Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1404 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66 ... 71  Następna
Autor Wiadomość
#1241 PostWysłany: 22 Lip 2019 14:56 

Rejestracja: 09 Sie 2015
Posty: 247
pablo1603 napisał(a):
Ekologia to bardzo modne słowo, emisja CO2 to niemal podstawowy parametr w przedsięwzięciach gospodarczych w UE. I praktycznie tylko w UE. Warto poszukać ile co2 emituje gospodarka UE i jaki to procent światowej emisji. Może niektórym się to nie spodoba ale uważam, że poprzez tzw. ekologię potężne grupy wpływu regulują całymi gałęziami gospodarki, eliminują konkurencję (m in.polski węgiel) i manipulują społeczeństwami. Czynią sobie doskonałe źródło dochodu.
Ot skromny przykładzik z naszego ogródka:
https://biznes.interia.pl/finanse-osobi ... 22603,4141
Dla mnie to cyniczne brednie, sposób na naciąganie, kolejne rzeźbienie podatnika bo cel niezwykle szczytny. Tylko dlaczego nie działa się stanowczo w eliminacji nadprodukcji sztucznych opakowań, nie promuje tych wielokrotnego użytku, przecież m.in. turyści dużo mniej zanieczyszczaliby środowisko.
Jeśli dzięki zaniechaniu podróżowania zmniejszymy emisję co2 to idźmy dalej, bo podczas oddychania też emitujemy co2. Ja bez podróży i tak się duszę.

A tu jeszcze jeden przykład:
http://wyborcza.pl/7,75400,25011753,por ... nline.html
Tak więc ostrożnie przy oglądaniu gorących stron, ja dzisiaj zaoszczędziłem życie małego pingwinka nie włączając żadnej strony o tej treści ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN
Wycieczka do Tokio za 3943 PLN. Loty z dużym bagażem z Warszawy + 10 nocy w 4* hotelu Wycieczka do Tokio za 3943 PLN. Loty z dużym bagażem z Warszawy + 10 nocy w 4* hotelu
#1242 PostWysłany: 22 Sie 2019 14:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Mar 2013
Posty: 2921
Loty: 476
Kilometry: 1 136 630
niebieski
Poprosze jakas promocje lub blad taryfowy z UK lub zachodniej Europy, na juz. Wlasnie dostalam informacje, ze za tydzien odzyskuje wolnosc. Jak nic nie wpadnie, to jade w Alpy jeszcze raz, chcialam skoczyc na Stelvio jesienia, wiec w sumie w sam raz.

Praca wspomniana pare postow wyzej okazala sie porazka, placili mi za nic nie robienie. Nie moglam sie doczekac, az skonczy sie umowa lub dojda do wniosku, ze jestem niepotrzebna, co wreszcie nastapilo.
_________________
Carpe Diem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1243 PostWysłany: 22 Sie 2019 15:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lis 2017
Posty: 716
Loty: 27
Kilometry: 45 291
Zbanowany
niebieski
Alpy! Tu się oddycha ;)
_________________
Rowerowe podróże i nie tylko: https://www.facebook.com/rowerowepodrozetuitam
Zapraszam do polubienia (:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1244 PostWysłany: 22 Sie 2019 15:19 

Rejestracja: 27 Cze 2013
Posty: 204
niebieski
Aga_podrozniczka napisał(a):
Praca wspomniana pare postow wyzej okazala sie porazka, placili mi za nic nie robienie. Nie moglam sie doczekac, az skonczy sie umowa lub dojda do wniosku, ze jestem niepotrzebna, co wreszcie nastapilo.


Coś mi się tu gryzie ;) płacą za nic nie robienie, a komuś to może nie pasować!? ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
Raphael lubi ten post.
 
      
#1245 PostWysłany: 22 Sie 2019 15:22 

Rejestracja: 20 Cze 2016
Posty: 129
Aga_podrozniczka napisał(a):
chcialam skoczyc na Stelvio jesienia,


Hej, myślisz że początek października to dobry czas? Będę miał wtedy chwilę wolnego, myślałem żeby podlecieć do Bergamo, wziąć w Hertzu 500 Abartha i... no na Stelvio :lol:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1246 PostWysłany: 22 Sie 2019 15:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Mar 2013
Posty: 2921
Loty: 476
Kilometry: 1 136 630
niebieski
Bedziesz musial sprawdzac pogode na biezaco, bo nawet w lipcu bylo 4C i padal lekki sniezek. Dwa tygodnie wczesniej, pod koniec czerwca bylo po 25C od samego rana. Poza tym, dwa razy pod koniec sierpnia spotkalam sie opadami sniegu na przeleczach, ktore byly nizsze niz Stelvio. Ja wlasnie zastanawiam sie czy nie kupic zimowek z tego powodu, bo mam zimowki tylko do drugiego auta. Abarth w sam raz na takie przelecze, krotki i ladnie halasuje, tylko 500-tka to chyba ma naped na przod.

