Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 05 Lip 2020 18:48 

Rejestracja: 05 Lip 2020
Posty: 1
Wynajem samochod z ubezpieczeniem wkladu wlasnego. Dodatkowa opcja w wynajmie byla dodatkowy kierowca. Niestety go nie zglosilem.

Drugiego dnia wynajmu moja dziewczyna podczas cofania dotknela taksowke. Facet mial zamaskrowany bok samochodu, wedlug niego z powodu innej szkody i podobno to juz jest zgloszone do ubezpieczenia. On nalegal, wiec wezwalismy policje. Moja dziewczyna przyjela mandat. Wymienilismy sie danymi wina jest po naszej stronie. Taksowkarz wzial moje dane, ale mandat byl na moja dziewczyne.

Wrocilem do domu wytarlem szmata miejsce po uderzenie w wynajetym samochodzie i nacisnalem tylny blotnik, wskoczyl na miejsce. Po uderzeniu nie ma sladu.

Jutro oddaje samochod. Mam podejrzenia ze taksowkarz probuje wymusic ubezpieczenia bo samochod mial zrujnowany. Ja mam ubezpieczony wklad wlasny
Co mam zrobic?
Czy macie w tej sytuacji jakies rady?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN! Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN!
Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN
#2 PostWysłany: 05 Lip 2020 18:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Cze 2014
Posty: 2876
HON fly4free
Szkoda będzie z OC pojazdu, ale z wkładem własnym to bym się raczej pożegnał.

Cytuję opis jednej z wypożyczalni:

"Czy fakt użyczenia samochodu z wypożyczalni nieuprawnionej do tego osobie może w ogóle ujrzeć światło dziennie z inicjatywy samego klienta? Może się tak stać chociażby w przypadku wystąpienia nieprzyjemnej sytuacji – na przykład gdy doszło do wypadku, a za kółkiem wypożyczonego auta siedziała nieuprawniona do tego osoba. Wtedy skruszony klient może zgłosić się do wypożyczalni, aby polubownie rozwiązać sprawę. Musi liczyć się jednak z dość poważnymi konsekwencjami, w tym koniecznością pokrycia wszystkich kosztów związanych z jego naprawą."


Ja na Twoim miejscu bym się z taksiarzem dogadywał na $ z ręki do ręki i to szybko.
_________________
https://youtube.com/@CamiloPardo
Góra
 Profil Relacje PM off
elwirka lubi ten post.
 
      
#3 PostWysłany: 05 Lip 2020 18:58 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8553
złoty
W jaki kraju to nastąpiło? Jaka wypożyczalnia?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 05 Lip 2020 22:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 5178
Zbanowany
I jakie warunki wynajmu?
Mnie takie coś kosztowało "koszty uszkodzeń osób trzecich"(czy jakoś tak) co zwykle kosztuje ok 50euro a nie depozyt.
Mi nawet na odchodne zwrócili te pieniądze z icarhire... choć nie musieli; u mnie też nie było żadnej szkody.
_________________
Marzy Ci się wycieczka rowerowa po Hiszpanii? Zapytaj! Coś podpowiem ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group