Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 14 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 12 Gru 2019 23:08 

Rejestracja: 12 Mar 2013
Posty: 44
Loty: 119
Kilometry: 307 051
Można pomóc Irańczykowi , który utknął w naszym pięknym kraju.
ja już wpłaciłem

https://www.tvn24.pl/katowice,51/kierow ... 92706.html


Ostatnio edytowany przez Abcn, 13 Gru 2019 10:34, edytowano w sumie 1 raz
Wydzielam ...
Góra
 Profil Relacje PM off
arturro lubi ten post.
 
      
Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament
Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast
 Temat postu: Re: Wiza do Iranu
#2 PostWysłany: 12 Gru 2019 23:16 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8551
złoty
Na Seicento też była zbiórka...
Góra
 Profil Relacje PM off
zbyhu lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Wiza do Iranu
#3 PostWysłany: 13 Gru 2019 08:39 

Rejestracja: 16 Lut 2018
Posty: 88
Wpłaciłeś i czujesz się oszukany?
https://zrzutka.pl/iranianinternational
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 13 Gru 2019 10:12 

Rejestracja: 24 Gru 2014
Posty: 391
Loty: 55
Kilometry: 104 070
niebieski
ja wpłaciłem na seicento i tak trochę czuje sie oszukany ;) bo robiłem to w dobrej wierze, ale tu się ciesze , że mu pomogą, chociaż na razie jest troche problemu sankcje na Iran i embargo min. na ciężarówki, ale mam nadzieję, że mimo wszystko sprawa zakończy się pomyślnie , i to jest super, że wspiera go konkurencja, sporo firm transportowych i wpłacają po 500 zł po tysiaku , jestem trochę w szoku :) ale ciesze się :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiza do Iranu
#5 PostWysłany: 13 Gru 2019 10:40 

Rejestracja: 15 Sty 2015
Posty: 1250
Loty: 34
Kilometry: 85 452
srebrny
boots napisał(a):
Na Seicento też była zbiórka...

Tylko na seicento nie zorganizował jej koleś osobiście tylko ktoś na boku. Tu niby konto jest bezpośrednio właściciela ciężarówki
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 13 Gru 2019 10:55 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8551
złoty
A jak obywatel Iranu mógł założyć u nas konto w banku?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 13 Gru 2019 11:24 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11311
Loty: 476
Kilometry: 752 302
Współczuję, ale jak czytam wypowiedzi "Nie ma sensu tego remontować. To jest auto, które ma przejechane trzy miliony kilometrów, w każdej chwili coś innego może się zepsuć" to z całym szacunkiem, ale przyjmowanie zleceń z takim samochodem na trasy rzędu kilku tysięcy kilometrów, to proszenie się o kłopoty.
"Jedyne czego potrzebuje to nowe auto" - no to jest dobre :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 13 Gru 2019 11:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2014
Posty: 2869
niebieski
Kashpir napisał(a):
"Jedyne czego potrzebuje to nowe auto" - no to jest dobre :)

Ja tez potrzebuje nowe auto, wpłaćcie do mnie, to jest dobre. Przy czym jest jedna zasadnicza różnica, to nie jest jedyna rzecz której potrzebuje.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
one3 lubi ten post.
 
      
#9 PostWysłany: 13 Gru 2019 11:53 

Rejestracja: 14 Wrz 2016
Posty: 113
ah jak latwo i przyjemnie jest oceniac z perspektywy obywatela pierwszego swiata. Przeciez jego nie stac na nowa ciezarowke, a za grosze ktore zarabia (na pewno nie zarabia europejskich stawek) musi wyzywic cala rodzine (cholera wie jak liczna). @Kashpir Proponuje pojechac do Afryki i pouczyc kazdego taksowkarza z samochodem, ktory trzyma sie na sam sznurek, ze poruszajac sie pojazdem o tak zlym stanie technicznym, prosi sie o klopoty..
Góra
 Profil Relacje PM off
d-t-x lubi ten post.
 
      
#10 PostWysłany: 13 Gru 2019 12:34 

Rejestracja: 24 Lut 2014
Posty: 627
Zbanowany
Idąc tym tokiem rozumowania,, to trzeba powiadomić wszystkich potrzebujących [ nowego samochodu, mieszkania, sprzętu AGD itd ] w biedniejszych krajach, że wystarczy przyjechać do Polski i ludzie kupią.
Paranoja.
A poza tym ten Irańczyk prawdopodobnie i tak nie może tak sobie , po prostu przyjechać nówką sztuką do siebie.
Rozumiem pomoc w potrzebie. Ewentualna naprawa tego szrota, którym przyjechał , to aż za dużo. Ale niech mu będzie...
Góra
 Profil Relacje PM off
tomisk01 lubi ten post.
 
      
#11 PostWysłany: 13 Gru 2019 12:38 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11311
Loty: 476
Kilometry: 752 302
@kieras86 między taksówką a TIRem jest zasadnicza różnica w długości tras, o której wspomniałem. Zamiast wpłacać na nowy samochód dla Irańczyka, to ja wolę tutaj dołożyć swoją cegiełkę wspieramy-forumowicza-cegielka-na-leczenie-mamy-matyldy,11,122428&start=180#p1261897
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#12 PostWysłany: 13 Gru 2019 12:47 

Rejestracja: 14 Wrz 2016
Posty: 113
aha.. roznica w dlugosci tras :) a ja na to, ze dalej oceniasz z perspektywy obywatela pierwszego swiata, ktory ma odlozone oszczednosci i moze sobie pozwolic na komfort rzucenia pracy, bo warunki w jakich przyszlo pracowac sa nieodpowiednie :) zrzutka jest oczywiscie dobrowolna, tak samo jak ta, ktora podlinkowales. Ja panu kierowcy podsylam symboliczne 50zl, bo podrozujac po swiecie tyle razy doswiadczylem bezinteresownej pomocy i gosciny, ze az grzechem byloby nie dolozyc cegielki do splaty tego wielkiego dlugu wdziecznosci, jaki zaciagnalem jako podroznik :)
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#13 PostWysłany: 13 Gru 2019 12:52 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8551
złoty
Każdy może robić ze swoją kasą, co tylko chce - nawet najbardziej bezsensowne i irracjonalne ruchy.
Tak samo, jak każdy może ufać wszystkiemu, co wyczyta w necie.
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
#14 PostWysłany: 13 Gru 2019 13:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lut 2014
Posty: 1049
Loty: 328
Kilometry: 456 296
niebieski
Kashpir napisał(a):
@kieras86 między taksówką a TIRem jest zasadnicza różnica w długości tras, o której wspomniałem. Zamiast wpłacać na nowy samochód dla Irańczyka, to ja wolę tutaj dołożyć swoją cegiełkę wspieramy-forumowicza-cegielka-na-leczenie-mamy-matyldy,11,122428&start=180#p1261897

Jedno nie wyklucza drugiego. ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Gregggor lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 14 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Apocalipse oraz 8 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group