Mikolaj23 napisał(a):
Coś mi się tu gryzie ;) płacą za nic nie robienie, a komuś to może nie pasować!? ;)

Nie ma gorszej pracy niz taka, w ktorej kompletnie nie ma nic do roboty, oficjalnie. Ciezko zmotywowac sie do robienia czegos produktywnego i mozna skonczyc na czytaniu internetu przez cale dnie. Jestem rzut beretem od lotniska Gatwick, a nawet nie widze samolotow. To juz wolalabym nie pracowac i pojechac sobie gdzies samochodem korzystajac z ladnej pogody, zamiast podziwiac widok na parking.
_________________
Carpe Diem.
Góra
 Profil Relacje PM off
Raphael lubi ten post.
 
      
#1247 PostWysłany: 22 Sie 2019 15:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lip 2017
Posty: 1660
Loty: 70
Kilometry: 138 694
niebieski
Mi też - przez kilka lat - płacili za "nicnierobienie". Był rok, że nie wykonałem żadnej służbowej czynności. To był dobry rok, dla wszystkich.

Na obecnym stanowisku, także biorę pieniądze za rutynowe czynności, które pochłaniają mi mało czasu. Mam czas na internet itp. Ale jak zacznie się dziać to z przytupem.

Był tu kiedyś user, który notorycznie porównywał stewki do kelnerek, bo roznoszą posiłki, coś tam sprzedają i robią nudne pokazy przed startem. I daj Boże aby każda stewka przez całe życie zawodowe nic innego nie robiła. Bo jak się zacznie dziać to ma ogarnąć spanikowany tłum, ratować ich życie i zdrowie, nawet z narażeniem własnego. I dlatego stewki zarabiają więcej od kelnerek.

Więc wznoszę toast za tych, którym się płaci za "nicnierobienie", aby poza rutynowymi ćwiczeniami nic nigdy nie robili :).
_________________
ODZYSK CZĘ!

Tęcza jest Ważnym elementem religii judeo-chrześcijańskich, kolorami czakr, symbolem dzieciństwa i różnorodności w jedności, kolorami siedmiu kontynentów, a nie tylko flagą ruchu LGBT (btw 6. kolorów zamiast 7.). Zależy mi tylko na tym, aby pamiętać o różnorodności znaczenia tęczy.
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
#1248 PostWysłany: 22 Sie 2019 17:15 

Rejestracja: 14 Maj 2016
Posty: 1439
Zbanowany
niebieski
eskie...niech zgadnę. Wygląda na to , że jesteś naszym...prezydentem??? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Góra
 Profil Relacje PM off
eskie lubi ten post.
 
      
#1249 PostWysłany: 22 Sie 2019 17:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lip 2017
Posty: 1660
Loty: 70
Kilometry: 138 694
niebieski
Czemu mi tak źle życzysz :cry: :cry: :cry:

Wiesz czym się różni Pan od sługi?
Że obaj palą te same cygara, ale jeden za nie płaci :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Więc mogę być degustatorem napojów wyskokowych (specjalistą PR) w naszym Air Force 1/2
_________________
ODZYSK CZĘ!

Tęcza jest Ważnym elementem religii judeo-chrześcijańskich, kolorami czakr, symbolem dzieciństwa i różnorodności w jedności, kolorami siedmiu kontynentów, a nie tylko flagą ruchu LGBT (btw 6. kolorów zamiast 7.). Zależy mi tylko na tym, aby pamiętać o różnorodności znaczenia tęczy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1250 PostWysłany: 22 Sie 2019 20:10 

Rejestracja: 08 Sie 2013
Posty: 1851
niebieski
@Aga_podrozniczka - tu od @nelson 1974: lgw-bkk-1270-pln-rt,232,144231

A z BKK to juz wszedzie latwo
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1251 PostWysłany: 30 Sie 2019 21:05 

