marginesie i tak są już dostępne w Polsce), jakieś pierdoły z Walgreens'a.

Nie nastawiaj się na tani shopping, bo się rozczarujesz.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#637 PostWysłany: 21 Sie 2023 12:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Sie 2023
Posty: 3
Loty: 7
Kilometry: 35 262
Serwus,

Regularnie latam do NY i najczęściej kupuję ubrania. Doszło do tego, że często ubrań nie zabieram tylko na miejscu kupuję.

W Miami w wspomnianym Best Buy, siostra kupiła Mac Air za rozsądne pieniądze. Micro Center w Miami ma ruszyć w 2024.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#638 PostWysłany: 21 Sie 2023 22:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Lut 2012
Posty: 195
Loty: 97
Kilometry: 277 925
niebieski
zdecydowanie na zakup ciuchów polecam ross dress for less. Mam z tego sklepu tak duzo ciuchów ze przez kolejne 5 lat napewno nic nie kupie
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#639 PostWysłany: 22 Sie 2023 06:30 
Król Ż
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Paź 2014
Posty: 6218
Loty: 474
Kilometry: 1 003 128
Potwierdzam powyższe i mniejszy smietnik niż TJ max
_________________
Tolerancja kończy się tam, gdzie zaczynają się prawa człowieka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#640 PostWysłany: 22 Sie 2023 09:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Lut 2012
Posty: 195
Loty: 97
Kilometry: 277 925
niebieski
Jest jeszcze Marshalls odpowiednik Rossa. Tez sieciówka. Ale ja wole Rossa.
Żadnych problemów ze zwrotami itd.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 648 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 29, 30, 31, 32, 33  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 12 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group