Rejestracja: 06 Mar 2012
Posty: 1864
Loty: 273
Kilometry: 310 928
srebrny
nie wiem czy jest sie czym chwalic i czy wypada ale osiagnalem 1000 postow a nie tak dawno przekroczylem 100 lotow. To chyba serio uzaleznienie...
_________________
//Bartek
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#1252 PostWysłany: 31 Sie 2019 01:27 
Król Ż
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Paź 2014
Posty: 6218
Loty: 474
Kilometry: 1 003 128
A ja ostatni lot 5.08 i postanowiłem do kolejnego nie pić alkoholu taka walka z uzależnieniem :) bez piwka do 20.09 a potem do Rosji nadrobić


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
_________________
Tolerancja kończy się tam, gdzie zaczynają się prawa człowieka
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#1253 PostWysłany: 31 Sie 2019 01:38 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7785
złoty
@oskiboski Przy tych temperaturach,które mamy ostatnio to nie tylko walka a wręcz prawdziwy heroizm ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
oskiboski lubi ten post.
 
      
#1254 PostWysłany: 31 Sie 2019 16:38 

Rejestracja: 06 Mar 2012
Posty: 1864
Loty: 273
Kilometry: 310 928
srebrny
@oskiboski, to pochwale sie wielkim wyczynem. W ostatnich tygodniach mialem 6 lotow - 5 wizyt w salonikach i ze wzgledow zdrowotnych ANI KROPLI ALKOHOLU. Przynajmniej wiem juz na kim saloniki zarabiaja - wlasnie na takich abstynentach...
Ale juz niedlugo sobie to odbije...
_________________
//Bartek
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Cicha_Woda lubi ten post.
 
      
#1255 PostWysłany: 09 Paź 2019 09:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lip 2017
Posty: 1660
Loty: 70
Kilometry: 138 694
niebieski
Jesteśmy małą rodziną, 3 osoby, więc szukamy czegoś na Święta, bo Wigilia i Święta w 3 osoby takie trochę smutne i niepełne.
Szukaliśmy jakichś ofert w hotelach na święta, ale ceny to od 5000 PLN w górę z wigilią i świętami, do tego jeszcze Sylwester. No nie stać nas.

Ale, zaraz, przecież mam do wylatania WDC, tak więc ten, tego.... gdzie w Gruzji można wesoło przywitać Nowy Rok?
_________________
ODZYSK CZĘ!

Tęcza jest Ważnym elementem religii judeo-chrześcijańskich, kolorami czakr, symbolem dzieciństwa i różnorodności w jedności, kolorami siedmiu kontynentów, a nie tylko flagą ruchu LGBT (btw 6. kolorów zamiast 7.). Zależy mi tylko na tym, aby pamiętać o różnorodności znaczenia tęczy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1256 PostWysłany: 09 Paź 2019 10:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sie 2013
Posty: 3980
Loty: 451
Kilometry: 660 334
platynowy
Gruzja jest świetnym pomysłem na Sylwestra.

Pamiętaj, że w kwestii nart to dopiero przełom roku to rozpoczęcie sezonu.
_________________
Image

"Podróżować to żyć..."
Góra
 Profil Relacje PM off
eskie lubi ten post.
 
      
#1257 PostWysłany: 09 Paź 2019 10:12 

Rejestracja: 20 Lis 2014
Posty: 3354
złoty
Tylko na wyciagi uważaj.

Tapniete z telefonu
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
#1258 PostWysłany: 09 Paź 2019 10:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lip 2012
Posty: 3699
srebrny
@eskie w Gruzji Boże Narodzenie to 7 stycznia, a Nowy Rok 3 dni świętują od 31.12 do 02.01
_________________
"Ten, kto znalazł się za drzwiami, pokonał najtrudniejszy etap podróży" - przysłowie duńskie
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
eskie lubi ten post.
 
      
#1259 PostWysłany: 09 Paź 2019 11:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lip 2017
Posty: 1660
Loty: 70
Kilometry: 138 694
niebieski
Popatrzyłem na bilety, będzie to chyba Kutaisi gdzieś na rynku/placu.
_________________
ODZYSK CZĘ!

Tęcza jest Ważnym elementem religii judeo-chrześcijańskich, kolorami czakr, symbolem dzieciństwa i różnorodności w jedności, kolorami siedmiu kontynentów, a nie tylko flagą ruchu LGBT (btw 6. kolorów zamiast 7.). Zależy mi tylko na tym, aby pamiętać o różnorodności znaczenia tęczy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1260 PostWysłany: 09 Paź 2019 12:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lip 2012
Posty: 3699
srebrny
Kutaisi dziadowskie, wal do Tbilisi.
_________________
"Ten, kto znalazł się za drzwiami, pokonał najtrudniejszy etap podróży" - przysłowie duńskie
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1404 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66 ... 71  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group